Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dziś usłyszałem newsa że podobno ten chudzielec z wąsikiem z Bullet traina ma być nowym Bondem. Jeśli to prawda to odpuszczam na maksa tą sage.

:waldeklaugh:
 
Last edited:
@VitoC

Jak z innymi Bondami nigdy nie powtórzyłem filmu tak z Moore mogę oglądać milion razy wszystkie. Mój bezwzględny nr 1.




Do dziś ulubiona Bondowa scena
 
Last edited:
Od razu mi się skojarzyło, było oglądane za dzieciaka. Te ich nazwy na zawsze w pamięci: Gepardon, Szczurotron, Osator :antonio:


I tak "debeściak" był ten co się w białego tygrysa zamieniał. Swoją drogą w moich wspomnieniach grafika wydawała się lepsza :beczka:
 
Czyzby duchowy spatkobierca Parku Jurajskiego?




O kuzwa wysoko budzetowy film z Dino który nie jest JP to serio coś wielkiego. Problem z tym że już po tym zwiastunie widać że to będzie family friendly z 10 latką u boku.


Czemu te Holly już nie umie w dorosłe filmy to ja nie wiem.

Pewnie dzisiejszy Gladiator czy Braveheart w lesie spotkaliby zagubioną 12latkę, ktorą niańczyli by połowę filmu.
 
Last edited:
I tak "debeściak" był ten co się w białego tygrysa zamieniał. Swoją drogą w moich wspomnieniach grafika wydawała się lepsza :beczka:

Też mi się wydawało, że graficznie trochę lepiej to wyglądało :lol:
Wyobraźnia robiła swoje. Porównajcie sobie chociażby dawne GTA/Need for Speed/Diablo. Kiedyś samą wyobraźnią człowiek dorabiał sobie dodatkowe efekty.
 

BOYKA! dzisiaj w TV z dobrym lektorem :wink:
 
wyciekly webripy do sieci pewnie przed swietami bedzie wiecej.
 
Back
Top