Forrest Griffin vs Jon Jones ?

madafaka

Maximum FC
Middleweight
jonesforrest.jpg

Forrest o walce z Jonem Jonesem , do której może dojść na UFC 123. Niektóre źródła podają, że jeden z zawodników już zgodził się na pojedynek. Nie trudno się domyśleć który.
Mam nadzieję, że nie będę walczył z Jonem Jonesem.Możliwe, że tak będzie. Pieprzyć to , jak będę walczyć to będę. Zrobię to ale teraz nawet nie trenuję. To jest zły koleś. Ten koleś złoi mi tyłek. Pieprzyć to. Co może się najgorszego stać, to znaczy nie może być gorzej niż to z Andersonem Silvą. Nie będzie gorzej prawda? Obojętnie do jakiej walki stanę , obojętnie co się stanie to nie będzie gorzej niż z Andersonem Silvą.
To było było rok temu a dosłownie codziennie ludzie pytają mnie - co się stało? Co się stało?
Anderson uderzył mnie w szczękę parę razy i byłem naprawdę zamroczony. Próbowałem zadać cios a on cofnął głowę i spojrzał na mnie jak na głupka, że próbowałem coś takiego zrobić. Spojrzał na mnie jakby mówił - "Czemu robisz takie głupie rzeczy? Naprawdę myślałeś, że mnie trafisz? Tt powolny biały chłopaku." I wtedy mnie uderzył. Poczułem się zażenowany, że w ogóle próbowałem go uderzyć.
 
Nie wiem czy Forrest znowu żartuje czy coś w nim pękło po walce z Silvą. Przed niedoszłą walką z Nogueirą też był pesymistą, a to dobrze nie wróży, nie w mma. Co do walki z Jonsem to myślę, że Griffin w formie jest w stanie go poddać.
 
Ciekawa postawa - mam nadzieję,że to tylko zasłona dymna. Lubię Forresta i myśle, że to była by świetna walka ale pod warunkiem, że Griffin będzie w dobrej formie fizycznej i psychicznej
 
Oj, dla Forresta ta walka oznaczalaby duzo bolu...


Z drugiej strony, moglby zlapac jakas konczyne Jonesa, co to on je notorycznie zostawia gdzie nie powienien ;)
 
Back
Top