Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

A ja sobie dziś odświeżyłem wersję reżyserską "Tańczącego z wilkami", 4 godzinki zleciały jak z bicza strzelił :crazy:.
 
To jeszcze polecam Satantango. Do rana ogarniesz akurat.

Grubo ! Lubię długaśne filmy, dla mnie jak film ma 90 min. to jest to raczej chujowizna :crazy:. Satantango miałem zamiar obejrzeć, ale raczej jeszcze nie dziś. Dzięki, że mi przypomniałeś o tym filmie. :OK:
 
Właśnie wróciłem z nowego Pitbulla. Jako wielki fan serii, mogę powiedzieć tylko tyle:


DRktkq_TURBXy8w_OWQ1_N2_Yx_YTI2_NDIy_N2_Fm_MDM3_YTg3_ZGI2_Z.jpg
 
jakby ktos chcial dzisiaj spedzic wieczor z dupa przy winie i filmie to planeta singli sie pojawila w wypozyczalniach
 

Po nowych Avengersach czekam z niecierpliwościa by zobaczyć co z tego wyjdzie. Osobiście Amazing Spiderman również był dobry i troche szkoda, że zrezygnowali z trzeciej części.

Wyglada na trailerach lepiej niż jedynka. Jednak jak wiadomo to magia trailerów.

Sam niewiem co o tym myśleć ostatnia część była przedłużona na siłe przezco można było się zanudzić. Druga sprawa są niewyjaśnione wątki dlaczego nagle Optimus jest u Marka Wahlberga? Fabularnie nic niejest wyjaśnione i pozostają zbyt duże luki.
 
Obejrzałem wczoraj ponownie po paru ładnych latach:

7531943.2.jpg


Zabawne to, ale i "życiowe", Kevin Spacey i Annette Bening świetne role. Kto jeszcze nie widział - polecam.
 
Back
Top