Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Obejrzałem http://www.filmweb.pl/film/Baby+Driver-2017-736411. Kurwa polecam w opór, do piweczka i czipsików wchodzi idealnie. Zajebisty.

P.S Taka rozkminka, teraz akurat przy tym filmie. Lubię czasem sobie wejść na filmweba i poczytać komenatrze o danym filmie, bo mnie zawsze rozpierdalają. Co drugi to teraz znawca kinematografii, bo obejrzał 2 filmy z 1954 roku rumuńskiego reżysera, który obejrzały 4 osoby (w tym 2 z rodziny), którego nikt nie zna. I on teraz znawca kina. Jak gość idzie na film kurwa o nazwie Baby Driver i jak wół ma opis " Chcący zerwać z kryminalną przeszłością młody chłopak, zmuszany do pracy dla bossa mafii, zostaje wrobiony w napad skazany na niepowodzenie" i piszę kurwa komedia/akcja, a ten w szoku, że absurd goni absurd i że jest sieczka, akcja, napierdalanka. I że to nie kino, bo kino to było w 19 kurwa któyś tam. Rozpierdala mnie to. :mamed:
 
Obejrzałem http://www.filmweb.pl/film/Baby+Driver-2017-736411. Kurwa polecam w opór, do piweczka i czipsików wchodzi idealnie. Zajebisty.

P.S Taka rozkminka, teraz akurat przy tym filmie. Lubię czasem sobie wejść na filmweba i poczytać komenatrze o danym filmie, bo mnie zawsze rozpierdalają. Co drugi to teraz znawca kinematografii, bo obejrzał 2 filmy z 1954 roku rumuńskiego reżysera, który obejrzały 4 osoby (w tym 2 z rodziny), którego nikt nie zna. I on teraz znawca kina. Jak gość idzie na film kurwa o nazwie Baby Driver i jak wół ma opis " Chcący zerwać z kryminalną przeszłością młody chłopak, zmuszany do pracy dla bossa mafii, zostaje wrobiony w napad skazany na niepowodzenie" i piszę kurwa komedia/akcja, a ten w szoku, że absurd goni absurd i że jest sieczka, akcja, napierdalanka. I że to nie kino, bo kino to było w 19 kurwa któyś tam. Rozpierdala mnie to. :mamed:
Jeden z lepszych filmów akcji, które widziałem ostatnio. Dawno tak dobrze się nie bawiłem w trakcie seansu. Prawie dwie godziny minęły w mgnieniu oka.
 
Chlop ma 44 lata -ale widze ze w aktorstwie to jak i w polskim boksie -30 lat i ciagle prospekt
Jak na aktora to młody. Obecne młode pokolenie polskich aktorów jak i polską kinematografię to sobie można o kant chuja rozbić. Z drobnymi wyjątkami. Kiedyś to były młode pokolenia, dziś już nie ma młodych pokoleń:boystop:
 
Ogień :bleed:

DTqw_UeWkAIctxj.jpg
 
@lugasek kobieta bardzo zadowolona z jakości filmu :)
Jak by dało jeszcze się ogarnąć kilka filmów to będę wdzięczny (ona wdzięczna mi ją wdzięczny Tobie)
Dom duchów
Wspinaczka l'ascension
Złe mamuśki 2
Ten niezręczny moment
Rozmiar lektor napisy bez znaczenia
Z góry dzięki
 
@lugasek kobieta bardzo zadowolona z jakości filmu :)
Jak by dało jeszcze się ogarnąć kilka filmów to będę wdzięczny (ona wdzięczna mi ją wdzięczny Tobie)
Dom duchów
Wspinaczka l'ascension
Złe mamuśki 2
Ten niezręczny moment
Rozmiar lektor napisy bez znaczenia
Z góry dzięki

Wspinaczkę możesz olać, czarni zwykle giną w takich warunkach. A czarni popełniający tak bezmyślne błędy giną zawsze. Czyli - film kłamie ;)

Podobnie nie mogłem oglądnąć do końca 127 godzin i kanionu z 2009 (the canyon). Obejrzałem do momentu, jak gość mówi, że był raz na ściance wspinaczkowej i instruktor mu powiedział, że ma predyspozycje, więc zaczął się wspinać w interesującym terenie bez liny...by zadzwonić z góry.
Z drugiej strony byłoby nudno, jakby pomyślał, albo jeszcze do tego po polsku pokombinował :)
 
Obejrzałem w końcu Gwiezdne Wojny - Ostatni Jedi i muszę napisać, że mam bardzo mieszane odczucia ale ogólnie jako fan tej sagi jestem raczej zawiedziony. Ocena 6/10.
 
Back
Top