Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz - wideo

norolim

Brutaal
Lightweight
Wideo z walki Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz. Boks znów "ładnie" się zareklamował:

http://www.dailymotion.com/video/xl5nsl_mayweather-41-0-25kos-vs-ortiz-29-2-2-22kos_webcam


Więcej nagrań TUTAJ
 
Ładnie to Floyd go zareklamował. Jak zawalczył bt z Pacmanem to PPV niesamowite...
 
Floyd z porównaniem do walki z Mosleyem słabo wypadł. Według mnie Pacman rozjechałby Floyda, który miał troche problemów z mańkutem Ortizem.
 
Floyd ale pojechał. Nie ukrywam, że lubiłem jego styl. Jednak to przejdzie do historii. Najlepszy był gość z HBO na wywiadzie, tak od 10 min :D



:D
 
mayweather_hemad.gif
 
Szkoda bo Floyd po takiej przerwie zaprezentował się zajebiście. Strasznie byłem nakręcony na tą walkę ale boks znowu zniechęcił mnie do siebie na parę lat hehe
 
Jakby mi ktoś chwilę wcześniej walnął tak z główki, to też bym tak zrobił.



Ortiz chyba oglądał mecz finałowy mundialu 2006 Włochy vs. Francja i chciał powtórzyć wyczyn Zidane, ale mu nie wyszło....
 
Oglądałem na PS i nie słyszałem komendy do wlki ale teraz zmieniam zdanie komenda była ewidentna a Ortiz ile jeszcze chciał sie przepraszać?? FMJ nie zachował sie jak wielki Mistrz ale wszystko było legalne.
 
trochę jak walka Cerrone vs Kelly, niby wszystko legalne, ale zachował się po prostu jak pizda.
jak miał dość przepraszania to mógł go odepchnąć i wtedy zacząć walczyć, a nie takiego sucker puncha..
 
Dzięki takim akcjom kolejną walkę Mayweathera obejrzy jeszcze więcej ludzi. Ludzi czekających na jego porażkę i napychających mu kieszenie $ :-)
 
Najlepsze jest liczenie - sędzia w 8 sekund, które pozostały doliczył do dzięsięciu. Widać, że mu się spieszyło.
 
Najlepszy to był Kostyra i jego komentarze :D



W pewnym momencie zaczął coś czytac po angielsku to śmiech na sali jak kaleczył:-)
 
Zrobił to co do niego należało była komenda lets go wiec nie widze problemu ,oczywiście mógł choć chwilke poczekać
 
Nie zmienia to faktu, że wrażenie pozostaje nie najlepsze. Zasada zasadą, ale jeśli chce być the best poza zwycięstwami trzeba mieć duch sportowca.
 
chamskie zachowanie, gwizdy kibiców, zepsute show, pogorszenie wizerunku boksu itp i itd, no ale 25 mln $ i zwyciestwo dla Floyda sie liczy:-)
 
Mayweather boi sie Pacmana, Many już go wyzywał, może i Floyd jest jednym z najlepszych pięściarzy ale na Pacmana narazie nie ma mocnego. Co do zachowania Floyda to no comment
 
Wy chyba oglądaliście inną walkę, Ortiz celowo wali z dyni, a zły jest Floyd bo nokautuje przepisowo :)



Chyba że ktoś lubi przytulanki, ale to nie te forum :-)
 
Back
Top