Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jeśli ktoś z Was lubi postać Huntera S. Thompsona(dziennikarza i bohatera filmu "Las Vegas Parano", tam w roli Huntera Johny Deep) to koniecznie musicie zobaczyć pierwszy film o tym dziennikarzu , w tej roli fenomenalny(Deep był świetny, ale wersja Billa Murraya w tej roli jeszcze lepsza) czyli "Tam wędrują bizony".
Oczywiście nie obejdzie się bez ogromnej ilosci narkotyków, zabawnych i absurdalnych scen z życia naćpanego Thompsona(zwłaszcza te na rozprawach sądowych) -wszystko podszytę satyrą na obraz ameryki w czasach Nixona.

Warto znać ten stary film, niesłusznie zapomniany przez popularnośc jaą w Polsce cieszy się "Las Vegas Parano"

Chyba dziś TVP Kultura ma nawet puszczać ten film.

The Rum Diary z Deepem przypadkiem nie jest na podstawie jakiegoś opowiadania jego? Bo pamiętam, że podobał mi się ten film. Aż sobie odświeżę chyba.
 
The Rum Diary z Deepem przypadkiem nie jest na podstawie jakiegoś opowiadania jego? Bo pamiętam, że podobał mi się ten film. Aż sobie odświeżę chyba.

A tego jeszcze nie widziałem, ale pewnie jest na podstawie jakiejś jego książki/artykułów :)
 
Fajne relki dzisiaj
The.Final.Girls.2015.720p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARBG
Knock.Knock.2015.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG
 
Ja od siebie mogę polecić Hidden, wreszcie jakiś film z pogranicza thrillera i horroru który mnie zainteresował i zaskoczył. Naprawdę fajne paczydło.

A Cooties też niezły.
 
@kaczka41, piracie mam info dla Ciebie
OTWARTA REJESTRACJA NA HQS
od 10-10-2015 (sobota) godz. 14:00 do 11-10-2015 (niedziela) godz. 14:00
--- Multikonta oraz konta zakładane z proxy będą kasowane
--- Nie zakładaj konta jeśli nie masz zamiaru z niego korzystać. HQS nie toleruje "obserwatorów".
@Born2kill
 
Ja od siebie mogę polecić Hidden, wreszcie jakiś film z pogranicza thrillera i horroru który mnie zainteresował i zaskoczył. Naprawdę fajne paczydło.

A Cooties też niezły.

Hidden całkiem niezły. Przyznam, że mnie zaskoczył.

Film, który zdecydowanie odradzam to Force Majeure. Typowe skandynawskie kino, czyli mega nuda.
 
@kaczka41, piracie mam info dla Ciebie
OTWARTA REJESTRACJA NA HQS
od 10-10-2015 (sobota) godz. 14:00 do 11-10-2015 (niedziela) godz. 14:00
--- Multikonta oraz konta zakładane z proxy będą kasowane
--- Nie zakładaj konta jeśli nie masz zamiaru z niego korzystać. HQS nie toleruje "obserwatorów".
@Born2kill
Przyznam szczerze, że nie wiem o co chodzi :D Ale mam nadzieję, że dasz radę wytłumaczyć, a nie olejesz to, że nie wiem ;)
 
Idź pan w c..j z tymi demonicznymi lalkami :evil:Jeszcze to prawie prawda jeśli chodzi o lalkę.

Ps. Obejrzałem Annabelle.
Ps. 2. Jak te jebane potworne lalki mogą się komuś podobać? Są straszne z wyglądu, jakbym miał zasnąć, albo obudzić się w takim pokoju to chyba bym zwariował.
bez-tytu-u.png
 
Panowie mam nadzieję że ten chuj wajda będzie się po wsze czasy smażył w piekle ruchany przez stado ogierów. Akcja od 54 sekundy.

 
Panowie mam nadzieję że ten chuj wajda będzie się po wsze czasy smażył w piekle ruchany przez stado ogierów. Akcja od 54 sekundy.



Wybaczam mu, zwłaszcza, że to jeden z najwspanialszych batalistycznych polskich filmów. W trakcie kręcenia Potopu zginęło wiele więcej koni.
 
@kaczka41, piracie mam info dla Ciebie
OTWARTA REJESTRACJA NA HQS
od 10-10-2015 (sobota) godz. 14:00 do 11-10-2015 (niedziela) godz. 14:00
--- Multikonta oraz konta zakładane z proxy będą kasowane
--- Nie zakładaj konta jeśli nie masz zamiaru z niego korzystać. HQS nie toleruje "obserwatorów".
@Born2kill
fakeeen, 23 minuty spoznienia :( ma ktos zapro?
 
fakeeen, 23 minuty spoznienia :( ma ktos zapro?
Dlatego są czasem otwarte rejestacje, bo zaproszenia są (tymczasowo) wyłączone.
Bede pamiętał o tobie, jeśli pojawi się znów OTWARTA REJESTRACJA
Szkoda, ze nie zdązyłeś
 
  • Like
Reactions: mat
Back
Top