Fiodor w formie???

dinn

Shark Fights
Welterweight
282540_10150253865538229_61345743228_7627182_6747365_n.jpg




Co myślicie o formie Fiodora na podstawie fotek?
 
Ja myślę że mogłeś to zmieścić w jednym poście xD



A co do formy to te klapeczki dodają mu mocy :D
 
@Lucifer oO



To mój pierwszy post. Jak daje nowy wątek, to nie widzę tam ikonki zdjęcia, żeby dodać adres obrazka.
 
@zoom



thx



Sprawdziłem w Chromie i on wyświetla ten pasek narzędzi. Normalnie używam Opery a ona go nie widzi, widocznie nie lubi się MMaRocks.
 
Jest to niewątpliwie trudnym zadaniem, ocenić formę zawodnika na podstawie dwoch zdjęć mogą tylko nie lada fachowcy...
Powinnismy powołać w tym celu komisję złożoną z Marcina 'El' Najmana, Kamila 'Van' Bazelaka i szanownego Jerzego 'ucznia papy Sztama' Kuleja.
 
Mam nadzieje, że Fiodor po roku lenistwa, wzioł się wreszcie do roboty, zgodnie z tym co powiedział trenerom po walce z Silvą.



Zresztą wygląda tak trochę bardziej "Sharp".
 
Nie wiem, dla mnie wyglądał "Sharp" w Pride, od powrotu na Amerykańskim rynku wygląda na kanapowego leniwca... xD
 
Nic więcej nie znalazłem. Dziś powinien być wideo blog dzień 2, ale narazie cisza.
 
@sobral-komisja ktora powolales jest najbardziej prawilna i nieomylna w calym wszechswiecie (dawno sie tak nie usmialem)



W moim przypadku to ta walka obchodzi mnie tyle co dzisiejszy mecz Bayern-Barcelona-dwoch przeciwnikow na wysokim poziomie-ale o pietruszke.



Moj typ Fiedia TKO lub SUB druga runda

Zobaczymy może da czadu w klatce. Jak kiedyś.


Fedor dal czadu tylko raz w klatce (z Rogersem) reszta w plecy.
 
Originator - Zajebisty filmik :D Hendo milutki jak zwykle :) Nie znoszę tej walki bo obaj są najbardziej szanowanymi przeze mnie zawodnikami i będę musiał oglądać porażkę jednego ze swoich idoli, ale pod kątem sportowym jestem pewien że będzie to coś na miarę widowisk z Pride za którymi tak bardzo tęsknię.
 
No dobra



Jak kiedyś w rigu.



Proponuje dodać do komisji jescze koniecznie braci Mroczków.
 
Potrzebowałem czasu żeby ochłonąć po dwóch porażkach z rzędu które mocno nadszarpnęły mój optymizm :P







EDIT:



Możesz edytować swoje posty z forum.



A co do filmiku to nie ważna szybkość i forma lecz chęć zwycięstwa.
 
Lucifer, ty znowu nie śpisz! Do łóżka, marsz!


Obejrzałem dziś powtórkę SF: Babalu vs Hendo... Cóż, wierzę, że main-event nie skończy się tak samo, jak pojedynek Hendo z Brazylijczykiem ;)


Chciałem przypomnieć niektórym o typerze
 
Dobrze że przypomniałes :) Za długa przerwa była :D



też myslę że tym razem Fedor da radę i podda Hendo w 2 rundzie.
 
Stasinek mówiłem Ci że ja tu zamiatam :P Ty zmykaj do spania bo kto to widział żeby tak po nocach siedzieć!
 
Back
Top