Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
efc-4.png
 
Po walce do klatki wkracza nowy manager Daniela Omielańczuka - Flowrider i krzyczy ile fabryka dała: "Daniel łan czemp"
 
Goran Rejlic gotowy do walki na KSW 45!
Goran-Rjelic.jpg


Tuż przed KSW 45 przeprowadziliśmy wywiad z Goranem Rejlicem, byłym mistrzem KSW w wadze półciężkiej.

MMACOCKS: Cześć Goran jak się czujesz przed walką?

Siemanko! Zajebiście się czuję, mega zmotywowany. Już czuję ten doping na warszawskim torwarze.

MMACOCKS: Z kim przygotowywałeś się przed walką z Tomaszem Narkunem?

W większości w Stanach, ćwiczyłem zapasy, stójkę i BJJ, ale na ostatnie szlify przyjechałem do trenera Mirosława. Jest to moim zdaniem wybitny fachowiec od MMA. Treneiro Mirosław Gracie zwrócił moją uwagę na "kolana" i "łapanie i rzucanie". Do tej pory jakoś nie zwracałem szczególnej uwagi na ten aspekt. Ale na szczęście są tacy świetni trenerzy jak Miro Gracie.

MMACOCKS: Czy po zrewanżowaniu się Tomaszowi Narkunowi masz jeszcze jakieś plany?

Tak, owszem. Jest kilka walk które chciałbym stoczyć, myślę o walce z wygranym Błachowicz/Łazarz, ale też również o rewanżu Rogerowi Gracie. Z pomocą treneiro Mirosława Gracie jestem w stanie skutecznie wbić cwela Rogerowi.

MMACOCKS: Co chciałbyś przekazać fanom przed twoją walką?

Przygotujcie się na ostre pierdolnięcie. Do tej walki wyjdzie Goran jakiego jeszcze nie widzieliście. Do zobaczenia!

MMACOCKS: Do zobaczenia i powodzenia!
 
Goran Rejlic gotowy do walki na KSW 45!
Goran-Rjelic.jpg


Tuż przed KSW 45 przeprowadziliśmy wywiad z Goranem Rejlicem, byłym mistrzem KSW w wadze półciężkiej.

MMACOCKS: Cześć Goran jak się czujesz przed walką?

Siemanko! Zajebiście się czuję, mega zmotywowany. Już czuję ten doping na warszawskim torwarze.

MMACOCKS: Z kim przygotowywałeś się przed walką z Tomaszem Narkunem?

W większości w Stanach, ćwiczyłem zapasy, stójkę i BJJ, ale na ostatnie szlify przyjechałem do trenera Mirosława. Jest to moim zdaniem wybitny fachowiec od MMA. Treneiro Mirosław Gracie zwrócił moją uwagę na "kolana" i "łapanie i rzucanie". Do tej pory jakoś nie zwracałem szczególnej uwagi na ten aspekt. Ale na szczęście są tacy świetni trenerzy jak Miro Gracie.

MMACOCKS: Czy po zrewanżowaniu się Tomaszowi Narkunowi masz jeszcze jakieś plany?

Tak, owszem. Jest kilka walk które chciałbym stoczyć, myślę o walce z wygranym Błachowicz/Łazarz, ale też również o rewanżu Rogerowi Gracie. Z pomocą treneiro Mirosława Gracie jestem w stanie skutecznie wbić cwela Rogerowi.

MMACOCKS: Co chciałbyś przekazać fanom przed twoją walką?

Przygotujcie się na ostre pierdolnięcie. Do tej walki wyjdzie Goran jakiego jeszcze nie widzieliście. Do zobaczenia!

MMACOCKS: Do zobaczenia i powodzenia!

@Arlovski pewnie obsrany siedzi :D
 
@Droni To kiedy walczy JS i Damian Grabowski ?
Bo nie wiem kiedy zaczynać t-t i myśleć o taktyce na walkę .

Sorki za nieobecność na gali ale mam straszne duzo nauki .
 
@Droni To kiedy walczy JS i Damian Grabowski ?
Bo nie wiem kiedy zaczynać t-t i myśleć o taktyce na walkę .

Sorki za nieobecność na gali ale mam straszne duzo nauki .
Dogadalismy sie przeciez
Jay Silva vs. Marcin Prachnio - KSW 46 - STADION NARODOWY
Damian Grabowski vs Marcin Włodarek - KSW EXTRA 4 - MAIN EVENT
 
Dogadalismy sie przeciez
Jay Silva vs. Marcin Prachnio - KSW 46 - STADION NARODOWY
Damian Grabowski vs Marcin Włodarek - KSW EXTRA 4 - MAIN EVENT
Ok dzięki . Niedługo ruszam ostro z promocją ! Koniec żartów !

A wybrałeś już termin KSW EXTRA 4 ? :)
 
@Droni
Tak sobie myślałem. Co wy na to żeby realnie zaimplementować do gry moduł treningu naszych zawodników? Można by było zrobić to w ten sposób, że wraz z taktyką pisalibyśmy Droniemu na czym nasz zawodnik się skupiał trenując do danej walki. Nie chodzi mi o konkretny atrybut, tylko bardziej ogólne pojęcie np. Stójka, Obrona w stójce czy np. Kondycja. Moglibyśmy też pójść dalej i skoro w grze istnieje już wynagrodzenie naszych zawodników, moglibyśmy też dołączyć do niej Campy w których się przygotowują, wiadomo im lepszy tym droższy. Zresztą już wcześniej gracze wymyślali własne GM'y, tylko teraz moglibyśmy to usystematyzować np. tworząc listę trenerów od stójki, parteru, przygotowania kondycyjnego i trenerów głównych, każdemu przyznając jakieś wynagrodzenie, mógłbym nawet stworzyć taką listę, co wy na to?
 
@Droni
Tak sobie myślałem. Co wy na to żeby realnie zaimplementować do gry moduł treningu naszych zawodników? Można by było zrobić to w ten sposób, że wraz z taktyką pisalibyśmy Droniemu na czym nasz zawodnik się skupiał trenując do danej walki. Nie chodzi mi o konkretny atrybut, tylko bardziej ogólne pojęcie np. Stójka, Obrona w stójce czy np. Kondycja. Moglibyśmy też pójść dalej i skoro w grze istnieje już wynagrodzenie naszych zawodników, moglibyśmy też dołączyć do niej Campy w których się przygotowują, wiadomo im lepszy tym droższy. Zresztą już wcześniej gracze wymyślali własne GM'y, tylko teraz moglibyśmy to usystematyzować np. tworząc listę trenerów od stójki, parteru, przygotowania kondycyjnego i trenerów głównych, każdemu przyznając jakieś wynagrodzenie, mógłbym nawet stworzyć taką listę, co wy na to?
ja jestem jak najbardziej za, tylko ktoś musiałby to rozpisać itp.
 
ja jestem jak najbardziej za, tylko ktoś musiałby to rozpisać itp.
Tego się nie da rozpisać. Sam kiedyś myślałem o czymś takim, ale pomysł sam się nie broni. Zauważ, że jest strasznie wiele klubów na świecie. Będziesz oceniał każdy? Bo nie każdy manager stworzył swój własny klub. Więc nakazesz stworzyć własny? To absurd.
Jedyne wyjście to jakbyś sam "na oko" oceniał wartość trenowania w konkretnym gymie, ale raczej pewnym jest, że będą niejasności.
 
Tego się nie da rozpisać. Sam kiedyś myślałem o czymś takim, ale pomysł sam się nie broni. Zauważ, że jest strasznie wiele klubów na świecie. Będziesz oceniał każdy? Bo nie każdy manager stworzył swój własny klub. Więc nakazesz stworzyć własny? To absurd.
Jedyne wyjście to jakbyś sam "na oko" oceniał wartość trenowania w konkretnym gymie, ale raczej pewnym jest, że będą niejasności.
chodziło mi bardziej o trenowanie stójki,kondycji,zapasów,bjj itp.
 
Rozwiń myśl, bo może czegoś nie rozumiem. :lol:
żeby np. przed walką z kimś, ktoś mógł wybrać co głównie trenuje, a poprzed udzielanie się na forum trening byłby efektywniejszy, cos w tym stylu, ale to raczej melodia przyszłosci.
 
Pomysł zupełnie nie na ten etap gry. Tu masa ludzi nawet taktyki nie wyśle, a co dopiero jakiś trening, gymy za hajs.
 
Jan Błachowicz w trailerze:
• Zawaliłem powrót. Nie będę się tłumaczyć, po prostu dałem ciała.
• Marcin Łazarz? Solidny zawodnik, od niego rozpocznę drogę do odzyskania pasa.
• Wygram tą walkę, bo jestem lepszy w każdej płaszczyźnie.
• 20 stycznia zobaczycie kompletnie nową twarz Jana Błachowicza.

Michał Kita w trailerze:
• Udowodnię tym którzy mnie skreślili, że jeszcze jestem w stanie namieszać w wadze ciężkiej.
• Według mnie mój przeciwnik swoje ostatnie zwycięstwa notował w dużej mierze przy pomocy szczęścia.
• Walka z Ivanovem? Daliśmy dobrą walkę, chyba najbardziej wyrównaną z jego ostatnich przeciwników. Zróbmy to po raz drugi i pokażę, że zasługuję na ten tytuł.
• Scenariusz na walkę? Marzy mi się solidna bijatyka na środku klatki. Ja i Jędrzej. Tylko jeden z nas wyjdzie z klatki o własnych siłach.

Ariane Lipski w trailerze:
• Kamila Porczyk to kolejny przystanek w drodze do mojego pasa.
• Jak to widzę? Kolejne zwycięstwo przez nokaut.
• Tę walkę chcę zadedykować wszystkim moim fanom.
 
radomski-vs-pawlak.png

Pojedynek dla jednego i drugiego o być albo nie być w czołówce najlepszych półśrednich w Polsce. Oboje ostatnio nie mają zbyt dobrej passy. Który z nich ją przełamie? KSW 44 w piątek o 21:00 chat.mmarocks.pl
Radomski vs. Pawlak
@allan77
 
wisniewski-vs-odzimkowski.png

Oboje byli skazywani na porażkę w krótkim turnieju wagi półśredniej na KSW EXTRA. W piątek stoczą walkę, która utoruje im szlak w KSW. Czy Keith Wisniewski po raz kolejny sprawi niespodziankę i zablokuje prężnie rozwijającą się karierę Alberta Odzimkowskiego?!
Wisniewski vs Odzimkowski
 
grove-vs-azaitar.png

Ten pojedynek raczej nie ma prawu bytu, aby dojść do 3 rundy. Grove i Azaitar lubią ostatnio szybko załatwiać sprawę, albo padać na deski, albo nokautować rywali.
Grove vs. Azaitar
@gLt
 
hallmann-vs-piraev.png

Marif Piraev w jednym z wywiadów płakał, że Polacy są wyjątkowo dla niego chamscy (Gamrot, Szymański) Czy Weteran UFC Piotr Hallmann zdołał się odbudować po porażce z rąk Guillarda i wygra z Rosjaninem?
Hallmann vs. Piraev
@mmag
 
Byle Bułgar nie będzie się panoszył na nie swoim podwórku. Ciesz się, że łaskawie pozwolono walczyć Ci w Polsce. Co do sterydziarza, jakoś testy po walce nigdy nic nie wykazały, a za to mojemu rywalowi noga się powinęła. Co do Ciebie to widać, że dawno w gipsie nie byłeś, po walce zabiorą Cię na pierwszy lepszy bułgarski OIOM. Rozszarpię Cię w klatce, że Twoja rodzina nie będzie mogła patrzeć na tak szkaradną buźkę jak Twoja.
 
lipski-vs-porczyk.png

Pojedynek dwóch niepokonanych w KSW Pań. Półfinał, eliminator do walki o pas dla obu. Faworytem zdecydowanym będzie Lipski, ale Porczyk mimo upływu lat stale robi postępy. Czy chciwy oszust, czyli manager Lipski będzie doszukiwał się wszystkich przeciwności losu w razie wygranej Porczyk?! Tego nie wiemy, bo na papierze wygrywa Lipski.
Lipski vs. Porczyk
@Spike
 
Back
Top