Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wolny strzelec/Nightcrawler 7/10 - czytając opinie spodziewałem się więcej, ale i tak zdecydowanie warte obejrzenia. Choćby ze względu na świetnego Gylenhalla.
 
Są już w wypożyczalni jakieś inne filmy oscarowe oprócz "Aż do piekła" i "Nowy początek"? Oczywiście 720p,
 
Serio, powstaje kolejna część? Po ostatniej kupie?

Tak. To Disney - stac ich ;) Niby ma byc powrot do korzeni, troche mroczniej i mniej pajacowania, ale raczej nie ma co nastawiac sie na cos wiecej niz fajne efekty i pare smiesznych momentow Jacka :)
 
Serio, powstaje kolejna część? Po ostatniej kupie?
Bez przesady, że aż taka kupa. Wprawdzie była słabsza, niż pierwsze trzy części, ale wciąż oglądało się z dużą przyjemnością. Ja tam będę bardzo zadowolony, jak będą dalej ciągnąć tą serię, bo efekty specjalne, charakteryzacja, kostiumy, scenografia i związany z tym wszystkim klimat mają na najwyższym poziomie.
 
Nowy Blair Witch CO ZA GÓWNO. Wingard, wierzyłem w Ciebie, a ty mi taką kosę pod żebra ...

Subki pl do American Honey wyszły :happy dance:
 
The Edge of Seventeen - WOW amerykanie zrobili bardzo fajny młodzieżowy film. Niby banalny, ale zabawny i niegłupi, do tego ze świetnymi dialogami i fantastycznymi rolami Hailee Steinfeld i Woody'ego Harrelson'a.
8/10
 
"Syn Szawła" przez początkowe minuty filmu przeszkadzała mi perspektywa, z którą nie spotyka się na ogół w filmach, ale po pewnym czasie to właśnie ona daje temu filmowi klimat. Polecam jeśli ktoś lubi, interesuje się filmami dotyczącymi życia w obozach koncentracyjnych.
 
Aha, i jeszcze jedno. Filmy sprzed 40 lat to też nowe filmy. Każdy film który oglądasz pierwszy raz jest nowym filmem.
Dziękuje.
 
jest filmem nieobejrzanym, ale nie nowym.


Nowy. Jak mówie do znajomego "Doładuje sobie konto na chomiku, bo jakies nowe filmy bym sciagnal" - stare, to te ktore mam, nowe, to te ktore dopiero bede mial :) Nowe w kolejce do obejrzenia, nowe w posiadaniu.

Ech, czar prysł gdy trzeba rozwijać piękny skrót myślowy.
 
Nowy. Jak mówie do znajomego "Doładuje sobie konto na chomiku, bo jakies nowe filmy bym sciagnal" - stare, to te ktore mam, nowe, to te ktore dopiero bede mial :) Nowe w kolejce do obejrzenia, nowe w posiadaniu.

Ech, czar prysł gdy trzeba rozwijać piękny skrót myślowy.
cokolwiek wymyslisz w twojej glowie, wcale nie musi oznaczac, ze ktos to zrozumie, za pwn:
nowy I
«niedawno zrobiony, nabyty lub właśnie powstały, założony»
«od niedawna istniejący, właśnie wynaleziony
 
Mam na dysku, miałem dzisiaj obejrzeć, ale stwierdziłem, że po całym dniu nauki nie mam już ochoty słuchać więcej o finansach i innych ekonomicznych kwestiach, gdyż tego również tyczyła się moja nauka. Jednak mnie przekonałeś i po sesji z pewnością to obejrzę, o ile nie zrobię tego w nadchodzącym tygodniu :wink:


byłem w kinie, rok temu w dniu premiery. Dla mnie film przezajebisty, bo mialem na studiach rynek kapitałowy. Naprawdę byłem w ciężkim szoku, ze ktos sie zdecydowal nakręcic taki film, dla przeciętnego człowieka on jest nie do zrozumienia. Ludzie wychodzili w połowie i im się nei dziwie. Natomiast perełka dla osób które się interesują tematem

nawet sobie ksiazke kupilem, niestety lezy od roku i czeka w kolejce na przeczytanie :D
 
Obejrzałem wczoraj kawałek "Gone Girl" Finchera. Zakończyłem mniej więcej w momencie kiedy żonka w retrospekcjach zaczyna myśleć, że mąż dybie na Jej życie, w teraźniejszości Nick dowiaduje się o ciąży, a my o romansie Nicka.
I chyba domyślam się jaki będzie twist.

Amy zaczyna stopniowo popadać w obłęd; dowiaduje się o romansie męża; zachodzi w ciążę. Owe czynniki sprawiają, że postanawia pozbyć się Nicka zanim ten, (jak sądzi) pozbędzie się Jej i dziecka. Obmyśla więc plan na ukartowanie własnego zaginięcia/śmierci i wrobienie w to męża.

P.S.: Czy "Don't Fear The Reaper" lecące w samochodzie Nicka, kiedy ten odwozi ojca, to jakaś wskazówka dla widza ?

Ciepło, czy zimno ? (Tylko bez spoilerów)
 
Obejrzałem wczoraj kawałek "Gone Girl" Finchera. Zakończyłem mniej więcej w momencie kiedy żonka w retrospekcjach zaczyna myśleć, że mąż dybie na Jej życie, w teraźniejszości Nick dowiaduje się o ciąży, a my o romansie Nicka.
I chyba domyślam się jaki będzie twist.

Amy zaczyna stopniowo popadać w obłęd; dowiaduje się o romansie męża; zachodzi w ciążę. Owe czynniki sprawiają, że postanawia pozbyć się Nicka zanim ten, (jak sądzi) pozbędzie się Jej i dziecka. Obmyśla więc plan na ukartowanie własnego zaginięcia/śmierci i wrobienie w to męża.

P.S.: Czy "Don't Fear The Reaper" lecące w samochodzie Nicka, kiedy ten odwozi ojca, to jakaś wskazówka dla widza ?

Ciepło, czy zimno ? (Tylko bez spoilerów)
Zimno
 
rsz_11sad-conor-mcgregor-mma-tt.jpg
 
Back
Top