Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Nie będzie wała, zadecyduje tzw. "pierwsze pierdolnięcie". Mariusz urwie głowę, czy to w stójce czy w parterze (tu oczywiście wejdzie w grę wgniecenie jej w podłoże).

No nic nie będzie mnie na gali- wybaczcie.
 
ksw46.png
fightcard.png
 
Kleber na tt:


偉大な製剤は、結果が得られました。誤解のない時間の前方に、 。私はベルトの後にこの道を進みました。ポーランドの兄弟のために日本から乾杯。
 
BLAGOI po walce udzielił krótkiego wywiadu dla Borka :
Witam wszystkich serdecznie. Po pierwsze dziękuję kibicom za tak liczne przybycie i głośny doping.
Żałuję że nie spełniłem obietnicy że będę powoli niszczył Mariusza. Jego cios okazał się tak silny że nie mogłem się bawić i szybko musiałem zakończyć ten pojedynek. z całym szacunkiem dla Mariusza, ale jego czas w mma dobiegł końca, chociaż nie powiem postawił lepsze warunki niż Karol leży na deskach Bedorf. Jak już wiadomo teraz czeka mnie walka z Hansem Stringerem, dominatorem wagi półciężkiej. Musicie to zobaczyć! Pas jest mój!
 
Cudna dla mnie gala. SORY ZA NIEOBECNOŚĆ OBLEWAŁEM LICENCJAT SIOSTRY!
no szkoda, bo w końcu wyszło ci tak efektownie w chuj :D
1 wygrana zawodnikiem, który nie nazywa się Mańkowski
+ zszokowany byłem tym nokautem Borysa :D
 
Typowanie Janusz Time

Shamaev vs. Rynkowski -
nazwisko tego drugiego kojarzy mi się z pewnym popularnym śpiewakiem. Jak ktoś taki może prezentować poważne umiejętności w ringu? Spacerek dla Arbiego. Shamaev, decyzja

Wrzosek vs Backstrom -
Marcin dostaje bardzo poważnego rywala i obawiam się, że serca mu nie braknie, ale umiejętności - niestety już tak. Szwed, decyzja

Bieńkowski vs. Haratyk -
PLMMA vs. EFC. Znając wątpliwą renomę tej drugiej organizacji... Bieńkowski, decyzja

Falcao vs. Fukuda -
Riki dostanie bombe i padnie. Falcao, TKO 1 runda

Sadollah vs. Ammousou -
Amir nieźle się trzyma, Karl dla mnie pewnego poziomu nie przeskoczy, ale chyba wygra. Ammousou, decyzja

Jewtuszko vs. Michalski -
Maciej w 2018 to tylko gatekeeper dla takich młodych wilków, jak mój imiennik. Michalski,decyzja

Kondraciuk vs. Carmont
- albo jeden zabije, albo drugi przeleży. Stawiam na tą drugą opcję. Carmont, decyzja
 
Back
Top