Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Obejrzalem ostatnio chyba Avengers Kuniec Gry
Moglby mi strescic co dzialo sie pozniej w tych serialach i filmach bo nie mam bardzo czasu nadrabiac.. ewentualnie co musze koniecznie obejrzec przed nowym pajakiem :wink:
 
Obejrzalem ostatnio chyba Avengers Kuniec Gry
Moglby mi strescic co dzialo sie pozniej w tych serialach i filmach bo nie mam bardzo czasu nadrabiac.. ewentualnie co musze koniecznie obejrzec przed nowym pajakiem :wink:
Wcześniejszego pająka i to chyba na tyle
 
A to wczesniejszego pajaka obejrzalem jeszcze :zakręcony: czyli z tych seriali nie musze nic lykac na sile?
Lokiego obejrzalem kilka epizodow, pewnie jak bede mial kiedys wene to dokoncze bo podobal mi sie
Przed nowym dr. Strange'm możesz obejrzeć WandaVision. Lokiego też polecam skończyć.
 
Dlaczego?
bo wong był w scenie po napisach?temat pochodzenia pierścieni nie będzie poruszany w Strange'u
Aż tak nie śledzę tematu, jeśli ten wątek nie będzie ruszony w Strange'u to fakt nie ma potrzeby oglądania.
 
Malignant 2021
Ale petarda. Dawno się tak dobrze nie bawiłem na horrorze. Mix różnych gatunków i motywów horrorowych. Im mniej się wie o tym filmie tym lepiej.
Polecam 7/10
 
Pierwsze kozackie recenzje :cmgkeepgoing:
Od początku pisałem, że będzie sztos, a Pattinson będzie kozak w roli gacka.

 
Od początku pisałem, że będzie sztos, a Pattinson będzie kozak w roli gacka.

NO on ogólnie jest zajebistym aktorem. Widziałem go już w wielu róznych produkcjach i we wszystkim się dobrze odnajduję. Szkoda, że dostał na długie lata łatke za ten zmierch
 

z26089575IBG,Sala-Helios-Dream-w-kinie-Helios-w-Sosnowcu.jpg
 
Back
Top