Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Droni podaj listę wolnych zawodników, interesują mnie z wagi ciężkiej i półciężkiej.

Po KSW 40 będę chciał się pozbyć Radomskiego jednak bo jak dla mnie jest za lekki, a wezmę kogoś z wyższych wag. Dlaczego? Niedługo się dowiecie.
12494323_1039057152811012_221012395_o.jpg
 
vThXDP.png

Kluczowa walka dla jednego i drugiego. Oboje walczą o pozostanie w czołówkach raningu wagi półśredniej. Szczególnie Tasmański Diabeł ma coś do udowodnienia już szykował się do UFC, gdy tą organizację najpierw dziwną decyzją sędziowską odpędził mu Saidov, a potem zdominował go Wallhead.
Robert Radomski po pokonału Rafała Moksa zmierzył się w małym eliminatorze z Kamilem Szymuszowskim. Został jednak wypunktowany. Czy Borys nie jest jeszcze rozbity? O tym dowiemy się w sobotę o 20:00 chat.mmarocks.pl
 
jmMm4a.png

Zachwycałem się nad zestawieniem Bedorf vs. Włodarek, ale siła i dynamika Bedorfa szybko odpędziła mi to zestawienie. Coco, że był długo mistrzem musi ciągle udowadniać swoją pozycję w KSW, teraz dostał najgroźniejszego z młodego pokolenia wagi ciężkiej. Maćkowiak jest pieruńsko silny, dynamiczny i to Bedorf nie będzie faworytem w tym starciu. Jedno jest pewne, czekają nas wielkie grzmoty.
 
T6A9ke.png

Jak sam właściciel Martin Lewandowski powiedział, Chlewicki dostał szansę rewanżu, to musi dostać ją Gamer. W wadze lekkiej brakuje głośnych nazwisk, więc niewątpliwie ten pojedynek budzi chyba największe emocje, tym bardziej, że panowie rekord walk między sobą mają 1-1, a Gamrota strasznie boli to, że Sasza zabrał mu zero w rekordzie !
 
KURSY BUKMACHERSKIE PRZED KSW 40
MAIN EVENT:
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Michał Materla (3,03) © VS Mamed Chalidow (1,34)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (1,55) VS Peter Graham (2,42)
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Blagoi Ivanov (1,25) VS Michał Kita (4,00)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (2,95) © VS Mateusz Gamrot (1,39)
265 lbs.: Karol Bedorf (2,17) VS Jędrzej Maćkowiak (1,62)
170 lbs.: Borys Mańkowski (1,78) VS Robert Radomski (1,87)
185 lbs.: Jay Silva (2,05) VS Maiquel Falcao (1,70)
185 lbs.: Melvin Manhoef (1,32) VS Kendall Grove (2,99)
155 lbs.: Adrian Zieliński (1,50) VS Damir Hadzovic (2,30)
UNDERCARD:
185 lbs.: Abu Azaitar (1,95) VS Maciej Różański (1,75)
205 lbs.: Thierry Sokoudjou (3,50) VS Wojciech Lach (1,29)
 
MAIN EVENT: KSW 40: MATERLA VS CHALIDOW II
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Michał Materla (24-5) © VS Mamed Chalidow (32-5-2) - Oboje mają ogromną presję w tej walce, znowu musieli zmierzyć się z tym samym co przed KSW 33, Znowu to Cipek startuje z roli Mistrza, a Mamed z roli Pretendenta. Michał odebrał pas jedynemu pogromcowi w KSW Chalidowa Azizowi Karaoglu i tutaj przed KSW otwierają się kolejne opcje. Chalidow vs. Karaoglu II, bądź Materla vs. Chalidow III, Jak to się potoczy, ciężko obstawiać, tym razem napewno nie potrwa to 30 sekund, tym razem Mamed wygra przez decyzję w 5 rundach. Chalidow by UD
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (11-4) VS Peter Graham (11-10) - Nie ukrywam, że Pudzilla to oczko w głowie organizatorów KSW, a na horyzoncie szykuja się walka albo z Fedorem Emelianenko, albo z Karolem Bedorfem, co zrobi Pudzilla w rewanżu z Grahamem? A to, czego nie potrafił w 1szej walce, a więc będzie unikał ciosów i przetrzyma na dole Grahama. Pudzianowski by UD
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Blagoi Ivanov (14-1) VS Michał Kita (17-8) - Dla KSW nie ma różnicy, który zostanie Mistrzem, na Horyzoncie są walki z Bedorfem,Maćkowiakiem,Pudzianowskim a więc bardzo dochodowe walki, a więc który nie wygra, KSW nie będzie płakać, Ivanov by TKO 3rd
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (14-4-1) © VS Mateusz Gamrot (11-1) - Bez wątpienia, to co ciążyć będzie na Gamrocie nie można nawet nazywać presją, Chlewicki zniszczył go na KSW 36, a na KSW 40 Gamrot zrobi wszystko żeby odkupić winy i według mnie znokautuje w parterze Chlewickiego. Gamrot by TKO 4rd
265 lbs.: Karol Bedorf (15-3) VS Jędrzej Maćkowiak (6-0) - To jest jedna z tych walk, gdzie naprawdę ciężko wskazać faworyta, a największym atutem Maćkowiaka jest młodość i sądze, że to ona będzie decydująca i po 15 minutach bijatyki to jego ręka pójdzie w górę. Maćkowiak by SD
170 lbs.: Borys Mańkowski (18-7-1) VS Robert Radomski (13-4) - Postawię tutaj na niespodziankę, a największym kryterium będzie głowa Borysa, która swoje zebrała, a przede wszystkim dostała wielki cios psychiczny. Krzywdzący werdykt w walce z Saidovem, miesiące wyzwisk z Wallheadem i brutalna porażka. Radomski by SD
185 lbs.: Jay Silva (12-10-1) VS Maiquel Falcao (36-8) - Po prostu w tej walce zrobiłem wyliczankę, bum cyk cyk i trafiło na Falcao, ale jedno jest pewne to nie może trwać 15 minut. Falcao by KO 1rd
185 lbs.: Melvin Manhoef (31-13-1) VS Kendall Grove (24-16) - Walka bez wątpienia stójki z parterem, a walka zacznie się na górze i mimo tej ogromnej przewagi zasięgu, Manhoef skróci dystans i posadzi na deski Grove. Manhoef by KO1d
155 lbs.: Adrian Zieliński (16-4) VS Damir Hadzovic (11-3) - Adrian świetnie zadebiutował w walce z Kowalewiczem, ale jak historia pokazuje, że Kowalewicza wcale jakoś trudno nie jest pokonać, Hadzovic będzie bez wątpienia wielkim testem, ale wydaje mi się, że Zieliński go zda. Zieliński by MD
UNDERCARD:
185 lbs.: Abu Azaitar (12-2-1) VS Maciej Różański (11-1) - Walka rozpocznie się na górze i to bez wątpienia + dla Azaitara, gdy Różańskiemu uda się obalić to podda Azaitara. Różański by SUB 3rd
205 lbs.: Thierry Sokoudjou (16-15) VS Wojciech Lach (6-1) - Na papierze chyba najsłabsze zestawienie gali, postawię na młodość, bo Sokoudjou jest chyba już troszkę wypalony. Lach by SUB 2rd
 
Typowanie Sompy przed KSW 40 oraz wypowiedź co do dalszych planów.

- MATERLA VS MAMED? Obu nie lubię, ale to Mamed jest lepszym zawodnikiem i to on będzie mistrzem po tej walce.

-Pudzian vs Graham? Ileż można, Graham jest mocnym stójkowiczem, ale Pudzian go zapewne tym razem przelezy.

-Blagoi vs Kita? Mój podopieczny jest naprawdę solidnie przygotowany i myślę że pas zostanie u nas.

-Chlewicki vs Gamrot? Młodemu szczylowi życzę poważnego nokautu, koniec przemądrzania się.

-Bedorf vs Maćkowiak? Bedorf celuje w walkę o pas z Blagoiem, lecz sądzę że Maćkowiak tutaj zaszokuje i urwie decyzję.

-Mańkowski vs Radomski? Ciężka walka do typowania, mogę tylko powiedzieć jedno Borys jest załamany psychicznie a ja nie mogę dogadać się z Robertem. Obstawiam niestety decyzję dla Borysa.

-Silva vs Falcao? Falcao by TKO!

-Melvin vs Grove? Grove utrzyma dystans i wypunktuje Melvina.

Reszta walk mnie nie interesuje.


Po KSW 40 ostatecznie rozstaje się z Robertem Radomskim, jest to osoba z którą nie da rady współpracować oraz nie słucha rad i zaleceń.

Oraz ogłaszam że Michał Fijałka dołącza do grona moich zawodników. Otwieram również swój klub w którym każdy zawodnik kat. półciężkiej i ciężkiej będzie mógł dołączyć czy potrenować z nami. Jednocześnie moja długa współpraca z @midern dobiega końca. Niedługo ogłosimy skład trenerski. Serdecznie pozdrawiam :-)
 
Typowanie Sompy przed KSW 40 oraz wypowiedź co do dalszych planów.

- MATERLA VS MAMED? Obu nie lubię, ale to Mamed jest lepszym zawodnikiem i to on będzie mistrzem po tej walce.

-Pudzian vs Graham? Ileż można, Graham jest mocnym stójkowiczem, ale Pudzian go zapewne tym razem przelezy.

-Blagoi vs Kita? Mój podopieczny jest naprawdę solidnie przygotowany i myślę że pas zostanie u nas.

-Chlewicki vs Gamrot? Młodemu szczylowi życzę poważnego nokautu, koniec przemądrzania się.

-Bedorf vs Maćkowiak? Bedorf celuje w walkę o pas z Blagoiem, lecz sądzę że Maćkowiak tutaj zaszokuje i urwie decyzję.

-Mańkowski vs Radomski? Ciężka walka do typowania, mogę tylko powiedzieć jedno Borys jest załamany psychicznie a ja nie mogę dogadać się z Robertem. Obstawiam niestety decyzję dla Borysa.

-Silva vs Falcao? Falcao by TKO!

-Melvin vs Grove? Grove utrzyma dystans i wypunktuje Melvina.

Reszta walk mnie nie interesuje.


Po KSW 40 ostatecznie rozstaje się z Robertem Radomskim, jest to osoba z którą nie da rady współpracować oraz nie słucha rad i zaleceń.

Oraz ogłaszam że Michał Fijałka dołącza do grona moich zawodników. Otwieram również swój klub w którym każdy zawodnik kat. półciężkiej i ciężkiej będzie mógł dołączyć czy potrenować z nami. Jednocześnie moja długa współpraca z @midern dobiega końca. Niedługo ogłosimy skład trenerski. Serdecznie pozdrawiam :-)
Fijałka jak coś już miał zapisaną walkę na KSW 42 z Reljiciem.
 
Borys Mańkowski: Ciężki obóz przygotowawczy za mną, teraz tylko przekuć to na postawę w klatce. Być albo nie być. Trzymajcie kciuki.
1917198_800472283415601_5776428816274843157_n.jpg
 
gc28sU.png

Bardzo doświadczony i wiekowy już Michał Kita staje przed drugą szansą na zdobycie pasa KSW w wadze ciężkiej. Jego rywalem będzie nie byle kto, bo pogromca Karola Bedorfa - Blagoi Ivanov. Bez wątpienia jedno z bardziej elektryzujących starć.
@Sompa vs. @Spike
 
Graham:
Jestem bardzo dobrze przygotowany . Będzie to moja ostatnia walka w MMA . Pokaże Show ! #War

Edita: Taktyke do Grahama jednak zmieniłem a do Falcao zostaje ta sama.
 
2v2WQw.png

Bez wątpienia na gali z rewanżami nie mogło zabraknąć tego starcia, Pudzianowski ma coś do udowodnienia za walkę na Wembley Arenie i obiecuje, że nie popełni tych samych błędów dodając, że Tanio skóry nie sprzeda i, że żaba to piękny ptak tylko skrzydeł jej brak. Graham zapowiedział, że to ostatni raz kiedy pojawi się w klatce KSW, z jakim skutkiem tego dowiemy się w sobotę o 20:00
Pudzian vs. Graham II
@nikuya-san vs. @JanuszWanZant
 
Bedorf przed galą:
- czuje się dobrze przed walką. Nabral parę kilo, bo Mauricz kazał,
- taktykę przygotował menago po konsultacjach z Cordeiro,
- cieszy go obecność Kamila Łebkowskiego u Cordeiro,
- szykuje się fajna walka niedługo :)
- cieszy go sukces Saidova, ale bardziej zżył się z Bombą i to na jego sukces czeka najbardziej.

mmag przed galą:
- jesteśmy stosunkowo nisko w karcie, ale to nic. Nie potrzebujemy chwilowo rozgłosu.
- wszystko przebiega pomyślnie.
- Saidov rozjebał system :)
- KSW 50 Bedorf vs Fedor. Jeśli do tej walki nie dojdzie na tej gali, to kończymy karierę. @Droni
 
2j0l3ec.jpg

Michał Kita i Maciej Różański byli gośćmi programu Puncher. Poniżej skrót najważniejszych informacji:

Michał Kita
• Przed walką czuje się dobrze, rozpoczął treningi w holenderskim Golden Glory, trochę czasu spędził też w Ankosie, ponadto dociążał go Jacek Czajczyński i Marcin Tybura;
• Na wagę ma w planach wnieść 103kg, czyli nieco mniej niż przy poprzedniej próbie zdobycia pasa;
• Prywatnie nic nie ma do Bułgara, panowie wymienili się dość nieprzyjemnymi wiadomościami na portalach społecznościowych, ale to raczej nic prywatnego;
• Uważa swojego najbliższego rywala za solidnego, ma nadzieję, że dadzą dobrą walkę i ostatecznie to jego ręka powędruje w górę;
• Wręcz śmieszy go, jak inni zawodnicy z jego kategorii wagowej nalegają na walkę z Fedorem, nawet grożąc zakończeniem kariery;
• Ma nadzieję, że włodarze KSW prędzej czy później dadzą mu rewanż z Bedorfem, ponieważ Michał ma mu coś do udowodnienia;

Maciej Różański
• W Szczecinie trenował razem z Rezą Madadim, potem dwa tygodnie spędził na treningach w Allstars, okres przygotowawczy zakończył w Berserkers Team Szczecin;
• "Mauler" ponownie stanie w jego narożniku;
• Dopóki pas dzierży Michał Materla, strażakowi ze Szczecina nie zależy na tym troufem - chce w takim wypadku tylko wyczyścić swoją dywizję;
• Uważa, że jego klubowy kolega obroni mistrzostwo w kategorii średniej;
• Ma nadzieję, że jego następna walka będzie znacznie wyżej, występem na KSW 40 zamierza udowodnić, że zasługuje na to;
 
michal_materla.jpg

Michał Materla : Wiem że po ostatniej porażce z Mamedem nikt tym razem nie daje mi za wielkich szans, ale obiecuję to że jak zawszę pokaże charakter i serce do walki. Wierzę tak jak i cały mój sztab że ciągła presja wywierana na Mamedzie w końcu go złamie i pas nie zmieni właściciela. #Believe

%C5%81uksz-Chlewicki.jpg

Łukasz Chlewicki: Jeżeli dla kogoś rewanż w przypadku totalnej deklasacji ma sens to ok, i tym razem udowodnię młokosowi że to ostatnia walka to nie był przypadek. Jedyną opcją dla Gamrota jak zwykle jest przeleżenie rywala, ale jesteśmy na to przygotowani. Michał Materla i Łukasz Chlewicki zachowają swoje pasy, wierzcie mi na słowo !
 
KURSY BUKMACHERSKIE PRZED KSW 40
MAIN EVENT:
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Michał Materla (3,03) © VS Mamed Chalidow (1,34)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (1,55) VS Peter Graham (2,42)
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Blagoi Ivanov (1,25) VS Michał Kita (4,00)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (2,95) © VS Mateusz Gamrot (1,39)
265 lbs.: Karol Bedorf (2,17) VS Jędrzej Maćkowiak (1,62)
170 lbs.: Borys Mańkowski (1,78) VS Robert Radomski (1,87)
185 lbs.: Jay Silva (2,05) VS Maiquel Falcao (1,70)
185 lbs.: Melvin Manhoef (1,32) VS Kendall Grove (2,99)
155 lbs.: Adrian Zieliński (1,50) VS Damir Hadzovic (2,30)
UNDERCARD:
185 lbs.: Abu Azaitar (1,95) VS Maciej Różański (1,75)
205 lbs.: Thierry Sokoudjou (3,50) VS Wojciech Lach (1,29)



Tak wgl @Droni kto układa taktykę dla Jędrzeja?
 
MICHAŁ CZEKAM JUŻ NA CIEBIE! CHCĘ DOBRRJ WALKI. @Spike

Martin @Droni chcę czestszych walk, bądź lepszych pieniędzy. Moje konto zbyt szybko pustoszeje.

@mmag Bedorf niech celuje w niższe kalibry, Fedor jest dla Ciebie nie osiągalny i Pokaże Ci to Maćkowiak. - Blagoi na Twitterze.
 
MICHAŁ CZEKAM JUŻ NA CIEBIE! CHCĘ DOBRRJ WALKI. @Spike

Martin @Droni chcę czestszych walk, bądź lepszych pieniędzy. Moje konto zbyt szybko pustoszeje.

@mmag Bedorf niech celuje w niższe kalibry, Fedor jest dla Ciebie nie osiągalny i Pokaże Ci to Maćkowiak. - Blagoi na Twitterze.

Niższym kalibrem od Fedora na pewno jest Blagoi i w niego celuję. :)
 
Back
Top