Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
O Kurwa ale news!

Robert Radomski dołącza pod skrzydła Sompy! To jeden z najbardziej szokujacych newsów ostatnich dni. Oto krótki komentarz Roberta:

Jestem bardzo szczęśliwy że mogę dołączyć do grona zawodników Sompy, jest to jeden z najlepszych managerów w Polsce. Mam nadzieję że współpraca będzie naprawdę bardzo owocna.
 
Kuba Kowalewicz na krótko po ogłoszeniu walki: Trener Jeleniewski wpajał mi to, że najwięcej uczymy się na doświadczeniu, walcząc. Rekord to tylko dodatek i nawet z potencjalnej porażki można wynieść więcej niż z treningu. Nie patrzę na rekord, chcę się bić, po to trenuję. Trzymajcie za mnie kciuki, ja postaram się dać z siebie wszystko!
 
Jeśli Kiełek cyka się, to Kowalewicz wezmie tę walkę, jak zawsze zresztą.
Paweł się nie cyka, jest zawodnikiem, który nie bierze walk na ostatnią chwilę, kasa się tu nie liczy, do walki musi być przygotowany w 100 %, aby potem nie mieć głupich porażek w rekordzie, które mogą go zastopować. Jest typem sportowca, który musi przepracować odpowiedni cykl treningowy przed walką.
Nie to nie :D, to tylko zadziałałoby na korzyść jeżeli by wygrał oczywiscie.

Guillard na gali Wembley prawdopodobnie zmierzy się z Hallmanem, ale 100% pewnosci jeszcze nie daje.
Guillard vs. Hallmann - to będzie świetna walka, Melvin z Dużym szacunkiem mówi o Piotrku i jest zafascynowany walką z nim.
 
170 lbs.: Dawid Zawada (12-4) VS Salim Touahri (11-1)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-11-1) VS Rafał Rynkowski (11-2)
155 lbs.: Grzegorz Szulakowski (6-3) VS Sebastian Romanowski (12-5-1)
145 lbs.: Aleksander Georgas (9-4) VS Savant Young (13-9)
155 lbs.: Łukasz Sajewski (14-2) VS Juha-Pekka Vainikainen (24-11-2)
155 lbs.: Janusz Staszewski (10-1-1) VS Marco Vogel (2-0)
170 lbs.: Michał Michalski (7-1) VS Anthony Torres (6-3)
170 lbs.: Jakub Kowalewicz (7-4) VS Seichi Ikemoto (22-19-5)
170 lbs.: Kerim Abzailov (12-4) VS Erik Apple (11-3)
170 lbs.: Albert Odzimkowski (10-2) VS Adam Lewandowski (8-1)
185 lbs.: Antoni Chmielewski (33-15) VS Oskar Piechota (8-0-1)
185 lbs.: Rafał Lewoń (13-5) VS Paweł Hadaś (7-1)
185 lbs.: Andrzej Grzebyk (11-3) VS Robert Bryczek (9-2)
185 lbs.: Adam Zając (10-2-1) VS Tomas Kuzela (26-20)
205 lbs.: Marcin Prachnio (11-2) VS Michał Oleksiejczuk (10-2) * - nie wiadomo czy bedzie zgoda
205 lbs.: Michał Fijałka (16-5-1) VS Marcin Wójcik (10-4)
205 lbs.: Michał Pasternak (12-0) VS Marcin Łazarz (10-2)
265 lbs.: Łukasz Parobiec (12-5) VS Dawid Mora (5-1)

Kolejności jeszcze nie ma, ale jeżeli któryś z managerów bardzo chcę aby jego zawodnik wystąpił na gali EFC 1 - Extreme Fight Club
to proszę dać sygnał, poszukamy jakiegoś rywala. Nie będzie żadnych obrazków itp. Gala będzie bardzo płynna to mogę wam obiecać.
 
jeżeli któryś z managerów bardzo chcę aby jego zawodnik wystąpił na gali EFC 1 - Extreme Fight Club
to proszę dać sygnał, poszukamy jakiegoś rywala.

Kredka i Pawlak zgłaszają gotowość i chętnie się sprawdzą, bo ciągle w treningu !
 
Celiński może zawalczyć z kimkolwiek i kiedykolwiek! KAROL NIE KALKUKUJE, KAROL WALCZY!
 
Kredka i Pawlak zgłaszają gotowość i chętnie się sprawdzą, bo ciągle w treningu !
Kowalkowski vs Peter Martin (3-3) - mozesz wyslac taktyke na poczte
Pawlak vs. Pete Sell (11-7) - mozesz wyslac taktyke

Mozesz ale nie musisz, tutaj dzisiaj tego nie wymagam, zaraz Ci odpisze e-maila.
 
akurat Karolowi nie pozwalają włodarze KSW, Kondraciuk,Kondraciuk,Kondraciuk.
;( zasmuciłeś mnie, czy ktoś z mojej stajni może walczyć? Czy jednak włodarze nie pozwolą? Chociaż Karol wyraża wielką chęć.
 
;( zasmuciłeś mnie, czy ktoś z mojej stajni może walczyć? Czy jednak włodarze nie pozwolą? Chociaż Karol wyraża wielką chęć.
Dobra niech Karol zawalczy... ale bede musial zmieniać w obrazku do nastepnej gali KSW. Jego rywalem Wes Combs (21-6)
 
Dobra niech Karol zawalczy... ale bede musial zmieniać w obrazku do nastepnej gali KSW. Jego rywalem Wes Combs (21-6)
Jesteś git ;-) taktykę masz moją z walki z ostatniej walki czy podesłać?

Wypowiedź Sompy po ogłoszeniu walki Karola.

Karol jest niezwykle szczęśliwy że może walczyć, chce pokazać że jest w formie i bierze walkę na ostatni gwizdek. Jeżeli przegra na pewno się nie złamie, walka jest jego życiem, po ostatniej walce nie poniósł żadnych obrażeń dlatego jest w mega formie i może walczyć nawet codziennie. Dziękuję EFC za danie szansy mojemu podopiecznemu.

Ps. Niech będzie ta 23.
 
Last edited:
Jesteś git ;-) taktykę masz moją z walki z ostatniej walki czy podesłać?

Wypowiedź Sompy po ogłoszeniu walki Karola.

Karol jest niezwykle szczęśliwy że może walczyć, chce pokazać że jest w formie i bierze walkę na ostatni gwizdek. Jeżeli przegra na pewno się nie złamie, walka jest jego życiem, po ostatniej walce nie poniósł żadnych obrażeń dlatego jest w mega formie i może walczyć nawet codziennie. Dziękuję EFC za danie szansy mojemu podopiecznemu.

Ps. Niech będzie ta 23.

Dzisiaj się temat nieźle poruszył. Jakie konsekwencje będą jeżeli zawodnik z KSW Przegra? @Droni
 
Może Satoshi Ishii zawalczy bo jak coś nie wygra to się go szybko pozbędę. Jakbyś dał radę ogarnąć dla niego walkę na szybko to taktyka taka jak do ostaniej walki z Maćkowiakiem
 
Może Satoshi Ishii zawalczy bo jak coś nie wygra to się go szybko pozbędę. Jakbyś dał radę ogarnąć dla niego walkę na szybko to taktyka taka jak do ostaniej walki z Maćkowiakiem
spoko Ishii zmierzy z Economou
@Droni jakąś kolejność ustalasz? Wyniki opiszesz tutaj normalnie?
Wyników nie będę opisywał, po za tymi na czacie, tutaj jedynie podam wyniki.
 
Co do kolejności:
Walka wieczoru:
Piechota vs. Chmielewski @Gaara
Co-Main Event
Sajewski vs. Vainikainen

A reszta tam juz wybralem mniej wiecej pod wzgledem waznosci walki.

Zapraszam wszystkich o 23:00 na chat.mmarocks.pl
Gala EFC 1

@Assocati - nie musisz czekać do niedzieli możesz dzisiaj wbić
ponadto zaproszę jeszcze m.in.
@PejdzWanZant
@Puczi
@mmag
 
O przeciwniku: "Gracie to tylko kolejne nazwisko do mojego rekordu, dopóki nie podpisalem kontraktu na tę walkę nie wiedzialem kto to jest.

Roger: Vegh mnie nie zna? Nie szkodzi. Jak mu złamię nogę albo obie ręce, dam mu autograf na gipsie, żeby dobrze mnie zapamiętał ;)
 
Takie gale również będą się odbywać co jakiś czas, wbijajcie na czat
Poważnie przemyśl to co zaproponowałem na chacie - gale z cyklu "Fight Club", tak +/- 5 walk, bez konkretnego main eventu, same "mniejsze walki", bez rozgłosu, plakatów, kursów czy typowań. I gale w takich właśnie późnych godzinach. To fajne rozwiązanie.
I wtedy mamy trzy cykle: normalne gale, planowany właśnie cykl "Extra" z turniejami i dość specyficzny "Fight Club". :lol:
 
Back
Top