Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
MAIN EVENT:
KSW MIDDLEWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Mamed Chalidow (33-5-2) © VS Jay Silva (13-10-1) - Faworytem walki jest Mamed Chalidow i najprawdopodobniej ją wygra, jeżeli nie będzie bawił się tak jak w walce z Karaoglu na pięści z mocno bijącym rywalem. Na pewno Silvy nie można zlekceważyć, to bezwzględnie bardzo groźny przeciwnik. Chalidow by SUB 4rd
MAIN CARD:
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

265 lbs.: Blagoi Ivanov (15-1) © VS Karol Bedorf (16-3) - Ta walka byłaby szalenie wyrównana gdyby nie okoliczności kłopotów managera Ivanova, przez co sam Blagoi jak mówił, nie jest na 100% ale i tak postara się pokonać "Coco" i na pewno ma na to argumenty, jednak faworytem widze Polaka. Bedorf by TKO3rd
Open.: Mariusz Pudzianowski (12-4) VS James Thompson (21-16) - Pudzilla tym razem nie da żadnych wątpliwości i szybciutko odprawi Thompsona. Pudzianowski by TKO1rd
205 lbs.: Michał Materla (24-6) VS Marcin Prachnio (12-2) - Warunki fizyczne oboje mają bardzo podobne, ale Michał Materla idąc do kategorii wyżej trafia na najlepszego z tych mniej znanych Polskich zawodników. Marcin Prachnio wydaje mi się, że pokaże że idzie świeża krew. Prachnio by SD
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (15-4-1) © VS Melvin Guillard (35-16-2) - Jeżeli Sasza szybciutko obali Amerykanina to wygra bez problemów, jeżeli walka utrzyma się w stójce, wtedy Guillard prawdopodobnie zmobarduje twarz Polaka. Chlewicki by TKO3rd
185 lbs.: Tomasz Drwal (23-6-1) VS Maiquel Falcao (36-9) - Drwal wyraźnie odbudował się po kontuzji i jeżeli nie wda się w całkowitą wymianę z Falcao to prawdopodobnie skończy go. Drwal by SUB2rd
185 lbs.: Damian Janikowski (0-0) VS Cezary Kęsik (6-0) - Postawię na niespodzainkę, ponieważ walka rozpoczyna się w stójce, a tam Janikowski nie ma jeszcze doświadczenia. Kęsik by KO1rd
205 lbs.: Tomasz Kondraciuk (13-5) VS Michał Pasternak (14-1) - Kondraciuk ma ostatnio świetną passę, ale Michał Pasternak w tej walce udowodni, że jest klasowym zawodnikiem. Pasternak by UD
205 lbs.: Karol Celiński (14-8-1) VS Roger Gracie (8-3) - Celiński ma przestoje, jeżeli Gracie nie sprowadzi go do parteru, to walka będzie trwała w stójce, a tam Karol szybciutko usadzi Brazylijczyka. Celiński by TKO1rd
UNDERCARD:
155 lbs.: Bartłomiej Kurczewski (11-6) VS Łukasz Sajewski (15-2-1) - Wookie zawiódł w walce z anonimowym Szwajcarem, jeżeli nie poprawił się od tamtego pojedynku, to Kura zrobi sobie z niego jajka. Kurczewski by UD
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (19-6-1) VS Arbi Shamaev (9-3) - Oboje byli blisko zwycięstw w ostatnich walkach, a Shamaev zagroził nawet obecnemu mistrzowi. Kleber tym razem w końcu wygra. Koike Erbst by UD
265 lbs.: Oli Thompson (18-9) VS Tomasz Kowalkowski (8-2) - Kredka ma świetne warunki fizyczne i jeżeli wjedzie w Thompsona jak czołg to wygra przed czasem. Kowalkowski by KO1rd
 
Przepraszam Panowie, ale nie dam rady dzisiaj być, wyniknęła sprawa wyższa, muszę zostać dłużej w robocie. :sad: WAR KREDKA I MAMED !
No zaraz tak będzie, że nawet o 5ciu osobach nie ma co myśleć, chyba szykuje się jedna z ostatnich gal...
 
Pudzian po walce:

Jak widać nie trzeba było bejsbola hehe
Byłem wyśmienicie przygotowany.
Zbliża się moja ostatnia walka w karierze, obiecuję,że to będzie ogromne wydarzenie.
Jak widzieliście rozwinąłem się w parterze.
Dziękuję za doping.

Pudzian po przegranej Bedorfa: Jestem patriotą więc uważam, że na pożegnanie z fanami powinienem walczyć o pas z człowiekiem imigranto podobnym. Myślę, że pas polskiej organizacji należy się Polakowi. Ktoś musi ukrócić te popisy Bułgarowi.
 
Last edited:
Zwrócę się teraz do każdego uczestnika z zamiarami itp.
@mmag - aktywny, dbający o trash-talk, sumienny, wysyłający zawsze taktykę, praktycznie 100% frekwencji na galach, jeden ze wzorów, na pewno będzie miał często walki
@Spike - aktywny, sumienny, wysyłający zawszę taktykę, bardzo często na galach, robi świetne plakaty, doradza mi, ma często walki, tylko raz nieumiętnie mu je rozdzieliłem i musiał czekać 12 dni.
@nikuya-san - zawsze coś skrobnie, w końcu zjawił się na gali, wysyła zawsze taktykę, po zakończeniu karierę przez Pudziana liczę że weźmie kogoś, a nawet może to zrobić teraz, ponadto Pudzian zawalczy z Ivanovem na KSW 46, jeżeli wygra i zdobędzie pas, namówie go na jeszcze jeden start
@respect - wysyła zawsze taktykę, zagubił ostatnio aktywność, bywał dość często na galach, ostatnio coś rzadziej. Maćkowiak ma walkę na KSW 44 z Kitą, ale liczę, że jeżeli będziesz miał czas weźmiesz jeszcze kogoś.
@damianancelotti - Zawsze wyślę taktykę, rzadko na galach, ostatnimi czasami prawie wcale, liczę że będzie częsciej.
 
@JŻuberek - Na początku szalenie aktywny, ostatnimi czasy zajęty, pewnie przez pracę, rozumiem to, ale liczę, że znajdzie czas na aktywnośc taką jak kiedyś, tymbardziej że ma dobre wyniki w grze
@Sompa - Jeden z najbardziej aktywnych, zawsze wysyłający taktyki, aż coś do dzisiaj, zaginął nam Sompa i nie pojawia nam się, liczymy na Twój powrót.
@lukasz4493 - Taktyka zawsze jest, na początku robił fanowskie plakaty, na gali jest fifty-fifty. Liczę na ciut większą aktywność.
@allan77 - Wniósł sporo ożywienia do gry, wysyła taktykę, jest na czacie, żyje na forum. Szkoda, że tylko dzisiaj go nie było
@DamiannN - Podobnie jak allan wniósł sporo ożywienia. Taktyki są, świetny trash-talk, obecny na galach. Oby tak dalej.
 
@Arlovski - Taktyka zawsze jest, na forum od czasu do czasu żyje, na czat zazwyczaj wbija jak walczy Narkun, a że ma tylko 1 zawodnika to nie jest za często. Liczę Panie Andrzeju na większą aktywność!! :))
@BeerFest - Na początku były taktyki, była obecnośc na czacie, teraz nie wiem co się stało, tymbardziej że Kondraciuk coraz bliżej wielkich walk
@darosanok - Taktyki zawsze są, na forum od czasu do czasu się odezwie, ale na galę ostatnio rzadko przychodzi, czekam darosanok na następne gale z Twoim udziałem
@YurikoReload - Taktyki zawszę są, na forum jest udzielanie się, na galach bardzo duża obecnośc, jedna z pozytywniejszych postaci jeżeli chodzi o tą zabawę, oby tak dalej
@FLOWRIDER - podobnie jak mmag, niemal wzór tej gry, niemal zawsze na czacie, taktyki są, aktywnośc na forum, świetna no i aktualizuje ranking :)
 
@Droni, przepraszam przyjacielu, jestem obecnie na wyjeździe. Na następnej gali postaram się być. Ode mnie masz wielki szacunek za inicjatywę i chęć prowadzenia gry. Postaram się być bardziej aktywny żeby twoje zaangażowanie nie szło na marne.
 
@Assocati - taktyki były, obecnośc na czacie jednak słaba, na forum dość rzadko, ja naprawdę chcę zestawić teraz Drwala z Mamedem, ale jeżeli Assocati będziesz aż tak rzadko się udzielał, to raczej to nie będzie miało sensu (chodzi mi o tą walkę). Czekamy na Twoje odzycie i trash-talk bo masz na to papiery
@JanuszWanZant - Liczę, że Janusz dobierze sobie kogoś jeszcze oprócz Falcao. Zawsze na czacie, na forum teraz trochę mniej aktywny, ale liczę, że weźmie jeszcze kogoś i rozpocznie porcję trash-talku
@gLt - na początku były taktyki, aktywnośc, walki, bycie na forum, a teraz jest jedna wielka dupa, nie wiem co się stało ze Stefanem
@Kolczu - zawsze jest taktyka, zawsze jest coś na forum, aktywny chłopak, bardzo często na gali, liczę że to często przerodzi się z zawsze
@mateusz19191010 - Kolejny ze wzorów, aktywny na forum, na czacie zawsze, wysyła taktyki, udziela się, świetna forma, oby tak dalej.
 
@Gaara - na początku bardzo fajna aktywność z Azizem, teraz tak trochę wylewka i brak obecności na czacie, a pamiętam jak po jednej gali jak Aziz rozjebał Mameda mówiłeś, że chcesz gale częściej, żeby nie czekać na nie :D
@cRe - zawsze jest taktyka, praktycznie zawsze obecnośc na czacie, na forum też coś zaświta, liczę że weźmiesz jeszcze kogoś :)
@Puczi - zazwyczaj jesteś kiedy jest Kornik, trochę mniej aktywny jednak ostatnio. Liczę, że będzie lepiej :D bo masz agresywnego zawodnika :D
 
@Droni, przepraszam przyjacielu, jestem obecnie na wyjeździe. Na następnej gali postaram się być. Ode mnie masz wielki szacunek za inicjatywę i chęć prowadzenia gry. Postaram się być bardziej aktywny żeby twoje zaangażowanie nie szło na marne.
Dzięki wielkie to bardzo miłe słowa i czekam na Twoją aktywnośc bardzo.
 
KILKA WIADOMOŚCI

KSW 44 - odbędzie się w piątek o 21:00, chyba, że coś się wtedy dzieje to mnie uprzedźcie
KSW 45 - odbędzie się w piątek(ten następny) o 21:00, chyba że coś się wtedy dzieje to mnie uprzedźcie

a następne gale numerowane będą się odbywać co dwa tygodnie i teraz zrobimy tak, żeby wam wszystkim pasowało.
http://cohones.mmarocks.pl/threads/kiedy-robimy-numerowaną-galę.27980/

LINK DO ANKIETY powyżej.
@Droni od razu mówię, że mnie nie będzie bo będę wtedy w trasie :/
 
Mamed po wygranej : I CO TERAZ, GDZIE JESTEŚ CZARNY ŁAKU ??? ETO KAVKAAAAAAAAAAZ ! Chciałbym podziękować swojemu managerowi Allanowi za świetny obóz, szkoda że nie mógł być dzisiaj na gali i oglądać tego, ale rozumiem go i dziękuję że zawsze mnie wspiera. Dziękuję również wszystkim swoim trenerom, rodzinie i przyjaciołom za wsparcie w trakcie tej walki. Zdecydowałem się zakończyć trash talk z Jayem bo brnęło to zbyt daleko a na końcu i tak przemawiają pięści, mam nadzieję że następni moi rywale będą mieli na uwadze co się stało z tym pieprzonym czarnuchem po zdenerwowaniu mnie. A na koniec DZIĘKUJE FANOM ZA WSPARCIE, KOCHAM WAS !

Kredka po zwycięstwie nad Thompsonem : Cieszę się z tej wygranej, nie była to łatwa walka,na szczęście wszystko poszło po mojej myśli. Chciałbym teraz dostać jak najszybciej następną walkę i piąć się w górę w drabince wagi ciężkiej i mam nadzieję że w przyszłości uda mi się dojść do tittleshota. Gratuluję również mojemu przyjacielowi Mamedowi za kapitalną walkę i uciszenie Jaya, okazało się że jedyne co potrafi to głośno szczekać a jak powszechnie wiadomo najmniejszy psy najgłośniej szczekają.
 
Narkun właśnie dojechał na arenę zmagań i spotkał tylko pana Miecia, lat 72 zgrabnie wymiatającego słonecznik spod krzeseł.

Myślałem, że dziś gala o 21 a tu o 18 była:(
 
@Droni wysyłaj na maila te brakujące dane do nowego plakatu, ja go zrobię i udostępnię dopiero na chacie w trakcie KSW 44 :boss:
Przy okazji, mógłbyś pokazać tą listę zawodników?
 
Last edited:
Odpisane.
Też poszło. Ale przyznam, że o wiele lepiej pracowałoby mi się jakbym miał listę zawodników przed oczami.
+ co do tego wyboru na plakacie, to odpiszę Ci później albo jutro jaką decyzję podejmę. Przestudiuję najpierw dokładnie co Ci panowie mają do zaoferowania, żeby wybór był w miarę atrakcyjny, a nie taki "na odwal się".
 
Też poszło. Ale przyznam, że o wiele lepiej pracowałoby mi się jakbym miał listę zawodników przed oczami.
+ co do tego wyboru na plakacie, to odpiszę Ci później albo jutro jaką decyzję podejmę. Przestudiuję najpierw dokładnie co Ci panowie mają do zaoferowania, żeby wybór był w miarę atrakcyjny, a nie taki "na odwal się".
okej.
 
145 lbs.: Aleksander Georgas (11-5) VS Brandon Melendez (27-26)
145 lbs.: Rafał Rynkowski (13-3) VS Paweł Żygliński (4-5)
155 lbs.: Janusz Staszewski (12-2-1) VS Jakub Kowalewicz (7-7)
155 lbs.: Leszek Krakowski (11-2) VS Juha-Pekka Vainikainen (24-12-2)
155 lbs.: Sebastian Romanowski (13-7-1) VS Ryan Healy (27-16-1)
170 lbs.: Rafał Moks (10-10) VS Rafał Błachuta (12-6)
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-5) VS Kerim Abzailov (13-6)
185 lbs.: Antoni Chmielewski (34-16) VS Marcin Naruszczka (15-6-1)
185 lbs.: Oskar Piechota (9-2-1) VS Robert Bryczek (10-4)
185 lbs.: Piotr Strus (10-5-2) VS Piotr Wawrzyniak (9-5)
205 lbs.: Michał Oleksiejczuk (10-5) VS Kyacey Uscola (23-25)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (3-2) VS Łukasz Parobiec (12-6)
265 lbs.: Daniel Omielańczuk (18-8-1) VS Andreas Kraniotakes (20-12-1)
265 lbs.: Akop Szostak (5-1) VS Peter Martin (4-4)
265 lbs.: Szymon Bajor (15-8) VS Christos Piliafas (6-3)
 
Jay Silva po walce :
Wielkie gratulacje dla Mameda . Miałeś dużo szczęścia w 1 rundzie . To tylko sport po walce mam szacunek dla moich przeciwników .
Khalidov jest najlepszy zawodnikiem poza UFC a w 1 rundzie o mało go znokautowałem . Dziękuje wszystkim kibicom za wspaniałą atmosferę . Niedługo wracam !
 
Damian Grabowski przy okazji KSW43 :
-jest zachwycony poziomem gali
-walka z Włodarkiem przesądzi o losach jego dalszej kariery
- w przypadku porażki możliwe , ze zakończy karierę
-Włodarek jest jednopłaszczyznowym zawodnikiem bez zapasów i parteru
-do walki trenuje w AKA
- czuje sie świetnie i nie moze doczekać sie aż pokaże Michałowi gdzie jego miejsce
-w klatce nie będzie szacunku i zobi wszystko żeby zwyciężyć
- słyszał od kolegów ,ze Włodarek przegrywał sparingi z Januszem Dylewskim
-pozdrawia wszystkich kibiców i obiecuje świetną walkę
 
Damian Grabowski przy okazji KSW43 :
-jest zachwycony poziomem gali
-walka z Włodarkiem przesądzi o losach jego dalszej kariery
- w przypadku porażki możliwe , ze zakończy karierę
-Włodarek jest jednopłaszczyznowym zawodnikiem bez zapasów i parteru
-do walki trenuje w AKA
- czuje sie świetnie i nie moze doczekać sie aż pokaże Michałowi gdzie jego miejsce
-w klatce nie będzie szacunku i zobi wszystko żeby zwyciężyć
- słyszał od kolegów ,ze Włodarek przegrywał sparingi z Januszem Dylewskim
-pozdrawia wszystkich kibiców i obiecuje świetną walkę

ciekawe co na to @damianancelotti
 
Back
Top