Fiodor w formie???

dinn

Shark Fights
Welterweight
282540_10150253865538229_61345743228_7627182_6747365_n.jpg

Co myślicie o formie Fiodora na podstawie fotek?

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Ja myślę że mogłeś to zmieścić w jednym poście xD

A co do formy to te klapeczki dodają mu mocy :D

dinn

Shark Fights
Welterweight
@Lucifer oO

To mój pierwszy post. Jak daje nowy wątek, to nie widzę tam ikonki zdjęcia, żeby dodać adres obrazka.

dinn

Shark Fights
Welterweight
@zoom

thx

Sprawdziłem w Chromie i on wyświetla ten pasek narzędzi. Normalnie używam Opery a ona go nie widzi, widocznie nie lubi się MMaRocks.

Madman

Bellator
Welterweight
Jest to niewątpliwie trudnym zadaniem, ocenić formę zawodnika na podstawie dwoch zdjęć mogą tylko nie lada fachowcy...
Powinnismy powołać w tym celu komisję złożoną z Marcina 'El' Najmana, Kamila 'Van' Bazelaka i szanownego Jerzego 'ucznia papy Sztama' Kuleja.

dinn

Shark Fights
Welterweight
Mam nadzieje, że Fiodor po roku lenistwa, wzioł się wreszcie do roboty, zgodnie z tym co powiedział trenerom po walce z Silvą.

Zresztą wygląda tak trochę bardziej "Sharp".

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Nie wiem, dla mnie wyglądał "Sharp" w Pride, od powrotu na Amerykańskim rynku wygląda na kanapowego leniwca... xD

dinn

Shark Fights
Welterweight
Nic więcej nie znalazłem. Dziś powinien być wideo blog dzień 2, ale narazie cisza.

herrflick

Bellator
Lightweight
@sobral-komisja ktora powolales jest najbardziej prawilna i nieomylna w calym wszechswiecie (dawno sie tak nie usmialem)

W moim przypadku to ta walka obchodzi mnie tyle co dzisiejszy mecz Bayern-Barcelona-dwoch przeciwnikow na wysokim poziomie-ale o pietruszke.

Moj typ Fiedia TKO lub SUB druga runda

Zobaczymy może da czadu w klatce. Jak kiedyś.

Fedor dal czadu tylko raz w klatce (z Rogersem) reszta w plecy.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Originator - Zajebisty filmik :D Hendo milutki jak zwykle :) Nie znoszę tej walki bo obaj są najbardziej szanowanymi przeze mnie zawodnikami i będę musiał oglądać porażkę jednego ze swoich idoli, ale pod kątem sportowym jestem pewien że będzie to coś na miarę widowisk z Pride za którymi tak bardzo tęsknię.

dinn

Shark Fights
Welterweight
No dobra

Jak kiedyś w rigu.

Proponuje dodać do komisji jescze koniecznie braci Mroczków.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Potrzebowałem czasu żeby ochłonąć po dwóch porażkach z rzędu które mocno nadszarpnęły mój optymizm :P

EDIT:

Możesz edytować swoje posty z forum.

A co do filmiku to nie ważna szybkość i forma lecz chęć zwycięstwa.

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Lucifer, ty znowu nie śpisz! Do łóżka, marsz!

Obejrzałem dziś powtórkę SF: Babalu vs Hendo... Cóż, wierzę, że main-event nie skończy się tak samo, jak pojedynek Hendo z Brazylijczykiem ;)

Chciałem przypomnieć niektórym o typerze

malinowsky

UFC
Welterweight
Dobrze że przypomniałes :) Za długa przerwa była :D

też myslę że tym razem Fedor da radę i podda Hendo w 2 rundzie.

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Stasinek mówiłem Ci że ja tu zamiatam :P Ty zmykaj do spania bo kto to widział żeby tak po nocach siedzieć!