Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Jay Silva:
Waga ostateczne zrobione . W oczach Mameda widziałem strach. On juz wie , ze to ja bede nowym mistrzem .
Marcinek ty idioto mozesz tylko pomarzyc o walce z JS . Jezeli chcesz ze mna zawalczyc to musisz na to zasłuzyc cipko .
 
@YurikoReload

Przygotuj się na porządną naukę klepania, oj szybciutko wylądujesz na ziemi mistzu^^ stójki

Specjalnie dla Ciebie video odemnie:



Marcin Prachnio
Ty Materla, skoro taki z ciebie tancerz, to dawaj do Tańca z Gwiazdami a nie do MMA, MMA to nie jest taniec, ale spokojnie dzisiaj wybije to ci z głowy, więc się ciesz póki możesz, #TeamPrachnio #NewChamp #Materlapussy

PS:Droni nie będzie mnie niestety dzisiaj, albo będę tylko na początku gali, gdyż mam urodziny przyjaciela
 
Marcin Prachnio
Ty Materla, skoro taki z ciebie tancerz, to dawaj do Tańca z Gwiazdami a nie do MMA, MMA to nie jest taniec, ale spokojnie dzisiaj wybije to ci z głowy, więc się ciesz póki możesz, #TeamPrachnio #NewChamp #Materlapussy

PS:Droni nie będzie mnie niestety dzisiaj, albo będę tylko na początku gali, gdyż mam urodziny przyjaciela
bądź jak najdłużej ! :D
 
fightcard.png
 
Rikiego Fukude zastąpi Maciej Różański
ponadto Damir Hadzovic również doznał kontuzji. Pytanie do Gaary, czy Marian Ziółkowski jest gotów aby jego zastąpić i wystąpić na KSW 45?
 
Rikiego Fukude zastąpi Maciej Różański
ponadto Damir Hadzovic również doznał kontuzji. Pytanie do Gaary, czy Marian Ziółkowski jest gotów aby jego zastąpić i wystąpić na KSW 45?
penie golden boy chce sie odkuc szbkim zwyciestwem. ale na pewno mnie nie bedzie o 18
 
MAIN EVENT:
KSW MIDDLEWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Mamed Chalidow (1,35) © VS Jay Silva (3,10)
MAIN CARD:
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

265 lbs.: Blagoi Ivanov (2,75) © VS Karol Bedorf (1,44)
Open.: Mariusz Pudzianowski (1,20) VS James Thompson (4,05)
205 lbs.: Michał Materla (1,40) VS Marcin Prachnio (2,80)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (1,95) © VS Melvin Guillard (1,79)
185 lbs.: Tomasz Drwal (1,65) VS Maiquel Falcao (2,15)
185 lbs.: Damian Janikowski (1,15) VS Cezary Kęsik (5,0)
205 lbs.: Tomasz Kondraciuk (2,35) VS Michał Pasternak (1,50)
205 lbs.: Karol Celiński (2,25) VS Roger Gracie (1,60)
UNDERCARD:
155 lbs.: Bartłomiej Kurczewski (1,90) VS Łukasz Sajewski (1,83)
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (1,55) VS Arbi Shamaev (2,10)
265 lbs.: Oli Thompson (1,60) VS Tomasz Kowalkowski (2,20)
 
Przepraszam Panowie, ale nie dam rady dzisiaj być, wyniknęła sprawa wyższa, muszę zostać dłużej w robocie. :sad: WAR KREDKA I MAMED !
 
Back
Top