Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Z horrorów polecam:
-Zbaw nas ode złego
-Naznaczony wszystkie części- jedynka najlepsza moim zdaniem
-Obecność-tutaj również 1>2

Staroć ale bardzo dobrze zrobiony jak na tamte czasy:
-Event horizon
-Obcy

Z nowości:
-Nie oddychaj
-Lights out
Lights out kiepski bardzo.
 
@mat wiadomo, że rzecz gustu mi natomiast się podobał. Co prawda było kilka nieścisłości mimo to moim zdaniem jak ktoś ma troche wolnego czasu warto obejrzeć
 
"Wada ukryta" z Joaquinem Phoenixem. Na Cinemaxie od czasu do czasu puszczają, w czwartek ma lecieć o 20:00.
 
"Wada ukryta" z Joaquinem Phoenixem. Na Cinemaxie od czasu do czasu puszczają, w czwartek ma lecieć o 20:00.


Sympatyczne, ale oglądając jakiś czas po przeczytaniu książki byłem mocno rozczarowany. Inna rzecz, że kombinacja w postaci świetna bazowa książka plus reżyser ulubionego filmu za kamerą z zasady winduje oczekiwania do jakiegoś absurdalnie wysokiego poziomu. Na plus na pewno chociaż częściowe utrzymanie tej "rozproszonej" atmosfery z powieści.
 
Kurwa już mi się nie podoba to, że Logan jest taki stary, a gdzie kurwa jego moce ????. Od II WS do lat 2000 nie postarzał się prawie w ogóle, a tu przez 20 lat, dziadek nie, nie kupuję tego ......

Mam dla Ciebie trzy słowa :lol:

 
Ktoś w ogóle wie jak to jest z chronologią filmów o x-menach/Wolverinie? Tak to wszystko pokręcili, że każdą część trzeba traktować osobno - no chyba, że z góry było takie założenie.

A trailer Logana jakiś taki bez polotu.
X-Men: Days of Future Past wszystkie wczesniejsze filmy zostaly wymazane
 
X-Men: Days of Future Past wszystkie wczesniejsze filmy zostaly wymazane
Tak to sobie wytłumaczyli?
Nawet jeśli, to już w "X-Men: First Class" mocno rzuciło mi się w oczy to, że...
... Charles pod koniec tej części wylądował na wózku (jeszcze miał nawet włosy), a pod koniec poprzedniego filmu (X-Men Origins: Wolverine) będąc wyraźnie starszym i już łysym stał na własnych nogach. Były też inne, podobne sytuacje, ale każdą część oglądałem tylko raz i sobie nie mogę nic więcej przypomnieć.
Rozumiem, że "X-Men: Days of Future Past" jest początkiem nowej, oddzielnej serii? Bo jeżeli wydarzenia z tego filmu mają "wymazać" poprzednie części, to przecież w tej przyszłości nie powinno już być Xavier'a, ponieważ w "X-Men: The Last Stand" zabiła go Jean.
 
Tak to sobie wytłumaczyli?
Nawet jeśli, to już w "X-Men: First Class" mocno rzuciło mi się w oczy to, że...
... Charles pod koniec tej części wylądował na wózku (jeszcze miał nawet włosy), a pod koniec poprzedniego filmu (X-Men Origins: Wolverine) będąc wyraźnie starszym i już łysym stał na własnych nogach. Były też inne, podobne sytuacje, ale każdą część oglądałem tylko raz i sobie nie mogę nic więcej przypomnieć.
Rozumiem, że "X-Men: Days of Future Past" jest początkiem nowej, oddzielnej serii? Bo jeżeli wydarzenia z tego filmu mają "wymazać" poprzednie części, to przecież w tej przyszłości nie powinno już być Xavier'a, ponieważ w "X-Men: The Last Stand" zabiła go Jean.
Days of Future Past wymazało Origins, nowy Origin Wolverina jest w Apocalypse, poza tym Xavier chodził pomiędzy First Class i Days dzięki specjalnemu lekowi, który tez blokował jego moce (wiem głupie)
 
Days of Future Past wymazało Origins, nowy Origin Wolverina jest w Apocalypse, poza tym Xavier chodził pomiędzy First Class i Days dzięki specjalnemu lekowi, który tez blokował jego moce (wiem głupie)
Ale ten chujek stał na nogach w Origins: Wolverine. Poza tym nie powinno być starego Xavier'a w Days, chyba że ta część w ogóle nie łączy się z innymi i od początku jest "wymazane".

Wiem, na chuj się czepiam :crazy:
Ale nie lubię niedociągnięć.
 
Ale ten chujek stał na nogach w Origins: Wolverine. Poza tym nie powinno być starego Xavier'a w Days, chyba że ta część w ogóle nie łączy się z innymi i od początku jest "wymazane".

Wiem, na chuj się czepiam :crazy:
Ale nie lubię niedociągnięć.
Nie, nie stał bo wymazali. Obowiązujący kanon:
First Class
Days of future Past (przyszłość została zmieniona i wymazana, jedyną osobą która o tym wie to Logan)
Apocalypse
Wolverine (w żaden sposób nie odnosi się do wydarzeń z innych filmów)
I teraz Logan
 
Nie, nie stał bo wymazali. Obowiązujący kanon:
First Class
Days of future Past (przyszłość została zmieniona i wymazana, jedyną osobą która o tym wie to Logan)
Apocalypse
Wolverine (w żaden sposób nie odnosi się do wydarzeń z innych filmów)
I teraz Logan
No niech będzie. Ale jakby poszperać to pewnie jeszcze coś bym znalazł żeby się przysrać :crazy:
 
nawet nie trzeba szperać - akcent Fassbendera i mieszkańców Pruszkowa w Apocalypse.
Czekam w samochodzie na matkę i tak sobie czytałem na necie nieścisłości i wyjaśnienia i teraz jeszcze bardziej jestem zmieszany (dowiedziałem się np, że Charles ma brata bliźniaka i w Ostatnim Bastionie zginęło jego ciało, ale swoją świadomość przeniósł do ciała braciszka.):wall:
Trzeba zaakceptować filmy od First Class, a o reszcie zapomnieć - tak chyba będzie najprościej.
 
Oglądam sobie Coś Carpentera w full hd i na porządnym tv. Różnica pomiędzy oglądanym na vhs, a w full hd jest kosmiczna. Jakby zupełnie inny film. Życiowa rola Russella (no może druga po Pliskennie), Carpenter w filmie z dużym budżetem, muzyka Morricone (mocno inspirowana soundtrackami Carpentera) i ten pies husky, który gra lepiej niż aktorzy w polskich telenowelach.
 
Oglądam sobie Coś Carpentera w full hd i na porządnym tv. Różnica pomiędzy oglądanym na vhs, a w full hd jest kosmiczna. Jakby zupełnie inny film. Życiowa rola Russella (no może druga po Pliskennie), Carpenter w filmie z dużym budżetem, muzyka Morricone (mocno inspirowana soundtrackami Carpentera) i ten pies husky, który gra lepiej niż aktorzy w polskich telenowelach.

Też sie zastanawiam czy nie ściągnąć tego 80 GB relka :lol:
YuY5lI3.png

vPTz79y.png
 
Widział już ktoś? Słabiutka ocena na filmwebie, ale wiadomo, że nie zawsze odzwierciedla to stan faktyczny
http://www.filmweb.pl/film/Nowy+początek-2016-712896#

No jasne, ze ktoś widział, wśród użytkowników cohones pewnie większość buja się po zagranicznych festiwalach filmowych:lol:
Tu masz normalną ocenę, nie wiem skąd ta na FW, ale na premierę śmiało można wbijać bo za film odpowiada obecnie najlepszy reżyser na rynku.
https://www.rottentomatoes.com/m/arrival_2016/
http://www.metacritic.com/movie/arrival
 
Back
Top