Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie wiem czy tu można o serialach.

Znacie jakieś ciekawe seriale warte uwagi
(mogą być podobne do Breaking Bad, ale niekoniecznie muszą)
, które mają przynajmniej te 3 sezony ?
 
Nie wiem czy tu można o serialach.

Znacie jakieś ciekawe seriale warte uwagi
(mogą być podobne do Breaking Bad, ale niekoniecznie muszą)
, które mają przynajmniej te 3 sezony ?
Sherlock Holmes?
El casa de Papel
Better Call Saul
Luther
Ray Donovan

Kwestia co tam oczekujesz. Te co u góry bardzo dobre, zwłaszcza Peaky.

Na Netflix sporo tego.
 
To już jutro :yahoo:

aposyle-poster.jpg
 
Miałem pytać o Venoma, ale przewinąłem strony i widzę, że kupa.
Szkoda, bo byłem fanem odkąd pierwszy raz zobaczyłem go jak walczy ze Spidermanem, a potem ten go wysyła na statku kosmicznym w pizdu. Był fajną metaforą naszej mrocznej duszy.
hqdefault.jpg
 
Miałem pytać o Venoma, ale przewinąłem strony i widzę, że kupa.
Szkoda, bo byłem fanem odkąd pierwszy raz zobaczyłem go jak walczy ze Spidermanem, a potem ten go wysyła na statku kosmicznym w pizdu. Był fajną metaforą naszej mrocznej duszy.
hqdefault.jpg
Ty to nie ten Venom. Fox Kids ale to był sztos.
 
Co do Venoma to dzisiaj byłem w kinie. Powiem tak: generalnie jakby się nad wszystkim zastanowić to film bardzo dziwny, wszelkie recenzje w necie są trafne pod tym względem, że strasznie wymiksowany film, jakby producenci sami nie do końca wiedzieli jakiego typu film chcą robić. Ja jako wielki fan Venoma z komiksów bawiłem się w kinie całkiem nieźle mimo, że jakbym miał oceniać to filmowi dałbym tak na chłodno i po przemyśleniu jakoś 5/10.
 
Co do Venoma to dzisiaj byłem w kinie. Powiem tak: generalnie jakby się nad wszystkim zastanowić to film bardzo dziwny, wszelkie recenzje w necie są trafne pod tym względem, że strasznie wymiksowany film, jakby producenci sami nie do końca wiedzieli jakiego typu film chcą robić. Ja jako wielki fan Venoma z komiksów bawiłem się w kinie całkiem nieźle mimo, że jakbym miał oceniać to filmowi dałbym tak na chłodno i po przemyśleniu jakoś 5/10.
Plus jeszcze Tom Hardy mówił, że wycięli jego ulubione 40 minut filmu:lol:
 
Byłem dzis na klerze, film dobry i mocny - polecam.

I kto twierdzi, że to jest wylacznie jakas nagonka/atak na kościół to niech sie zdrowo w łeb jebnie.



Kto twierdzi ze to wylacznie nagonka na KK niech se jebnie w leb.


Ale kto twierdzi ze to sama prawda tez niech sie pierdolnie.

Mnie rozwala ze ludzie przedstawiaja ten film wlasciwie jak reportaz, czysta prawde. A to debilne bo przeciez wiedza ze styl Smarza charakteryzuje sie nierealistyczna przesada, hiperbola, nagromadzeniem syfu na jak najmniejszej przestrzeni
 
Kto twierdzi ze to wylacznie nagonka na KK niech se jebnie w leb.


Ale kto twierdzi ze to sama prawda tez niech sie pierdolnie.

Mnie rozwala ze ludzie przedstawiaja ten film wlasciwie jak reportaz, czysta prawde. A to debilne bo przeciez wiedza ze styl Smarza charakteryzuje sie nierealistyczna przesada, hiperbola, nagromadzeniem syfu na jak najmniejszej przestrzeni
Przecież ludzie po wypraniu mózgów uważają, że w telewizji (w kinie też, te same ruchome obrazy) sama prawda...I ot realistycznie pokazana.
 
Back
Top