Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Patrzcie co dzisiaj na torkach znalazłem :)



Zombie SS II !!! Jedynka była rewelacyjna wiec zaraz zasiadam :)



https://www.youtube.com/watch?v=n4FoV9iiLmI
 
Obejrzałem dziś "Sabotage" z Arnoldem, nie pamiętam kiedy oglądałem coś równie żenującego. Fabuła i dialogi (z naciskiem na dialogi) wołaja o pomstę do nieba. Dno, omijać szerokim łukiem 1/10.



W tygodniu byłem w kinie na "Zbaw Nas Ode Złego" z Erickiem Bana. Całkiem spoko film, jeżeli komuś podobał się "The Conjuring", "Sinister" i "Egzorcyzmy Emily Rose" to ten też powinien się podobać.



Był już ktoś z Was w kinie na Ewolucji Planety Małp? Jakieś opinie? Ja mam zamiar iść dopiero w przyszłym tygodniu.
 
Ja nie byłem, ale ten pan naprawdę fenomenalnie zrecenzował Ewolucję Planety Małp:



http://www.theonion.com/video/the-onion-reviews-dawn-of-the-planet-of-the-apes,36436/
 
Zna ktoś podobne filmy do "Wyrok w Norymberdze (1961)" chodzi o dramaty sądowe, gdzie nazistów stawiano przed sąd
 
Need for Speed, ja jebie jakie to słabe, pretensjonalne i absurdalne, tu nic nie trzyma się kupy. Liczyłem na jakiś powiew świeżości po staczającej się do rynsztoka serii F&F ale widać prosiłem o zbyt wiele. Fabuła drmat, aktorstwo dramat, wątki doklejane na siłe. 4/10.
 
Właśnie wróciłem z Planety Małp. Bardzo mi się podobało. Nie wiem nawet czy nie lepsze od jedynki. Tak czy inaczej - nie przesadzone, trwał ze 2 h, Koba i Cezar mega paka, chętnie obejrzałbym jeszcze raz no i wyczekuje kolejnych części. Polecam.
 
Również wczoraj byłem, jak dla mnie super film, małpy na koniach kto by się spodziewał :DD
 
Oglądał ktoś "Wyścig" , "Wyspa Tajemnic" , "21(22) Jump Street" , "Green Street Hooligans 3"??? Które polecacie ? W wolnym czasie chciałbym obejrzeć coś naprawde 'mocnego'.
 
małpy na koniach kto by się spodziewał


Np.ja?:D Ale to dlatego,że znam oryginalną serię :)



Wracając do nowej - nadal jestem pod wrażeniem, wręcz mam ochote iśc do kina jeszcze raz co praktycznie nigdy mi się nie zdarza:) jak zawsze znajdą się osoby, którym film się nie spodoba, nic w tym złego, ale jeśli chodzi o mnie to 10/10 i będę małp bronił własną piersią :D Czekam aż wyjdzie na bluray.
 
Yagiel , patrząc że i awek zmieniłes, sądzę, że Ci delikatnie odjebało po tym filmie ;-)







Ps. Cos nowego i dobrego w sieci ostatnio do kupna??
 
Właśnie zmuciłem Need for Speeda, ależ to było w chuj głupie, ale jak zajebiście weszło. Naprawdę bardzo fajne paczydło. Scena z rzucaniem pracy genialna, no i Imogen - co ta laska ma (oprócz akcentu), ze nie mogę oderwać od niej wzroku ???



6+/10
 
Co do Need for Speeda i tej laski, to miałem wrażenie, ze ta dziewczyna z sceny na scenę robi się ładniejsza ;P. :-)
 
nie wiem czy tu było ale polecam Mardi Gras,mega śmieszne miejscami i raz wyjebałem sie prawie z krzesła (wtedy gdy śmieje się czarny recepcjonista to istne mistrzostwo świata) coś ala American Pie ale bardzo fajnie sie ogląda.



Polecam
 
Back
Top