Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jakaś sensacja/thriller/kryminał, które są godne uwagi i wyszły na przestrzeni ostatnich kilku lat ;)
Mogę Ci szczerze polecić "Nie oddychaj" z zeszłego roku. Znajdziesz na cda, albo zalukaj. Naprawdę bardzo fajna fabuła i gra aktorska też, co mnie w przypadku takich produkcji nie zawiodła.
 
Jakaś sensacja/thriller/kryminał, które są godne uwagi i wyszły na przestrzeni ostatnich kilku lat ;)

Poleciłbym Ci coś od skośnych, ale Ty jakiś uprzedzony do kitajców jesteś :)

The Guest
End of Watch
Remedium
Gone Girl
Metro Manila
Łowcy głów
The Stanford Prison Experiment
Patriots Day
10 Cloverfield Lane
Suburra
Hell or High Water
La isla mínima
Victoria
The Girl with the Dragon Tattoo
Hiena
The Devil's Double
The Raid 1 i 2 na to musisz żonę namówić, a jak nie to upij i niech śpi ;)
 
@Gambit z czystym sercem polecam wszystko co napisal, oprocz Hiena? chodzi ci o ten polski film z 2006? akurat ten to szmira wyjatkowa dla mnie;) reszta listy warta obejrzenia!
 
Poleciłbym Ci coś od skośnych, ale Ty jakiś uprzedzony do kitajców jesteś :)

The Guest
End of Watch
Remedium
Gone Girl
Metro Manila
Łowcy głów
The Stanford Prison Experiment
Patriots Day
10 Cloverfield Lane
Suburra
Hell or High Water
La isla mínima
Victoria
The Girl with the Dragon Tattoo
Hiena
The Devil's Double
The Raid 1 i 2 na to musisz żonę namówić, a jak nie to upij i niech śpi ;)
Suburre i raidy widziałem. Nie pamiętam już dokładnie co tam było, ale raczej były mocno ok. Dasz tego filmweba w końcu, czy trzeba z Tobą chodzić?
 
Suburre i raidy widziałem. Nie pamiętam już dokładnie co tam było, ale raczej były mocno ok. Dasz tego filmweba w końcu, czy trzeba z Tobą chodzić?

50t26.gif

http://www.filmweb.pl/user/gambitx7
 
Poleciłbym Ci coś od skośnych, ale Ty jakiś uprzedzony do kitajców jesteś :)

The Guest
End of Watch
Remedium
Gone Girl
Metro Manila
Łowcy głów
The Stanford Prison Experiment
Patriots Day
10 Cloverfield Lane
Suburra
Hell or High Water
La isla mínima
Victoria
The Girl with the Dragon Tattoo
Hiena
The Devil's Double
The Raid 1 i 2 na to musisz żonę namówić, a jak nie to upij i niech śpi ;)
Ja nie, moja żona nie przepada. Lubię azjatyckie kino, ale trzeba znaleźć złoty środek. Dziękuję za propozycje.
 
My Sassy Girl- ofc jedyna sluszna koreanska wersja-wersja do ściągniecia o niedużych rozmiarach, ktoś coś?
Z gory dzięks :)
 
Król Artur: Legenda miecza- 7/10. Film pozytywnie mnie zaskoczył, po obejrzeniu początku miałem już zrezygnować. Trochę za dużo fantasy jak na mój gust, ale i tak film mi się spodobał.
 
Barry Seal król przemytu - polecam, fajne kino, nie ma nudy, ciągle coś się dzieje, mocne 7/10 a dla miłośników klimatów handlarzy narkotyków pozycja obowiązkowa!
 
Poleci ktoś fajną stronkę z której można filmy pobierać? Torrenty mnie wkurwiają
warez-bb.org - oryginał
darkwarez.pl - lektor

na darkwarez masz dział generowania linków
darkwarez.pl/forum/generowanie-linkow/

Możesz tam założyć temat według podanego schematu i ktoś przerobi Ci link na premium. Możesz też poprosić u nas na forum.
 
warez-bb.org - oryginał
darkwarez.pl - lektor

na darkwarez masz dział generowania linków
darkwarez.pl/forum/generowanie-linkow/

Możesz tam założyć temat według podanego schematu i ktoś przerobi Ci link na premium. Możesz też poprosić u nas na forum.

Dzięki.
 
Wybaczcie Panowie, że nadwyrężam waszą uprzejmość (@lugasek @Cactus ), ale potrzebowałbym kilka filmów, które będą miały wbudowane napisy, mało ważyły (ok. 800 mb) i były w bezpiecznym formacie dla odczytania na każdym TV z USB, domniemywam, że avi. Niestety na cda są jedynie z lektorem, gdyby były z wbudowanym napisami wtedy nie zawracałbym dupy. Dzięki @Gambit za polecenie.

The guest, Remedium, Metro Manila, The Standorf Prison Experiment, Cloverfield Lane, La isla minima, Equalizer, Baby Driver.

Dodatkowo potrzebowałbym, o ile już jest Rock Dog z lektorem.
 
Back
Top