Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Ja tam mam elegancką jakość filmu, Hang to przetłumacz te napisy z ang na PL jak możesz ;)
Z translatora to ja dziękuje bardzo
 
Skazani na Shawshank - 9/10 - Kolejny klasyk który w końcu udało mi się nadrobić. Film, który mimo że trwa ponad dwie godziny w ogóle się nie nudzi (a np. trwająca mniej więcej tyle samo, również będąca dramatem Gomorra ciągnęła mi się w nieskończoność). Właściwie już teraz wiem że za jakiś czas obejrze go raz jeszcze. Nie ma co pisać, obowiązkowa pozycja dla ludzi którzy jeszcze nie widzieli i którzy lubią ambitne kino.


Eksperyment - 8/10 - Dziwi mnie tak niska ocena tego filmu na filmwebie. Mnie się on bardzo podobał, w sumie dawno już żaden film nie wywołał we mnie tak negatywnych (w pozytywnym znaczeniu) emocji - oglądając końcówkę naprawdę chciałem zrobić Barrisowi (Forrestowi Whitakerowi) krzywdę ;). Swoją drogą ten ostatni zagrał imo świetnie.


Kołysanka - 7/10 - Porwałem się wreszcie na ten film, bo spodobał mi się pomysł na niego, podziałało także nazwisko Roberta Więckiewicza w obsadzie. Fajny, polski film, w sam raz na przyjemne zajęcie czasu wieczorem jeżeli komuś akurat nie chce się oglądać emema. Brawa dla Machulskiego za tą inicjatywę i wyjście z czymś nowym pośród tłumu idiotycznych komedii romantycznych.


Sott Pilgrim kontra świat - 5/10 - Rozumiem, że to film, który albo się kocha, albo nienawidzi. Podobały mi się efekty specjalne ale generalnie całosć to dla mnie jedna wielka papka chaosu z której nic nie wynika.
 
a ja polecam


166265_173453399362474_134033966637751_360185_172984_n.jpg
 
7211089.3.jpg




Film zdecydowanie nie mainstreamowy i nie dla każdego :) Ale jak każda historia oparta na faktach ma coś co przyciąga uwagę .



Opis: Wkrótce po ukończeniu z wyróżnieniem w 1990 r. Uniwersytetu Emory, mający przed sobą wspaniałą przyszłość 22-letni Christopher McCandless zrywa kontakty z rodziną, niszczy swoje dokumenty, oddaje na cele charytatywne oszczędności i pod przybranym imieniem Alexander Supertramp rozpoczyna podróż swojego życia...



Link:http://www.filmweb.pl/Wszystko.Za.Zycie
 
True Grit Braci Coenów. Jak najbardziej polecam, Jeff Bridges poprostu niszczy system swoją rolą, jakoś nie przepadam za westernami ale muszę przyznać, że naprawdę świetne kino.
 
Ja polceam Bullet Boy



http://www.filmweb.pl/film/Bullet+Boy-2004-238656



Hang jak tam tłumaczysz te napisy do Fightera ??
 
Ten tydzień siadłem do kompa może z 5x na 30min, kompletnie nie miałem czasu. Teraz się szykuje wolny cały weekend także jak nie zachleje się w trupa to przetłumaczę właśnie w sobotę/niedziele.
 
Napi-projekt, polecam. Sam wyszukuje napisy, no i rzeczywiście są już do Fightera. ;)
 
Cały czas sprawdzałem na napi projekcie. Ale faktycznie już są, musieli chyba dzisiaj dodać ;)
 
The Fighter bardzo dobry, polecam. zajebista gra Bale'a, Wahlberg mnie zaskoczył, też dobrze wypadł.
 
Kurde mam tyle zalegających filmów na HDD że będą tam leżeć jak śnieg do wiosny;)
W każdym bądź razie nowy sezon Spartacusa już jest (prequel) - zaraz zapodaje pierwszy odcinek!
 
Spartacus: Gods Of The Arena







Część pierwsza mi się nie podobała, także na razie wstrzymam się z tą.
 
Pierwszy odcinek Spartacusa deje radę! Slam z walki Arona - Jackson rulezzzz;)
Czekam na kolejne.

Outrage - nowy film T. Kitano - jak ktoś lubi klimaty z Yakuzą to polecam.
Poza tym I Saw The Devil
- mocno sadystyczne kino. Można oblookać.
 
The Fighter - bodaj najlepszy film jaki ostatnio widziałem.
Mocne 8/10 bezdyskusyjnie. Opowieść niby nie skomplikowana (oparta na faktach) a porywa całkowicie.
Bale znakomity. Potrafi wzruszyć, wkurwić i rozśmieszyć w przeciągu pięciu minut.

Polecam!
 
Back
Top