Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wczoraj w TV leciał stary, ale dobry film jak ktos nie ogladał to polecam "Seven" (1995).
 
http://www.filmweb.pl/Za.Wszelka.Cene


"Milion dolar baby" - nie wiem jakim cudem przeoczyłem ten film bo Eastwood to jeden z moich ulubionych ludzi filmu. Świetny film. Clint po raz kolejny udowadnia że jest niesamowity tak po jednej, jak i po drugiej stronie kamery.
 
co do Jackass 3D potwierdzam, dobry film, chociaz najwieksza beka i tak jest w jedynce :)
 
Polecam wam do obejrzenia film "Nietykalni" w reżyserii De Palmy. Film w klimacie prohibicji i panowania gangów, na czele z mafijnym bosem Alem Capone w którego wcielił sie Robert De Niro.



Dobra obsada, dobry klimat filmu, polecam.
 
@up



Popieram wczoraj oglądałem "The Kings Speech" i naprawdę świetny film, Rush mistrzostwo świata gry aktorskiej jak dla mnie. Polecam gorąco.
 
13 assassins



fajny film o 13 samurajach planujacych morderstwo zlego wladcy
 
bubi - od siebie dodam, ze warto obejrzec ten film :) fajna fabula i dobra gra Coopera.
 
no właśnie na napi nie ma ;/ a domyślam się, że fajny i dlatego strasznie chce go obejrzeć :-)
 
Przeciez Limitless jest w tak slabej kopii ze nikomu sie nie chce robic napisow. Jakim desperatem trzeba byc aby ogladac filmy w kopii TS? Przeciez to film traci caly sens.
 
Bo chce jak najszybciej ten film obejrzeć ? Aż takie dziwne ? faktycznie desparecja niesamowita
 
No w takiej wersji, zgrywanej na chama kamera z kina to desperacja. Film w takiej kopii traci polowe klimatu. A jak tak bardzo Ci zalezy to nie mozesz isc do kina?
 
Zapytałem o to czy ktoś ma napisy, a nie, żebyś wyrażał swoje oburzenie tym, iż chce popełnić taką okropną zbrodnię i oglądnąć film w takiej wersji(moja sprawa człowieku, nie Tobie to oceniać). Nie ma to jak się przypierdolić to byle czego :-)
 
Gdybys nie zauwazyl to Ci odpowiedzialem, napisow nie ma bo nikt nie skusil sie na tlumaczenie do takiej kopii. Beda jak sie pojawi sie r5 przewidywane na koniec kwietnia/poczatek maja.
 
Bubi - szukanie naprawdę nie boli, w necie są pl napisy do tej kinówki, ale tylko do 66min filmu ( wczoraj było 44min ) więc bądź dobrej myśli i uzbrój się w cierpliwość.
 
raz zdarzyło mi się obejrzeć film w kopi TS, SCr i żałuję, bo dobry film stracił bardzo na wartości i już nie chciałem go oglądać, ale jeżeli nie masz cierpliwości czy żal ci kasy aby pójść do kina to masz problem ^^
 
Back
Top