Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

W koncu obejrzalem znakomity francuski film pt Dziura. Swietne kino, zaskakujace zakonczenie. Scisly top kina wieziennego ever. Jest dostepny z lektorem na
 
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri :heart::heart::heart: Piękne, że w holly w zalewie adaptacji, ekranizacji, komiksowych bohaterów czy innych poprawności, jest jeszcze miejsce na takie kino. Martin McDonagh jesteś KRÓLEM :pray::pray::pray:
Wiem, że jakość szitowa, ale poezja, a Rockwell niech już zbiera Oscara, jest fenomenalny, jak zawsze zresztą.
 
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri :heart::heart::heart: Piękne, że w holly w zalewie adaptacji, ekranizacji, komiksowych bohaterów czy innych poprawności, jest jeszcze miejsce na takie kino. Martin McDonagh jesteś KRÓLEM :pray::pray::pray:
Wiem, że jakość szitowa, ale poezja, a Rockwell niech już zbiera Oscara, jest fenomenalny, jak zawsze zresztą.

O kurwa. Nowy film McDonagh'a:antonio: Targam.
 
Obejrzałem Three Billboards Outside Ebbing, fajnie zagrany, historia prosta jak but do tego klika niedorzecznych scen trochę zabiło klimat filmu. Naciągane 7/10
 
27880820_1643533579060464_6230614678695837696_n.jpg


Brock Lesnar jednak nie zagra syna Ivana Drago :wink:
 
siemanko, żona pyta czy dałoby radę wrzucić "porady na zdrady" najlepiej w 720p?
 
Back
Top