Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Tym razem kogo innego będzie bolało. Po walce z Fedorem dokończymy trylogię.
Było mówione, że Fedor stoczy maksymalnie dwie walki w KSW, więc po co gadanie, że ktokolwiek inny niż Pudzian z nim jeszcze zawalczy? :crazy:
 
@Droni ma inne zdanie na ten temat.
Nie wiem jak wygląda sytuacja z Fedorem, ale jeżeli naprawdę jest tylko na 2 walki to drugą walkę stoczy z Pudzianem, jeżeli będzie jednak trzecia walka to stoczy ja z panującym na ten moment mistrzem wagi Ciężkiej. Tak sądzę, ponieważ wtedy taka walka sprzedała by się niezwykle dobrze, gdy Fedor mógłby zostać mistrzem.

@mmag pierw myśl o Maćkowiaku, nie płyń tak daleko w przyszłość, spójrz na @Spike wie że Kita przegra teraz walkę i nawet nie myśli o przyszłych rywalach bo będzie załamany. Jedynie o czym będzie myślał to zakończenie kariery.
 
Nie wiem jak wygląda sytuacja z Fedorem, ale jeżeli naprawdę jest tylko na 2 walki to drugą walkę stoczy z Pudzianem, jeżeli będzie jednak trzecia walka to stoczy ja z panującym na ten moment mistrzem wagi Ciężkiej. Tak sądzę, ponieważ wtedy taka walka sprzedała by się niezwykle dobrze, gdy Fedor mógłby zostać mistrzem.
I tylko w takim wypadku powinien zostać. Samo zakontraktowanie Fedora jest lekko nierealne, a chyba jakiegoś realizmu się trzymamy, hmm? W przeciwnym wypadku mógłbym negocjować o zakontraktowanie Weidmana, bo idąc tym tropem można przyjąć, że od czasu porażki z Lukiem zaliczył trzy porażki i wyleciał z UFC.
 
I tylko w takim wypadku powinien zostać. Samo zakontraktowanie Fedora jest lekko nierealne, a chyba jakiegoś realizmu się trzymamy, hmm? W przeciwnym wypadku mógłbym negocjować o zakontraktowanie Weidmana, bo idąc tym tropem można przyjąć, że od czasu porażki z Lukiem zaliczył trzy porażki i wyleciał z UFC.
To napewno, ale co do Fedora jeżeli jednak Martin i Maciek chcieliby to by go mieli. Wystarczy sypnać groszem.
 
spójrz na @Spike wie że Kita przegra teraz walkę i nawet nie myśli o przyszłych rywalach bo będzie załamany. Jedynie o czym będzie myślał to zakończenie kariery.
Tu się mylisz. Akurat wiemy, że wygramy, więc żeby cudzoziemcowi nie było przykro już przed walką, nie ogłaszamy tego na lewo i prawo. C:
 
Tu się mylisz. Akurat wiemy, że wygramy, więc żeby cudzoziemcowi nie było przykro już przed walką, nie ogłaszamy tego na lewo i prawo. C:

Czyżby dobre układy z @Droni Martinem? Nie obejdzie się bez kontrowersji? Może KSW nie chce nie Polskiego mistrza? Jestem już mega pewny po tym co powiedziałeś że ta walka jest sprzedana i jedyna szansą na moje zwycięstwo jest skonczenie przed czasem.
 
Czyżby dobre układy z @Droni Martinem? Nie obejdzie się bez kontrowersji? Może KSW nie chce nie Polskiego mistrza? Jestem już mega pewny po tym co powiedziałeś że ta walka jest sprzedana i jedyna szansą na moje zwycięstwo jest skonczenie przed czasem.
Uważaj co chcesz. Tak czy inaczej będziecie płakać po walce i to nie będą łzy wzruszenia. Na dobrą sprawę nam nie robi różnicy czy bijemy w klatce Ivanova, jakiegoś Bedorfa, czy ściągną nam całkiem nowego Overeema.
 
Uważaj co chcesz. Tak czy inaczej będziecie płakać po walce i to nie będą łzy wzruszenia. Na dobrą sprawę nam nie robi różnicy czy bijemy w klatce Ivanova, jakiegoś Bedorfa, czy ściągną nam całkiem nowego Overeema.

Zwycięstwo decyzja w tej walce będzie niedorzeczne, jeżeli przegram przed czasem to powiem że Michał to naprawdę świetny wojownik i będę mu kibicować, ale jeżeli wygram to odszczekasz wszystkie swoje słowa i pokażesz wszystkim kto jest najlepszym zawodnikiem!
 
Zwycięstwo decyzja w tej walce będzie niedorzeczne, jeżeli przegram przed czasem to powiem że Michał to naprawdę świetny wojownik i będę mu kibicować, ale jeżeli wygram to odszczekasz wszystkie swoje słowa i pokażesz wszystkim kto jest najlepszym zawodnikiem!
Jak na razie to wy, niemal wszyscy z królewskiej kategorii szczekają, kogo to nie ubiją. My wszystko udowadniamy w klatce.
I co, to już rozpoczynasz płacz przegranego? :lol:
 
Jak na razie to wy, niemal wszyscy z królewskiej kategorii szczekają, kogo to nie ubiją. My wszystko udowadniamy w klatce.
I co, to już rozpoczynasz płacz przegranego? :lol:
Widzę humorek dopisuje. Dobre, dobre. Ty do niedawna szczekałeś że pokonasz Bedorfa a zaliczyłeś ciężkie KO.

@Droni a może skoro już mamy ranking itd to jeszcze listę płac będziesz udostepniał? Wiem że to więcej roboty, ale zawsze to może zwiększy aktywność bo każdy chciałby zarabiać więcej ;-)
 
Widzę humorek dopisuje. Dobre, dobre. Ty do niedawna szczekałeś że pokonasz Bedorfa a zaliczyłeś ciężkie KO.

@Droni a może skoro już mamy ranking itd to jeszcze listę płac będziesz udostepniał? Wiem że to więcej roboty, ale zawsze to może zwiększy aktywność bo każdy chciałby zarabiać więcej ;-)

Co do listy płac to świetna rzecz, ale tutaj @Spike musiałby mi pomóc, on chłopak pracowity i miałby zmysł do tego, a ja pewnie palnąłbym chujowe sumy, no chyba, że @FLOWRIDER podjąć by się chciał, albo Ty, albo ktoś inny, ja już mam wystarczająco dużo :D
 
Co do listy płac to świetna rzecz, ale tutaj @Spike musiałby mi pomóc, on chłopak pracowity i miałby zmysł do tego, a ja pewnie palnąłbym chujowe sumy, no chyba, że @FLOWRIDER podjąć by się chciał, albo Ty, albo ktoś inny, ja już mam wystarczająco dużo :D
Ja się raczej do tego nie nadaje :'(

Edit @Spike nie mam zamiaru dawać Ci rewanżu, po co obijać ogórków? Potem ludzie powiedzą że rekord napompowany.
 
Co do listy płac to świetna rzecz, ale tutaj @Spike musiałby mi pomóc, on chłopak pracowity i miałby zmysł do tego, a ja pewnie palnąłbym chujowe sumy, no chyba, że @FLOWRIDER podjąć by się chciał, albo Ty, albo ktoś inny, ja już mam wystarczająco dużo :D
Pomyślę nad tym w wolnej chwili i wieczorem postaram się dać Ci znać co i jak.
 
WypR8v.png

Gdy mieli zmierzyć się ze sobą na KSW 33, mówili że tego nie chcą i będzie to tylko raz. Po walce od razu Michał Materla zapowiedział, że chcę rewanżu i podkreślał, że nawet za 100 razem, ale w końcu ciężka praca wygra z talentem, tak się złożyło że to on znowu startuje z pozycji Mistrza i to on będzie wychodził jako drugi to klatki. Mamed zawiódł z Karaoglu, ale jak sam mówił, za bardzo chciał pokazać, że i w stójce jest lepszy od Aziza. Jutro oboje zawalczą po raz drugi. Kto będzie lepszy tym razem?!
Materla vs. Chalidow II. Jutro o 20:00 chat.mmarocks.pl
@lukasz4493 vs. @allan77
 
Pudzian przed walką:
Na pewno udowodnię, że ostatni występ to nie przypadek.
Uniknę błędów z pierwszego starcia.
Jestem bogatszy o 3 rundy z Marcinem, a wg mnie mają podobny styl, więc będzie mi łatwiej z Grahamem.
Najmłodszy nie jestem, ale zobaczycie Mariusza w szczycie formy.

PS. Taktyka wysłana
 
Pudzian przed walką:
Na pewno udowodnię, że ostatni występ to nie przypadek.
Uniknę błędów z pierwszego starcia.
Jestem bogatszy o 3 rundy z Marcinem, a wg mnie mają podobny styl, więc będzie mi łatwiej z Grahamem.
Najmłodszy nie jestem, ale zobaczycie Mariusza w szczycie formy.

PS. Taktyka wysłana

Zapraszam jutro Pudzille w końcu na czat :)
 
WAŻENIE PRZED KSW 40
MAIN EVENT: KSW 40: MATERLA VS CHALIDOW II
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Michał Materla (184 lbs) © VS Mamed Chalidow (185 lbs)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (255 lbs) VS Peter Graham (243 lbs)
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Blagoi Ivanov (244 lbs) VS Michał Kita (227 lbs)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (157 lbs) © VS Mateusz Gamrot (155 lbs)
265 lbs.: Karol Bedorf (245 lbs) VS Jędrzej Maćkowiak (256 lbs)
170 lbs.: Borys Mańkowski (170 lbs) VS Robert Radomski (170 lbs)
185 lbs.: Jay Silva (185 lbs) VS Maiquel Falcao (183 lbs)
185 lbs.: Melvin Manhoef (192 lbs) VS Kendall Grove (188 lbs)
155 lbs.: Adrian Zieliński (157 lbs) VS Damir Hadzovic (154 lbs)
UNDERCARD:
185 lbs.: Abu Azaitar (185 lbs) VS Maciej Różański (184 lbs)
205 lbs.: Thierry Sokoudjou (213 lbs) VS Wojciech Lach (205 lbs)

@lukasz4493
@baju
@gLt
@Kolczu

Wyślijcie taktyki do jutra do 15:00, jeżeli któryś z was wysłał, to moja wina że nie znalazłem i z góry przepraszam.
 
Wypowiedź Martina Lewandowskiego
-W Gdańsku jest nasz Kawałek podłogi.
-Gala na Stadionie? KSW wchodzi już na 40 dużej gali na stadion, proszę powiedzieć mi kiedy to śmieszne UFC weszło?
-Bilety są wyprzedane w 99%, jutro od 13:00 do 17:00 będzie sprzedaż ostatnich biletów przed PGE Areną
-Walka Chalidow vs. Materla II to wydarzenie większe niż Gołota vs. Adamek, czy Adamek vs Kliczko
-Pudzianowski jest naszym oczkiem w głowie, to jedna z trzech ostatnich walk sędziwego Pudzilli
-Rozmawiamy ciągle z Marcinem Najmanem na temat jednego dużego wydarzenia.
-Damian Janikowski i Paweł Trybała udowodnią, że są w pełni przekrojowymi zawodnikami MMA.
-KSW to najlepsza organizacja na świecie, jutro się o tym dowiecie. :)
-Pozdrawiam wszystkich kibiców.
-Wbijam cwela w tych pierdolonych hejterów, którym szkoda 40 zł i będą oglądać na kalkulatorach w załączniku weeb.tv
 
Back
Top