Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
no żeby czasem Celiński nie przegrał. Wtedy będziemy faktycznie, ale tylko ja z Maćkiem, wypierdalac Cie z KSW
Po tak dwóch efektownych zwycięstwach chciałbyś go wywalić?

@mmag @Spike

Wy naprawdę sądzicie że macie szansę z Ivanovem? Przestańcie marzyć, pas może być wasz pod warunkiem że go zwakuje i zawalczycie między sobą o niego.
 
Po tak dwóch efektownych zwycięstwach chciałbyś go wywalić?

@mmag @Spike

Wy naprawdę sądzicie że macie szansę z Ivanovem? Przestańcie marzyć, pas może być wasz pod warunkiem że go zwakuje i zawalczycie między sobą o niego.

Dopiero jedno było w KSW, a bilans ciągle ujemny. 2-3
 
Po tak dwóch efektownych zwycięstwach chciałbyś go wywalić?

@mmag @Spike

Wy naprawdę sądzicie że macie szansę z Ivanovem? Przestańcie marzyć, pas może być wasz pod warunkiem że go zwakuje i zawalczycie między sobą o niego.

A sądzimy ;) kolejna walka pokaże, że ostatnie występy moich podopiecznych (KO w 1 rundzie i 10-7 Łebkowskiego) to nie jest przypadek :)
 
A sądzimy ;) kolejna walka pokaże, że ostatnie występy moich podopiecznych (KO w 1 rundzie i 10-7 Łebkowskiego) to nie jest przypadek :)
Podbijam. Dopiero mój nowy nabytek w stajni zawodniczej zaliczył wygraną przez decyzje, reszta przed czasem. Chyba nie muszę mówić że wziął walkę w ostatniej chwili.
Passę bez porażki przeciągnę na pewno.
 
hy7ele.png

Bez wątpienia ludzie nie muszą iść na sylwestra żeby zobaczyć fajerwerki i petardy. Takie muszą się znaleźć na rewanżowej walce Pudziana z Różalem. Za pierwszym razem to "Płocki Barbarzyńca" był górą, lecz wpadł jednak na dopingu. To bardzo rozwścieczyło Maria, który domaga się czystego sportu. W całą zabawę pomiędzy tymi panami włączył się Mirek Okniński, który już wielokrotnie nazywał naszą federację "Kto sterydów więcej". Jak będzie tym razem? Pudzian vs. Różal Niedziela 18:00 chat.mmarocks.pl !
 
OT51eT.png

Oto dowód jak jeden człowiek potrafi ożywić kategorię wagową. Walka unifikacyjna mistrza z mistrzem tymczasowym. Największa walka w historii wagi półśredniej pod kątem sportowym. Saidov VERSUS Wallhead, KSW 39, Niedziela 18:00 chat.mmarocks.pl !
 
KURSY BUKMACHERSKIE
MAIN EVENT:
KSW WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

170 lbs.: Aslambek Saidov (2,15) © VS Jim Wallhead (1,58)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (1,75) VS Marcin Różalski (1,75)
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
145 lbs.: Artur Sowiński (2,04) © VS Filip Wolański (1,61)
185 lbs.: Piotr Strus (1,89) VS Tomasz Drwal (1,73)
145 lbs.: Arbi Shamaev (2,54) VS Krzysztof Klaczek (1,40)
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (1,43) VS Anzor Azhiev (2,38)
265 lbs.: Szymon Bajor (2,87) VS Oli Thompson (1,33)
205 lbs.: Attila Vegh (1,95) VS Roger Gracie (1,69)
205 lbs.: Karol Celiński (1,25) VS Tomasz Kondraciuk (3,90)
UNDERCARD:
155 lbs.: Leszek Krakowski (2,44) VS Bartłomiej Kurczewski (1,38)
265 lbs.: Michał Andryszak (1,45) VS Rolles Gracie (2,22)
 
Tomasz Drwal wystrzeli Strusa z klatki KSW już w 1 minucie 1 rundy.
Następny będzie "miszcz" Materla aż w końcu dojdzie do starcia z jedynym godnym pasa KSW Mamedem Khalidovem ale to tylko do czasu walki z ciężko ręki DRWALEM !

Kurs na Drwala to lokata, obligacje skarbu państwa.
 
MAIN EVENT:
KSW WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

170 lbs.: Aslambek Saidov (18-4) © VS Jim Wallhead (30-9) - Jeden z tych pojedynków, o którym latami będzie się mówić. Walka Wallheada z Mańkowskim miała wielką historią, ale to Anglik wytrzymał wojnę psychologiczną i stał się jedną z największych gwiazd KSW. Według mnie jego potężne ręce będą zaporą nie do przejścia dla pełnoprawnego mistrza. Wallhead by TKO 4rd
MAIN CARD:

265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (10-4) VS Marcin Różalski (5-4) - Myślę, że tutaj długo nie trzeba się rozpisywać, gwiazdeczka federacji KSW musi zbić Różala. Pudzianowski by TKO 1rd
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

145 lbs.: Artur Sowiński (17-7) © VS Filip Wolański (10-1) - Długo bardzo długo można to analizować, ale postawię na jedynego z mistrzów, który zachował pas. Kornik przechodził trudne chwile z Łebkowskim, ale wyszedł z tego, Wolański jest szalenie groźny i na pewno walka będzie wyrówna. Można zacierać ręce, że będzie to pojedynek 5-rundowy. Sowiński by UD
185 lbs.: Piotr Strus (9-4-2) VS Tomasz Drwal (21-6-1) - Piotr Strus nie jest zbyt lubiany przez właścicieli, cały czas dostaje bardzo trudnych rywali, tym razem jest nie inaczej. Jego rywalem jest Tomasz Drwal, który w końcu jest w 100% wyleczony i gotowy jak sam mówi do zbombardowania Strusa i pójścia po pas mistrza KSW. Drwal by UD
145 lbs.: Arbi Shamaev (9-2) VS Krzysztof Klaczek (11-3) - Nie będę odkrywcą, że walka Klaczek vs. Koike Erbst porwała całą publiczność, tym razem również na to liczymy, jego rywalem będzie kolejny z Czeczenów, Arbi Shamaev. Walka jest oficjalnym eliminatorem do walki o pas. Klaczek by SUB 2 rd
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (19-5-1) VS Anzor Azhiev (6-3) - Azhiev walczy najskuteczniej wtedy, kiedy ma po prostu presję, a w tej będzie miał niewyobrażalną, rewanż z Japończykiem może być ostatnią szansą na zaprezentowanie umiejętności w KSW, czy Anzora stać na wielki zryw? Mam nadzieje. Azhiev by SD
265 lbs.: Szymon Bajor (14-7) VS Oli Thompson (17-9) - Walka, w której według mnie zdecydują ciężkie ręce Anglika. Thompson by KO 2rd
205 lbs.: Attila Vegh (31-6-2) VS Roger Gracie (8-2) - Spodziewam się, że walka ta nie porwie kibiców, ale prawdopodobnie zobaczymy pokaz MMA na najwyższym poziomie, faworytem jest Gracie, ale Vegh wie, że nie jest zbyt lubiany w KSW i zrobi wszystko, aby po rocznej absencji wygrać walkę i zbliżyć się do boju o mistrzowski pas. Vegh by SD
205 lbs.: Karol Celiński (14-7-1) VS Tomasz Kondraciuk (12-5) - Celiński strasznie uwierzył w siebie, dodatkowo nokauty pozwoliły nabrać nadziei, że stanie się najbardziej efektownym, nie kalkulującym półciężkim. Celiński by KO 1rd
UNDERCARD:

155 lbs.: Leszek Krakowski (10-1) VS Bartłomiej Kurczewski (10-6) - Walka bez zdecydowanego faworyta, podejrzewam że silne uderzenie i przewaga warunków fizycznych może mieć tutaj decydujące znaczenie. Kurczewski by UD
265 lbs.: Michał Andryszak (17-6) VS Rolles Gracie (9-4) - Ten z braci Gracie ma bardzo złą passe w KSW, prawdopodobnie w KSW został tylko po to, aby sprawdzić Longera przed ewentualnymi dużymi walkami. Andryszak by TKO 3rd

@DamiannN ostatnio na czacie wspominałeś, że dołączysz do gry więc czekamy.
 
Mogę powiedzieć, że będzie gala KSW Fight Club w 2017 roku z 7 walkami. Walka wieczoru w kategorii ciężkiej + mini-turnieje w 3 kategoriach wagowych, z finałem na innych galach.
Ponadto nie rezygnuje z gal EFC, beda one przerywnikiem. Jedna z nich odbędzie się we wtorek o 18:00, dlatego że siatkarze grają o 20:00. Więc jeżeli macie swoich zawodników i jesteście chętni na ich walkę to bardzo proszę. (nie na wszystkich wiadomo się zgodzę).
 
EFC 2

155 lbs.: Jakub Kowalewicz (7-5) VS Sebastian Romanowski (12-6-1)*
155 lbs.: Łukasz Sajewski (15-2) VS Marco Vogel (3-0)
185 lbs.: Marcin Naruszczka (14-5-1) VS Piotr Wawrzyniak (8-4)
185 lbs.: Paweł Trybała (3-1) VS Ross Pointon (8-18)
145 lbs.: Rafał Rynkowski (12-2) VS Aleksander Georgas (10-4)
155 lbs.: Janusz Staszewski (10-2-1) VS Paweł Żygliński (3-4)
155 lbs.: Mateusz Zawadzki (11-3-2) VS Brandon Melendez (27-25)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-12-1) VS Enoch Wilson (20-9-2)
170 lbs.: Adam Lewandowski (8-2) VS Pete Sell (11-8)
170 lbs.: Kerim Abzailov (12-5) VS Seichi Ikemoto (23-19-5)
170 lbs.: Paweł Żelazowski (10-1) VS Erik Apple (12-3)
170 lbs.: Rafał Błachuta (11-5) VS Anthony Torres (6-4)
265 lbs.: Dawid Mora (6-1) VS Reyland Mohegan (3-0)
265 lbs.: Damian Grabowski (21-4) VS Adam Maciejewski (15-6-1)
205 lbs.: Marcin Wójcik (10-5) VS Michał Oleksiejczuk (10-3)
185 lbs.: Adam Zając (11-2-1) VS Rafał Lewoń (13-6)
185 lbs.: Robert Bryczek (9-3) VS Tomas Kuzela (26-21)
185 lbs.: Oskar Piechota (8-1-1) VS Michael Kuiper (14-4)*
205 lbs.: Michał Pasternak (12-1) VS James Zikic (22-10-2)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (3-0) VS Akop Szostak (4-0)

*-NIE WIADOMA.
 
Bartłomiej Kurczewski na FB

"Jestem świetnie przygotowany do swojej kolejnej walki w KSW, Leszek Krakowski to dobry zawodnik, ale ja jestem od niego lepszy, jestem jak wspominałem bardzo dobrze przygotowany to walki nim i łatwo go pokonam"

Kamil Szymuszowski o walce Wallhead vs Saidov na swoim FB

"Dla mnie ta walka nie ma faworyta, może się w niej zdarzyć zupełnie wszystko, zresztą ja nie mogę się doczekać jak zmierze się z wygranym z tej walki, nie ważne czy to będzie Wallhead czy Saidov, jestem w stanie ich pokonać i zdobyć to co chce czyli pas KSW, pas musi wrócić do Polaka i ja o to zadbam!"
 
Atilla Vegh po ostatnim treningu:
"Jestem w świetnej formie, lepszej niż kiedykolwiek, nawet lepszej niż wtedy gdy zdobywałem pas Bellatora. To był cieżki obóz w ATT. Nie widzę scenariusza wg którego mógłbym przegrać tę walkę, to będzie easy win and easy money."

taktyka.jpg
 
EFC 2

155 lbs.: Jakub Kowalewicz (7-5) VS Sebastian Romanowski (12-6-1)*
155 lbs.: Łukasz Sajewski (15-2) VS Marco Vogel (3-0)
185 lbs.: Marcin Naruszczka (14-5-1) VS Piotr Wawrzyniak (8-4)
185 lbs.: Paweł Trybała (3-1) VS Ross Pointon (8-18)
145 lbs.: Rafał Rynkowski (12-2) VS Aleksander Georgas (10-4)
155 lbs.: Janusz Staszewski (10-2-1) VS Paweł Żygliński (3-4)
155 lbs.: Mateusz Zawadzki (11-3-2) VS Brandon Melendez (27-25)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-12-1) VS Enoch Wilson (20-9-2)
170 lbs.: Adam Lewandowski (8-2) VS Pete Sell (11-8)
170 lbs.: Kerim Abzailov (12-5) VS Seichi Ikemoto (23-19-5)
170 lbs.: Paweł Żelazowski (10-1) VS Erik Apple (12-3)
170 lbs.: Rafał Błachuta (11-5) VS Anthony Torres (6-4)
265 lbs.: Dawid Mora (6-1) VS Reyland Mohegan (3-0)
265 lbs.: Damian Grabowski (21-4) VS Adam Maciejewski (15-6-1)
205 lbs.: Marcin Wójcik (10-5) VS Michał Oleksiejczuk (10-3)
185 lbs.: Adam Zając (11-2-1) VS Rafał Lewoń (13-6)
185 lbs.: Robert Bryczek (9-3) VS Tomas Kuzela (26-21)
185 lbs.: Oskar Piechota (8-1-1) VS Michael Kuiper (14-4)*
205 lbs.: Michał Pasternak (12-1) VS James Zikic (22-10-2)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (3-0) VS Akop Szostak (4-0)

*-NIE WIADOMA.

Jeśli o Kubę chodzi, to wiesz, że walk nie odmawia. Jak zwykle rzucany na głęboką wodę, ale fuck that, walki to jego hobby, wchodzimy! Sajewski, Szulakowski, Zawadzki - jeśli ich kręcą walki z ogórami, to niech sobie walczą, my bierzemy ambitne potyczki, często w roli mega underdoga!
 
Jeśli o Kubę chodzi, to wiesz, że walk nie odmawia. Jak zwykle rzucany na głęboką wodę, ale fuck that, walki to jego hobby, wchodzimy! Sajewski, Szulakowski, Zawadzki - jeśli ich kręcą walki z ogórami, to niech sobie walczą, my bierzemy ambitne potyczki, często w roli mega underdoga!
no jeżeli u nas on jest w pozycji undergoga z Romanowskim to chyba źle z nim...
 
TAKTYKI WYSYŁAJCIE, bo jutro ważenie.
@nikuya-san - Pudzian
@Spike - Różal
@mmag - Saidov
@JŻuberek - Wallhead
@Puczi - Sowiński

Jak ktoś z was już dosłał, to przepraszam.

I CAŁA RESZTA TEŻ WYSYŁAĆ, BO OVRL MINUS -1.

Poszło.

Saivod przed walką:
- Bóg da to go rozjebie,
- nie będe leciał do Cordeiro, kto to wgl jest? Musi zostać w Berkucie i ściągać haracze,
- taktyka jest prosta i klarowna. Wallhead będzie płakał po walce,
- nic nie ma do rywala, ale wiadomo, allah nie był rudy, to trzeba jimowi wpierdolić.

Mmag przed walką Saidova:
- zobaczymy, co będzie dalej z Aslanem,
- priorytetem jest Karol Bedorf i walka z Fiodorem Jebelianenko,
- takich ogórasów, jak Hindus, to pokonałby nawet lżejszy 50kg Kamil Łebkowski,
- uspokojenie się marketingowe ze strony podopiecznych i jego samego nie jest przypadkowe,
- Xbox bardzo dobrze płaci nam wszystkim za reklamę. Oprócz darmowych konsol mamy co jeść, pić, gdzie trenować i co ruchać (HEHEHE),
- w sylwestra popił i pobzykał, w przeciwieństwie do Saidova, który o 00:01 poszedł grzecznie spać
 
Last edited:
no jeżeli u nas on jest w pozycji undergoga z Romanowskim to chyba źle z nim...

Nie zapominaj, że Kuba przegrał 2 ostatnie walki w dosyć słabym stylu. A 61,6 to dużo nie jest um. Poza tym tamto odnosiło się, że nie boimy się brać trudnych wyzwań jak to było w przypadku chociażby A. Zielińskiego, nie pisałem, że za każdym razem jest underdogiem
 
Nie zapominaj, że Kuba przegrał 2 ostatnie walki w dosyć słabym stylu. A 61,6 to dużo nie jest um. Poza tym tamto odnosiło się, że nie boimy się brać trudnych wyzwań jak to było w przypadku chociażby A. Zielińskiego, nie pisałem, że za każdym razem jest underdogiem

Fight is Fight. Nie trzeba było przejebać z żółto-okim staruchem :D, a dzisiaj Jacob szykowal by sie do Kejesdablju !
 
Kleber na tt

今回は裁判官の手の中に決定を残すことはありません。事前に完了する予定です。私はこれと他の操作を行いますので、私は一度彼を倒します。私は、ポーランドと世界のすべてのファンに挨拶。


@Droni poszedł e-mail
 
2cehhqq.jpg

W wywiadzie z Marcinem Różalskim, przeprowadzonemu przez portal MMA Rocks można dowiedzieć się, że:
- Na cztery tygodnie przed walką skręcił kostkę;
- Trenował mimo kontuzji, po prostu zmniejszył obroty, robił lżejsze treningi;
- "Pudzian" nie jest dla niego żadnym zawodnikiem sportów walki, w dalszym ciągu jest freakiem;
- Ma w planach skończyć karierę swojego najbliższego rywala;
- Sam nie uważa się za zawodnika MMA: twierdzi, że jest wandalem, który lubi się bić;
- Jego plan na walkę nigdy się nie zmienia: mierzy w brutalną bitkę na środku klatki;
- Do walki na KSW 39 przygotowywał się w różnych klubach: camp zaczął od treningów w Berserkers Team, tam też spędził większość przygotowań; wyjeżdżał też do Ankosu; odbył też kilka treningów z Tomaszem Adamkiem;
- Jego dalsza kariera zależy od tego jak potoczy się jego walka na KSW 39: myśli, że to jeszcze kwestia jednego lub dwóch pojedynków i da sobie spokój z MMA;
- Sportowcy w jego wieku przechodzą na emeryturę, myślał już o jednej, aczkolwiek wrócił z zamiłowania do walki; po tej pseudo emeryturze trochę się zregenerował, ale ciało ponownie zaczyna odmawiać posłuszeństwa, więc jeszcze jakiś rok i całkowicie odchodzi z tego sportu;
 
@Droni Taktyka Celińskiego taka jak ostatnio ;-)

KAROL CELIŃSKI przed KSW 39 :
-O dziwo jestem faworytem w walce z Kondraciukiem, nie przeszkadza mi to. Raz już go pokonałem.

-Nie mam zamiaru nigdy kalkulować, będę brał walki zawsze gdy tylko będę mógł, nawet jeżeli będzie to przed moją szansą zdobycia pasa. Żyje by walczyć.

-Po przegranej z Veghiem nie zalamałem się, zmieniłem Camp i otoczenie i dlatego widać efekty. Dwa zwycięstwa z rzędu przez KO to nie przypadek.

-Chciałbym zawalczyć z Mamedem, konflikt nie ugaśnie dopóki nie zawalczymy i nie udowodnimy kto jest lepszy.

-Dziękuję moim sponsorom że mi pomagają, dziękuję firmie Kredens Smaku że dbają o moją dietę.

-Jeżeli Blagoi utrzyma pas kat. ciężkiej, a ja zdobędę pas kat. półciężkiej to zawalczył bym z nim o miano najlepszego w naszym klubie. Lubimy się, ale oboje traktujemy to jako pracę.

KSW 39! Oglądanij najpiękniejszy nokaut Karola na Kondraciuku!
 
Back
Top