Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

To jest mój ulubiony film w tych klimatach, dobrze ukazuje brudy codziennego życia w takim świecie.

Czy dobrze to tego - na szczęście - nie wiemy ;) A film naprawdę dobry, a jedna scena - ta z domem(nie chce spojlerować, ale chyba wiadomo o co chodzi;)) - dość mocno zryła mi beret, gdy oglądałem ten film po raz pierwszy.

Kuźwa to już 8 lat :P
 
Piosenka?
Cały film jest dobry, soundtrack również stoi na wysokim poziomie. W czasie seansu motyw przewodni może kojarzyć się z "Domem Złym" a ten track co załączyłem pojawił się w epilogu i wrył mi się w pamięć. Dodaj do tego aktorstwo na poziomie (Arek Jakubik - mistrz), ciężki klimat, ciekawą historię i w rezultacie otrzymujesz kolejną polską produkcję z którą warto się zapoznać.
 
Cały film jest dobry, soundtrack również stoi na wysokim poziomie. W czasie seansu motyw przewodni może kojarzyć się z "Domem Złym" a ten track co załączyłem pojawił się w epilogu i wrył mi się w pamięć. Dodaj do tego aktorstwo na poziomie (Arek Jakubik - mistrz), ciężki klimat, ciekawą historię i w rezultacie otrzymujesz kolejną polską produkcję z którą warto się zapoznać.
gdzie to obejrzeć?
 
Cały film jest dobry, soundtrack również stoi na wysokim poziomie. W czasie seansu motyw przewodni może kojarzyć się z "Domem Złym" a ten track co załączyłem pojawił się w epilogu i wrył mi się w pamięć. Dodaj do tego aktorstwo na poziomie (Arek Jakubik - mistrz), ciężki klimat, ciekawą historię i w rezultacie otrzymujesz kolejną polską produkcję z którą warto się zapoznać.
Ten film jest chujowy.
 
Back
Top