Floyd Mayweather Jr. vs Victor Ortiz - wideo

Wszystko zgodnie z przepisami (oprócz faulu Ortiza), ale spory niesmak pozostanie. Jak ktoś napisał, mógł go Money odepchnąć, zdecydował się przyłożyć. Atak z ryjem na Merchanta zbędny. Nic nie mógł zyskać, a stracił mnóstwo w oczach piknikowych fanów. A Ortiz? Moim zdaniem sporo stracił bo pokazał nic, sfaulował perfidnie + te uśmiechy i ściskanie... Zobaczymy co pokaże Manny z Marquezem, a potem czekamy na Floyd-Pac
 
method=get&rs=60&q=75&x=11&y=42&w=310&h=165&ro=0&s=floyd-mayweather-jrlarry-merchant.jpg




:-)
 
No wyrwane z kontekstu i gdy jeszcze walki nie oglądałem to wygląda jak podstawówka i murzyn znęcający się nad jakimś biednym Meksykaninem, który nie chciał nawet podjąć próby walki. Trochę to nie tak powinno być, ale jeśli była komenda to nie może mieć pretensji Ortiz do nikogo w zasadzie, a że Floyd to cham i nie poczekał aż rywal będzie faktycznie gotów do walki, a nie po prostu się odtuli to inna kwestia.



Pacman vs Mayweather, będzie to się przekonamy nie, to będzie odwieczny dylemat utrzymany.
 
murzyn zachował się nie fair. Żałosne zachowanie, on chce wygrać tylko za wszelką cenę. Jak dojdzie do walki z Pacmanem to dostanie srogi łomot.
 
Floyd to kozak i niezy charakterek,gosciu go wali z dynki a potem falszywie przeprasza,i tak ladnie sie mu wystawil ajj :)
 
co do samego nokautu to wlasnie dlatego sedzia zawsze mowi "Protect yourselfes at ALL the time" co nie zmienia faktu ze dla mnie bylo to chamskie ale i Ortiz zamulil bo zamist odskoczyc czy cos to stal i czekal na cepa...







Dawac ta kase z boksu do MMA i po sprawie bedzie :-)
 
Ludzie powinni otworzyć się na nowe horyzonty, widząc takie walki i słuchając komentarzy Aruma czy samego Floyda na temat MMA coraz bardziej zniechęcam się do boksu, a sam sport niczym mi przecież nie zawinił. Lubię oglądać walkę w każdym wydaniu, ale widząc ile pieniędzy kręci się wokół boksu i ile w tym wszystkim show a ile tak naprawdę walki, podziwiam fanów boksu za ich oddanie i poświęcanie swoich pieniędzy na coś co w obliczu pierwszej lepszej gali UFC wypada tak słabo i nie mówię tutaj koniecznie o walce Floyda bo ten mały skurczybyk zawsze jest widowiskowy i nie zawodzi, ale większość tych pieniędzy ładowanych w boks to po prostu marnotractwo.
 
Mi sie jednak wydaje że sedzia powinien wysłac ich do narozników wtedy ustalić z gościem od czasu co ma ustalić i doopiero zacząć walke a nie zostawić ich samych powiedzieć Let's go i gadać z kimś z poza ringu to był ewidentny błąd sedziego zresztą nie pierwszy raz 'ten pan' zrobił coś takiego,jak słysze że sedziował 170 walk o mistrzostwo to poprostu jest załosne co zrobił
 
Back
Top