Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Więc Spike nie wpadł, po prostu przejebiesz i szukasz głupiej wymówki. ;)
A więcej powiem na trzeźwo, widzimy się na konferencji przed galą.

Ty lepiej szykuj się na zakończenie kariery przez Kitę po tej walce, o ile będzie wgl żył...

GÓWNIARZU!!!
 
Ty lepiej szykuj się na zakończenie kariery przez Kitę po tej walce, o ile będzie wgl żył...

GÓWNIARZU!!!
Na razie to Ty pierdolisz głupoty, ze sprzedajesz walki. Więc albo jesteś sprzedajną kobietą lekkich obyczajów, albo jesteś na tyle słaby, że sam zdajesz sobie sprawę że przejebiesz z kretesem. Więc wstydu sobie oszczędź.
 
Na razie to Ty pierdolisz głupoty, ze sprzedajesz walki. Więc albo jesteś sprzedajną kobietą lekkich obyczajów, albo jesteś na tyle słaby, że sam zdajesz sobie sprawę że przejebiesz z kretesem. Więc wstydu sobie oszczędź.

Sam sobie chcesz ułatwić wygraną, wysyłając mi jakąs kasę :D nie mogę nic obiecać. Jak przegra to dla mnie lepiej, nie chce mi się już trenować typa, co z Ivanovem wolał leżeć na ringu i opalać się przez sitko w blasku reflektorów.
 
Goran Reljic
- czeka na kolejną walkę
- uważa, że wygrana nad notowanym nr 1 Tomaszem Narkunem daje mu bycie pierwszym pretendentem
- Hans Stringer to boidupa, bo idzie do ciężkiej, która jest słabszą wagą niż półciężka
- nie chce czekać długo na walkę.
Trybson
- cieszy się bardzo z tego nokautu na Janikowskim
- chciałby zawalczyć ponownie z Bieńkowskim
i zmazać tamtą porażkę.
- ale zawalczy z każdym i Jay Silva to balas
Thiago Silva
- uważa też, że Jay Silva t
 
Sam sobie chcesz ułatwić wygraną, wysyłając mi jakąs kasę :D nie mogę nic obiecać. Jak przegra to dla mnie lepiej, nie chce mi się już trenować typa, co z Ivanovem wolał leżeć na ringu i opalać się przez sitko w blasku reflektorów.
Nigdy nie brałem łatwych walk, więc jakby Twoja teoria idzie w las.
 
2zss93c.jpg

@Droni @JanuszWanZant special for you :beer:
 
Thiago Silva
- cieszy się, że dostał angaż do KSW
- nie liczą się dla niego walki o pas, chce tylko rozjebać kilka łbów
- do walki ma zamiar wnieść jakieś 108-110 kg
- ma generalnie głęboko gdzieś z kim będzie walczył
- cały czas ma jakieś obiekcje odnośnie wypłaty, chce więcej i więcej
 
zajcu w sztosie, czeka na walke, ma nadzieje na ostra bitke, a nie jakies pedalskie przytulanki pod siatka
 
Ja wiem, że ostatnio blagojowi spadł bebzon, ale nie wiedziałem, że siusiak też zmalał i teraz musi się dowartościowywać
Blagoi nie musi się dowartosciowywac, Ty jako manager Bedorfa co chwila płaczesz że Bedorf wolał leżeć niż walczyć ;-) więc moje argumenty są oparte faktami.
 
Blagoi nie musi się dowartosciowywac, Ty jako manager Bedorfa co chwila płaczesz że Bedorf wolał leżeć niż walczyć ;-) więc moje argumenty są oparte faktami.

Ciągle się z tego śmieje, a ty głupi grubasie we wszystko wierzysz. Jakby Ci jakaś laska powiedziała, że ma kutasa to też byś łykał jak pelikan taką bzdurę? W sumie - gdyby tego kutasa naprawdę miała - to byś łykał, ale co innego... :D
 
Ciągle się z tego śmieje, a ty głupi grubasie we wszystko wierzysz. Jakby Ci jakaś laska powiedziała, że ma kutasa to też byś łykał jak pelikan taką bzdurę? W sumie - gdyby tego kutasa naprawdę miała - to byś łykał, ale co innego... :D
Upadłeś jeszcze niżej serio. Myślałem że masz chociaż troszkę inteligencji ale jak widzę nawet w dorosłych osobach jest coś z gimby...
 
Thiago Silva
- cieszy się, że dostał angaż do KSW
- nie liczą się dla niego walki o pas, chce tylko rozjebać kilka łbów
- do walki ma zamiar wnieść jakieś 108-110 kg
- ma generalnie głęboko gdzieś z kim będzie walczył
- cały czas ma jakieś obiekcje odnośnie wypłaty, chce więcej i więcej
dawaj mnie tu silve dla zajca
 
Upadłeś jeszcze niżej serio. Myślałem że masz chociaż troszkę inteligencji ale jak widzę nawet w dorosłych osobach jest coś z gimby...

Szkoda, że nie pamiętasz sam co pisaleś parę tygodni temu śmieciu.
 
shamaev-vs-rynkowski.png

Pierwszą walką niedzielnej gali KSW EXTRA 4: KONDRACIUK VS CARMONT będzie pojedynek dwóch wciąż młodych utalentowanych Polskich piórkowych. Shamaev był bliski pokonania Mistrza - Klaczka, jednak w ostatniej walce szybko przegrał z Koike Erbstem. Rynkowski zadebiutuje w KSW, ma bardzo dobry rekord i ambicje aby zdetronizować z tronu Klaczka.
SHAMAEV VS RYNKOWSKI
 
dawaj mnie tu silve dla zajca
Zanim wziąłeś Adama to dodałem go do rozpiski KSW 48: SCOTLAND w walce, eliminatorze z Kendallem Grove, może się to jeszcze zmienić, ale Adam jest bardzo wysoko w hierarchii KSW :)
 
wrzosek-vs-backstrom.png

Jedno z najlepszych zestawień sportowych na Polskiej gali MMA i jedna z najlepszych walk w tym roku w Europie. Marcin Wrzosek miał średnio udaną przygodę z UFC, to samo można powiedzieć o Szwedzie Backstromie. Który z nich okaże się lepszy i trafi do finału turnieju wagi piórkowej.
WRZOSEK VS BACKSTROM
@JanuszWanZant vs @Sompa
 
bie-kowski-vs-haratyk.png

Waga średnia przeżywa ostatnio lekki kryzys z nazwiskami. Wielu zawodników idzie w góre z kategorią wagową. Bieńkowski w 52 sekundy rozpawił się z Trybsonem, Haratyk przegrał ostatnią walkę z wysoko notowanym Zającem
BIEŃKOWSKI VS HARATYK
@Laikike1 vs @YurikoReload
 
Back
Top