Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

ufff potwierdzam, bardzo ciekawa rola pacino http://www.filmweb.pl/film/Jack%2C+jakiego+nie+znacie-2010-526732
 
Obywatel X - Citizen X



Film oparty na autentycznej historii seryjnego mordercy, który przez wiele lat działalności uśmiercił w Związku Radzieckim ponad 50 osób. Jego ofiary były młode, przeważnie poniżej siedemnastego roku życia. Wszechobecna biurokracja, niekompetencja i brak profesjonalizmu długo uniemożliwiały odnalezienie i ukaranie zabójcy. Dopiero ogromne zaangażowanie w sprawę detektywa Burakova (Stephen Rea) i jego niemalże obsesyjne dążenie do oiągnięcia celu zaczyna przynosić rezultaty.



warto zobaczyc
 
Ja z ostatnich do polecenia mam:



Zabiłem moją matkę - Xavier'a Doulana (chyba tak się pisze jego nazwisko)



Niewinna (Other man, the)



Hel - polsko-czeski film, o facecie, który jest lekarzem-narkomanem. Bardzo fajne ujęcia, gra aktorów, przekaz. Polecam (leci ostatni na Canale+ )



Awekenings - m.in. z genialną rolą De Niro.



Nie polecam:



Czarny Łabądź - niby takie rozchwalane, globy, niegloby i inne pierdoły. Film po 1. amerykański, po 2. udaje głęboki thriller psychologiczny. Portmanówna dobrze zagrała, ale cały film do mnie nie przemawia.
 
Mnie się czarny łabędź bardzo podobał, świetna gra Portman. Nie potrafię co prawda do końca zinterpretować tego filmu ale i daj daję 8/10. Szczerze polecam.
 
7355918.3.jpg




Brooklyn Finest mocny film, tak samo jak druga część Tropa de Elite która tak samo jak jedyna trzyma poziom.



http://www.filmweb.pl/film/Tropa+de+Elite+2-2010-561006#
 
amator - nie wrzucaj tu takich rzeczy jak NWO, to jest smieszne. idz z tym na jakies forum teorii spiskowych, to taka sama bzdura jak to, ze np. Ameryka sama zorganizowala atak na WTC. napewno zabila by kilkaset swoich obywateli i poniosla duze straty po to, zeby zrzucic to na talibow...
 
Tropa de elite 2 muszę to oglądnąć koniecznie !!!



Pierwsza część na prawdę konkretna ;)
 
chyba już ktoś tutaj wspominał o "Hachiko: A Dog's Story". polecam, sam film niczym szczególnym się nie wyróżnia (może poza dobrą muzyką Kaczmarka) ale opowiedziana historia jest niesamowita.



Arctic Blast - omijajcie szerokim łukiem.
 
Emcess , poogladaj ten film , a potem zastanow sie jeszcze raz nad tym co napisales.



Polecam go wszystkim !!!!!
 
Fair Game



Dobry film i co lepsze jest to prawdziwa historia o tym jak USA gov potrafi do swoich celów zniszczyć każdego. Dopiero co wyszło na torrentach więc też polecam
 
Wczoraj oglądałem Next i w pewnym momencie filmu główny bohater włączył telewizję a tam UFC. :-)
 
Tropa de Elite 2 kozak !



Myślałem, że jak zwykle 2 część będzie gorsza, a tu proszę, elegancko ;)
 
Wczoraj widziałem polski film pt." Nie ma takiego numeru" Średnia komedia kilka śmiesznych tekstów na ponad godzinny film to mało, ale w tym filmie krótki epizod ma człowiek który tanio skóry nie sprzeda Mariusz Pudzianowski aka Pudzian. Ma role taką jak Saleta w jednej z części młodych wilków, czyli mówi tylko cześć i tyle co pudziana w tym filmie widziałem. http://www.filmweb.pl/Nie.Ma.Takiego.Numeru
 
Obejrzałem właśnie 3 odcinek z 21 sezonu serialu "The Simpsons" pt: "The Great Wife Hope". Cały odcinek parodią UFC :D
 
Back
Top