Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Poważnie przemyśl to co zaproponowałem na chacie - gale z cyklu "Fight Club", tak +/- 5 walk, bez konkretnego main eventu, same "mniejsze walki", bez rozgłosu, plakatów, kursów czy typowań. I gale w takich właśnie późnych godzinach. To fajne rozwiązanie.
I wtedy mamy trzy cykle: normalne gale, planowany właśnie cykl "Extra" z turniejami i dość specyficzny "Fight Club". :lol:

Wiem, wiem przemyslimy :D

Przypominam
EFC1 - TRWA NA CZACIE :d
 
Kuba Kowalewicz po porażce na EFC: Nie wiem czy wylecę z KSW, ale zostaje z Flowriderem, to dobry menadżer, dostarcza mi dobre walki, kontrakty. Ja muszę zacząć wygrywać, wkrótce to się zacznie dziać, wierzę.
 
27fiu.jpg

@Droni
 
Cebula po EFC1:
Znów pokazałem co to jest szybki nokaut, znów bez żadnych urazów. Dziękuję włodarzom Ksw @Droni za puszczanie mnie na tą galę i obiecuję że ryj Kondraciuka zostanie zmasakrowany!
 
Vaso mnie się nie słucha, jeździ gdzie popadnie, pisałem o walce na wyjeździe Vaso, ale jednak zawalczył tutaj.

A co do Kowalewicza - nie kasą się żyje, ważne są też CELE SPORTOWE jakie ma Paweł Kiełek.

Nie wiruj kolego, bo Kiełek od Kuby przyjąłby jak od Romka :) Kiełek niech wagę zrobił, bo taki z niego profesjonalista był ostatnio, że brak słów
 
Vaso mnie się nie słucha, jeździ gdzie popadnie, pisałem o walce na wyjeździe Vaso, ale jednak zawalczył tutaj.

A co do Kowalewicza - nie kasą się żyje, ważne są też CELE SPORTOWE jakie ma Paweł Kiełek.
Spójrz jak Cebula nie kalkuluje, wziął walkę na kilka dni przed KSW i zmasakrowal przeciwnika.
 
Spójrz jak Cebula nie kalkuluje, wziął walkę na kilka dni przed KSW i zmasakrowal przeciwnika.
Cebula jest doświadczonym zawodnikiem i już wiekowym więc wie co robi.
Paweł potrzebuje treningu i ciągłego rozwoju umiejętności. Praca, praca, a dopiero potem walka.
 
Zawodnicy 77Squad po gali EFC:

Kowalkowski: Jestem bardzo zadowolony z walki i z tego że udało mi się skończyć rywala przed czasem, świetnie zrealizowałem założony gameplan. Teraz chętnie zmierzyłbym się z innym, bardziej wymagającym rywalem np. Dawidem Morą !

Pawlak: Czuję się szczęśliwy że po zwolnieniu z UFC udało mi się wrócić na ścieżkę zwycięstw. Jestem wdzięczny mojemu menagerowi że we mnie wierzy i prowadzi moją karierę, wierzę że zdobędę pas KSW !
 
a na KSW wpierdol :yahoo:
Nie ma szans, Karol jest w mega formie co pokazał w dwóch ostatnich walkach. Karol marzy o pasie, a porażka znów by go oddaliła.

Blagoi Ivanov:

Karol pokazał klasę i wielkie doświadczenie, wziąć walkę z takim krótkim to naprawdę ryzyko. Nasze wspólne treningi są bardzo mordercze ale jak widać dają efekty. Ja aktualnie zaczynam szlifowac technikę. Mam w planach by Michała Kitę @Spike doprowadzić do snu. Czy się uda? Okaże się na KSW 40!
 
Nie ma szans, Karol jest w mega formie co pokazał w dwóch ostatnich walkach. Karol marzy o pasie, a porażka znów by go oddaliła.

Blagoi Ivanov:

Karol pokazał klasę i wielkie doświadczenie, wziąć walkę z takim krótkim to naprawdę ryzyko. Nasze wspólne treningi są bardzo mordercze ale jak widać dają efekty. Ja aktualnie zaczynam szlifowac technikę. Mam w planach by Michała Kitę @Spike doprowadzić do snu. Czy się uda? Okaże się na KSW 40!

Doprowadź Kitę do snu, a potem toc samo zrobi z Tobą Bedorf i odzyska to co jego :)
 
1ezJZt.png

Jedno z tych zestawień o których śmiało można powiedzieć. Wygrywasz jedziesz dalej, przegrywasz to kończ waść wstydu oszczędź, albo weź szukaj pracy gdzie indziej. Bez wątpienia oboje będą naładowani jak nigdy, Drwal chwali się w wywiadach, że wszystkie kontuzje już wyleczone, a on sam szykuje się do pojedynku z Mamedem. Najpierw musi pokonać Strusa, który rok temu mocno zagroził teraźniejszemu mistrzowi, Materli. Niedziela 18:00 chat.mmarocks.pl
@yonigga vs. @Assocati
 
Po następnych walkach moich podopiecznych będziemy renegocjowac kontaktu drogi Martinie.
no żeby czasem Celiński nie przegrał. Wtedy będziemy faktycznie, ale tylko ja z Maćkiem, wypierdalac Cie z KSW
 
Back
Top