Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Polecam wybrać się na Obecność 2.
Moim zdaniem film jest równie dobry co jedynka, jeśli nie lepszy. większości strasza jump scary. Film ma ciekawa fabułę i jest dobrze przedstawiony niema momentów znużenia przez cały film. Film zaskakuje w niektórych momentach(niechce spoilerować). Jedyne co mi się nie podobało to w pewnym momencie CGI.

Czy ta zabawka niebyła obecna w pierwszej części w domu medium?(w pokóju przeklętych rzeczy)

Czekam również na film Lights Out. Co ciekawe ktoś podłapał pomysł z krótkiego filmiku (mały projekt):

A tu wersja kinowa:
 
Last edited:
No właśnie. Czy dzisiejszy horrory żeby trzymać w emocjach musi mieć wyskakujące elementy? To najsłabsza linia do osiągnięcia celu, choć wciąż najefektywniejsza jak widać :) Zdecydowanie Obecność 1 > The Witch czy It Follows. Czas na dwójkę wkrótce:)
 
To nie te czasy jak kiedyś. Obejrzyj starsze horrory które kiedyś rzeczywiście straszyły. Kiedyś tak jak z grami człowiek sam "upiększał" efekty. Co do filmu moim zdaniem te wyskakujące sceny były wyważone. Najbardziej w filmie podobał mi sie atmosfera. Należy dodać że film brnie szybciej niż w pierwszej cześci. Zamiast rozkręcać się powoli od początku jesteśmy wrzuceni w wir akcji. Dozowanie jest moim zdaniem świetne gdyż jak już zaznaczyłem nie nudziłem się przez cały film.

Zastanawiam sie czy zrobią trzecia cześć. Jeśli tak, to będą mieli naprawdę trudne zdanie
 
To nie te czasy jak kiedyś. Obejrzyj starsze horrory które kiedyś rzeczywiście straszyły. Kiedyś tak jak z grami człowiek sam "upiększał" efekty. Co do filmu moim zdaniem te wyskakujące sceny były wyważone. Najbardziej w filmie podobał mi sie atmosfera. Należy dodać że film brnie szybciej niż w pierwszej cześci. Zamiast rozkręcać się powoli od początku jesteśmy wrzuceni w wir akcji. Dozowanie jest moim zdaniem świetne gdyż jak już zaznaczyłem nie nudziłem się przez cały film.

Zastanawiam sie czy zrobią trzecia cześć. Jeśli tak, to będą mieli naprawdę trudne zdanie
Dla mnie najlepszym horrorem jest egzorcysta z 73
 
Pierwszy Koszmar i chuj-nie ma spania. A ja go nawet nie oglądałem tylko kuzyn mi opowiedział.
Jak mi kuzyn opowiadał, to bałem się dużo bardziej, niż jak potem obejrzałem (wypożyczył mi dziadek i oglądaliśmy razem, miałem z 11 lat). Ale na VHSie były też najpierw reklamy i była zajawka Egzorcysty. :joe:

Kategoria mojego strachu wtedy:
Koszmar z Ulicy Wiązów I <opowiadania kuzyna o Freddym <<< zajawka Egzorcysty

Ale, żeby nie było, sam film o Freddym wystarczał wtedy do shit panty night :mamed:
 
Z ostatnich horrorow to tylko "It Follows" robil wrazenie. Reszta to kupa.
Macie inne propozycje?
To również mój ulubiony horror ostatnich lat.
Obecność i naznaczony też są dobre, jednak It follows jest dla mnie bardziej klimatyczne.
 
Bryan Cranston został Zordonem w nowym Power Rangers. Ciekawe, czy źródłem mocy rangersów będzie niebieski kryształ.
13501896_10154238728517403_1218822039151395030_n.jpg
 
Captcha na PS przy moich %%% jest zbyt skomplikowana. Zalogowanie na trackera jest ponad moje możliwości :werdum:
 
Poszukuję filmu https://pl.wikipedia.org/wiki/Dotyk_smaku
Z góry dziękuję za pomoc.
Dotyk smaku (tytuł oryginalny: Πολιτική Κουζίνα, inny tytuł A touch of spice) – greckotureckobrytyjski film fabularny z roku 2003 w reżyserii Tassosa Bulmetisa.
Oparty na osobistych przeżyciach reżysera film przedstawia życie mniejszości greckiej w Stambule w XX wieku. Dla głównego bohatera Stambuł to symfonia smaków, które odnajduje w każdym małym sklepiku z przyprawami i krainą dziecięcej miłości. Film przedstawia problem migracji Greków z Miasta i ich sceptycznego przyjęcia przez krajan w Grecji. Bohater, teraz już jako uznany astrofizyk powraca po latach do miasta swojego dzieciństwa i podąża śladami dziadka, który nigdy nie podjął decyzji o wyjeździe ze Stambułu na stałe. Bardzo interesującym wątkiem filmu jest symbioza dwóch społeczności w Mieście – Greków i Turków, a także stopniowe oddalanie się ich od siebie.
Film otrzymał aż 10 nagród na Festiwalu Filmowym w Salonikach w 2003 roku. W 2004 został wyselekcjonowany jako grecki kandydat do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, ale nie uzyskał nominacji.

Tęcza

 
@Gambit 2 najwazniejsze zasady
Nowo zarejestrowani użytkownicy startują z rangą Newbie i objęci są 30 dniowym okresem próbnym. Aby zakończyć pomyślnie okres testowy należy wysłać minimum 10GB danych oraz nie posiadać ani jednego ostrzeżenia HNR, w przeciwnym razie konto jest blokowane.

  • list.gif
    Multikonta, konta na tymczasowych mailach oraz konta założone przez sieć komórkową będą banowane wraz z IP.
    list.gif
    Obowiązuje zakaz zakładania dwóch kont z tego samego IP, jeśli wiesz że taka sytuacja wystąpi zgłoś to na HelpDesk'u aby uniknąć bana. Zapraszając znajomych na PS pamiętaj aby nie zakładać im kont od siebie z domu, powieli się IP i zostanie to rozpoznane jako multikonto.
list.gif
Każdą pobraną pozycję należy seedować przez minimum 48 godzin, niezależnie od ilości wysłanych danych. Przewidziany czas na wyseedowanie to 14 dni, swój postęp sprawdź TUTAJ. Użytkownicy z rangami VIP i wyżej są zwolnieni z tego obowiązku.
 
Back
Top