Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie ma do ściągnięcia nic lepszego od TSa ... jestem w miarę na bieżąco a DVDRip dopiero 19 lutego 2013 :p



@mojso



są takie wersje, ale z uciętym obrazem ...
 
Ja nawiązanie jakoś nie znalazłem, w końcówce możnaby jedynie na siłę się jego dopatrzeć, ale ogólnie polecam film.


na siłę? przecież to "nawiązanie" prawie z ekranu wylazło :D A filmem się rozczarowałem, ale tak to jest, jak ktoś się powołuje na Aliena.
 
Argo jest niezłe, ale aż tak totalnie dupy nie urywa... do połowy przeszkadzała mi trzęsąca się kamera i brak rozwinięcia postaci (dużo szybkich, "rwanych" dialogów i chaosu... chyba zabieg reżysera mający odwzorować sytuację), za to od połowy film nabiera tempa i robi się emocjonujący. Także jest to ciekawy, porządny film ale nie jakieś zupełne arcydzieło.
 
Hmmm, no mam jakiegoś Ripa, ale widzę, że już zniknął i się nie dziwię, uwielbiam passwordy :-)



Ja w swym mieście nawet kina nie mam, więc nie pozostaje mi nic innego. Twórcy muszą zrozumieć, albo niech coś pomyślą to będę chodził bankowo, ale nie chce mi się przepływać, jeździć 20km do jakiejś prowizorki, a prawdziwe kino 120km stąd ;-D



Mam też tą wersję z napisami ( http://thepiratebay.se/torrent/7853865/Argo.2012.WEBRip.READNFO.XviD-RESiSTANCE ), ale ja wówczas robię napisy na czarnym tle i jazda...a i tak ostatnio raczej napisami się głównie posiłkuje. Do Boardwalk Empire napisy wrzucają ze starsznym opóźnieniem, więc się podszkalam z irlandzkich i włoskich akcentów amerykańsko-angielskiego ;-)
 
Argo polecam, dobry trzymający w napięciu film, choć na początku tak się nie zapowiada. Ode mnie 8/10.
 
A ja obejrzałem wczoraj nowego Bourna i kompletnie mnie nie zachwycił.







SPOJLER SPOJLER SPOJLER



Na początku kompletnie nie wiedziałem o co biega, tutaj Edward Norton pierdoli o jakiś badaniach a tam koleś skacze po drzewach w lesie w górach i n ie wiadomo ocb. Dopiero potem do mnie dotarło, ale i tak przysnąłem prawie .
 
watch
 
Ma ktoś dostęp do polskich napisów do filmu Love Exposure? NapiProjekt nie nie jest w stanie rozwiązać problemu. (wersja filmu to 3CD DVDRip XviD-GiNJi)







Z góry dziękuję.
 
Obejrzałem nowego Bourne'a bez Bourne'a. Taki sobie. Trylogii to nawet nie ma co podskakiwać.
 
Mam prośbę.



Znacie jakieś filmy co się odbywają w kosmosie (i nie tylko), loty kosmiczne, inne planety itp. itd. ? Na podobe Star Wars, Avatar, Alien Predator, Mass Effect ?
 
@Adib



Pitch Black, Gwiezdne wrota, Moon, Pamięć absolutna, Ukryty wymiar, Odyseja kosmiczna - pare filmów, które mi przyszły do głowy i mogę polecić
 
No i zakończył sie kolejny sezon sonsów :( Teraz nie wiem ile trzeba czekać,oby nie tak długo jak ostatnio. Świetny sezon, mnustwo zmian akcji i w ostatnim odcinku tyle tego,że ciężko będzie zapamiętać :]



Plakat Riddicka



7504970.3.jpg




Z filmów w kosmosie to oczywiście jeszcze Kroniki Riddicka, Pandorum( z Cungiem), Czerwona Planeta,Apollo 18,Mój własny wróg,Apollo 13,Żołnierze kosmosu,Tajemnica Syriusza,







Poszukuje Pan Zemsta i Pani Zemsta z trylogii Zemsty.
 
Jeżeli nowy Riddick będzie w stylu Pitch black, lub obu gier o tym bohaterze, to będzie naprawdę zajebiście. Natomiast druga część filmowa to sredniawka i mam nadzieję, że nie pójdą w tą stronę.



Adib



Apollo 18 - Taki blair witch project rozgrywający się na księżycu, wszystko kręcone z kamer trzymanych przez bohaterów. Niezły klimat.
 
Deep Impact, Kosmiczni Kowboje, Misja na Marsa, Solaris, W stronę słońca, Lockout, telewizyjny Lot na Księżyc, Wing Commander, Battlestar Galactica. "Kino europejskie"- Piąty element, Cargo, Iron sky. Ze starych filmów przychodzi mi jeszcze do głowy Diuna , Flash Gordon i Zakazana Planeta
 
A co myslicie o nowym Bondzie "Skyfall", ogejrzał ktos? Jestem wielkim fanem całej serii filmów o 007 i mam nadzieje że się nie zawiode. Craig według mnie świetnie kontynuuje dzieło poprzedników.
 
@Mixer


Wg mnie jeden z lepszych Bondów. Fabuła przynosi wiele zmian w MI6. Fajna akcja i ZAJEBISTY moim zdaniem czarny charakter grany przez Javiera Bardema. Polecam.
 
Dla mnie "Skyfall" to najgorsza część. Początek fajny, klimatyczny, dużo ciekawych ujęć. Ale mniej więcej od połowy to już dno, a końcówka to całkowita porażka. Ale na święta można obejżeć, bo to dobre połączenie Szklanej pułapki i Kevina. Jako film akcji 5/10. Jako nowy Bond 3/10.







Jeśli chcesz coś w klimatach bondowskich to polecam Północ - północny zachód.
 
Dla mnie końcówka była najlepsza. Oczywiście takiego typu filmy trzeba traktować z dystansem. "Craigowskie" części sporo się różnią od poprzednich. Dla mnie są chyba one najlepsze w serii. Skyfall to prawdopodobnie ostatnia część w której w rolę Bonda wciela się Daniel Craig.
 
Oczywiście, że trzeba traktować z dystansem. Ale te akcje w rezydencji "Skyfall" widziałem już w filmie pt. " Kevin sam w domu". Nie wiem, czy słyszałeś?:-)
 
Dla mnie Craig to po Connerym najlepszy odtwórca roli agenta 007 (egzekwo z Moorem).

Oczywiście takiego typu filmy trzeba traktować z dystansem.




Pełna zgoda, w większości części pojawiały się rzeczy rodem z sf, co nie zmienia faktu że filmy są genialne.




"Craigowskie" części sporo się różnią od poprzednich.


dokładnie, główna róznica to że Cassino Royale jest chronologicznie pierwszym filmem z całej serii, ale dzieje sie w czasach teraźniejszych (nawiązania do 11.09 itp.)



Te filmy to chyba jedna z największych klasyk gatunku, (jak nie największa) a ja jestem tego wielkim fanem :)
 
Back
Top