Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Bez litości/The equaliser -7/10. Przyjemnie się ogląda ten film, potem trochę sztucznie przeciągnięty no i....

Denzel zapierdalający ruską mafię, byłego szefa KGB za pomocą wiertarki/wkrętarki (czy czego tam, słabo było widać, a zdawało mi się, że wkrętami strzelał) to była przesada :crazy:
 
A to nie był pistolet tapicerski na gwoździe?

Możliwe, tylko był skurwysyńsko wielki jak na ten pistolet i miał zbyt dużą siłę rażenia, a wcześniej operował wiertarką, to tak mi się skojarzyło. Cała scena jest w ciemnościach, oglądałem w dzień na laptopie do obiadu to słabo widziałem, lecz nie przypominam sobie abym korzystał kiedyś z wkrętarki z której można strzelać wkrętami na odległość, więc pewnie masz rację.
 
Byłem na Aquaman. Takie średnie, Venom bardziej mi podszedł. Trochę przydługi i betonowe żarty na siłę w stylu Marvela. 5/10
 
The Sisters Brothers

Jacques Audiard robi nieprzeciętne filmy, wiadomo od dawna (Rust and Bone, Prorok, W Rytmie Serca). Skusiła mnie również zacna obsada - Jake Gyllenhaal, John C. Reilly, Riz Ahmed, ale przede wszystkim Joaquin Phoenix. Oh Joaquin, jakim Ty kurwa jesteś prze chujem. Nie wiem czy to tylko ja, ale koleś nie ma słabych ról, a co drugi jego występ to pieprzone mistrzostwo świata. Tutaj dzieje się dokładnie to samo, Phoenix "kradnie cały film". Historię choć przewidywalną i prostą ogląda się bardzo przyjemnie. Nie wiem dlaczego trailery pokazują ten film jako komedię, ale tym na pewno ta produkcja nie jest. Polecam 8/10


 
Alfa- nigdy nie oglądać 2/10
Masz coś do Alfa?
e7548d47-920f-4a44-9afd-cfa2bb342e6e.jpg
 
MEGA trajla. Peele powraca po świetnym Get Out.



Get out był zajebisty, ale w gruncie rzeczy nie był horrorem, krew się nie lała hektolitrami. A to wygląda na niezły przerażacz okraszony krwawą jatką. Moja Panna, której Get out bardzo się podobał, tego już ze mną nie obejrzy, ale mnie czeka miły seans. Najsss!
 
Animowany pajęczak to bez dwóch zdań najlepsze kino superbohaterskie jak dotąd. Byłem sceptycznie nastawiony cd. tego, że łebki od comics weekly uważali ten film za lepszy od ostatnich Avengersów. Dziś poszedłem... i się z nimi zgadzam. Cudeńko.
 
Animowany pajęczak to bez dwóch zdań najlepsze kino superbohaterskie jak dotąd. Byłem sceptycznie nastawiony cd. tego, że łebki od comics weekly uważali ten film za lepszy od ostatnich Avengersów. Dziś poszedłem... i się z nimi zgadzam. Cudeńko.
Będzie w porządku dla prawie 5 latki? Bardzo by chciała zobaczyć.
 
Będzie w porządku dla prawie 5 latki? Bardzo by chciała zobaczyć.
Nie ma przekleństw, ale
na początku ginie jedna z postaci, w żaden drastyczny sposób, więc jeśli córka nie jest przesadnie nadwrażliwa i oglądala już chociażby króla lwa, to powinno być ok
poza tym i żartami nawiązującymi do poprzednich, nieszczególnie udanych ekranizacji, których może po prostu nie wyłapać, nie widzę przeciwwskazań.
 
Upgrade, bardzo dobre, mroczne kino akcji sci fi. Mieszanka Terminatora, Łowcy androidów, Robocopa, Matrixa, Windykatorów i The Guest. Naprawdę godne uwagi.
 
To teraz już napewno idę na tego Spider mana tym bardziej, że w kinach i tak nie ma nic ciekawszego dla mnie w ostatnim czasie.
 
Możesz wrzucić skoro Cactusa nie ma ;) Zaraz biorę się za Thelmę.

Oglądałem dziś Thelmę. Pierwsze wrażenia - niezłe zrycie, ale z każdą minutą wyciągałem wnioski, pokazujące, że prawo przyciągania nie zawsze przynosi pozytywne skutki.
 


Interaktywny, innowacyjny. Można porównać do Heavy Rain.
Dziś odpaliłem i zrobiłem wszystkie zakończenia.
Świetny film - myślę, że właśnie otworzył drogę do czegoś nowego w filmach. Ja się jaram i czekam na inne z prawem wyboru.
 
Co polecacie z typowego, klasycznego sf dla dzieciaka? Nie chce gwiezdnych wojen i st


Interaktywny, innowacyjny. Można porównać do Heavy Rain.
Dziś odpaliłem i zrobiłem wszystkie zakończenia.
Świetny film - myślę, że właśnie otworzył drogę do czegoś nowego w filmach. Ja się jaram i czekam na inne z prawem wyboru.

Wow, nawet o tym nie wiedzialem.
W gratisie dostalem pol roku netflixa, to oblukam, thx.
 
Back
Top