Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wczoraj byłem w kinie na DEEPWATER HORIZON. Przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem.

W ogóle nie wiedziałem, że takie wydarzenia miały miejsce. Film na autentycznej historii. Największa katastrofa ekologiczna w dziejach USA...

Sam film - może bez jakiś fajerwerków i nie wiadomo czego, ale solidny. Nie zamulał i trzymał w napięciu. Polecam obejrzeć i się zastanowić, co wyprawiają te jebane korporacje. W filmie była mowa o oszczędności rzędu 125 000 USD, przy majątku firmy wynajmującej platformę - 185 miliardów USD. :o o:

BTW - wie ktoś jak to jest z napisami do filmu?/ Ja byłem w Heliosie, ale nie wykluczone, że wybrałbym się ponownie na ten film z ojcem do Cinema City. Czy to będzie taka sama wersja z napisami, czy jest opcja, że tłumaczył by je ktoś inny?

Pytam, bo IMO napisy były bardzo profesjonalne, a nie chciałbym ewentualnie iść do innego kina i oglądać jakiś shit tłumaczeniowy. Tym bardziej, że ma to oglądać osoba, która nie rozumie angielskiego w ogóle.
 
Wczoraj byłem w kinie na DEEPWATER HORIZON. Przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem.

W ogóle nie wiedziałem, że takie wydarzenia miały miejsce. Film na autentycznej historii. Największa katastrofa ekologiczna w dziejach USA...

Sam film - może bez jakiś fajerwerków i nie wiadomo czego, ale solidny. Nie zamulał i trzymał w napięciu. Polecam obejrzeć i się zastanowić, co wyprawiają te jebane korporacje. W filmie była mowa o oszczędności rzędu 125 000 USD, przy majątku firmy wynajmującej platformę - 185 miliardów USD. :o o:

BTW - wie ktoś jak to jest z napisami do filmu?/ Ja byłem w Heliosie, ale nie wykluczone, że wybrałbym się ponownie na ten film z ojcem do Cinema City. Czy to będzie taka sama wersja z napisami, czy jest opcja, że tłumaczył by je ktoś inny?

Pytam, bo IMO napisy były bardzo profesjonalne, a nie chciałbym ewentualnie iść do innego kina i oglądać jakiś shit tłumaczeniowy. Tym bardziej, że ma to oglądać osoba, która nie rozumie angielskiego w ogóle.

Dystrybutor wykupuje prawa do filmu i on tłumaczy i tworzy kopie cyfrowe które dystrybuuje. Czyli: tak, wszędzie to samo tłumaczenie uświadczysz bo musieliby wydać dwa razy tworząc dwa tłumaczenia, co nie ma logicznego sensu :)
 
Jak znam życie to nie wcześniej niż płytka z Gazetą Wyborczą :mamed:


Ja obstawiam 2 tygodnie.
Szkoda, że nie jest wystawiony do Oskarów , byłby od razu z tej racji, że muszą wysłać kopie tysiącom osób i zawsze ktoś "sprzeda" dalej.
 
Ja obstawiam 2 tygodnie.
Szkoda, że nie jest wystawiony do Oskarów , byłby od razu z tej racji, że muszą wysłać kopie tysiącom osób i zawsze ktoś "sprzeda" dalej.

Bardzo wątpię, przecież tak jest co roku i widziałeś polskiego DVDScreenera? Jaki kurier chciałby to opchnąć :DC: Zresztą do sezonu oskarówek jeszcze czas... a Ty piszesz o sytuacji która jeszcze nigdy nie miała miejsca.
 
Ja obstawiam 2 tygodnie.
Szkoda, że nie jest wystawiony do Oskarów , byłby od razu z tej racji, że muszą wysłać kopie tysiącom osób i zawsze ktoś "sprzeda" dalej.
Że niby za dwa tygodnie Wołyń w dobrej jakości będzie w sieci? Chyba śnisz ;-)
Oscarowe wychodzą zawsze grudzień/styczeń, ale to są dvdscreenery, czyli można obejrzeć, ale jakość bez szału.
 
Bardzo wątpię, przecież tak jest co roku i widziałeś polskiego DVDScreenera? Jaki kurier chciałby to opchnąć :DC: Zresztą do sezonu oskarówek jeszcze czas... a Ty piszesz o sytuacji która jeszcze nigdy nie miała miejsca.

Możesz mieć racje, ja tam i tak nigdy nowosci nie sciagam bo ogladam starocie, a nowe filmy w kinie. Głównie polskie, bo wole dofinansowac kolegów niż Hollywood które i tak zarobi, czesto naszym kosztem przez narzucanie swoich monopili firmom dystryucyjnym.
 
Dont.Breathe.2016.1080p.WEBRip.x264.AAC2.0-STUTTERSHIT
:happy dance:
Fede Alvarez odkupił winy po Evil Dead, ponoć świetny thriller/horror.

 
Last edited:
@Pietras...

a moglbys cos wiecej napisac? bo wybieram sie we wtorek

Jak dla mnie naprawdę słabo się oglądało , scenariusz kiepski . Jeśli ktoś czytał książkę jak moi znajomi to fabuła odbiegała mocno a ciekawe wątki katastrofalnie zmienione a niektóre głupie i niepotrzebne. Ale to moja opinia ;) nie będę spoilerował , sam ocenisz.
 
Back
Top