Fighter idealny

serus

Brutaal
Light Heavyweight
Temat w którym mówimy o swoim idealnym fighterze, czyt. połączeniu najlepszych cech wybranych fighterów MMA. Możemy wymieniać poszczególne cech, bądź skleić takiego fightera w PSie, paint'cie, czy gdzekolwiek. :)

Więc zacznę:
beznazwy1im.jpg


Wg. mnie fighter idealny musi być Polakiem, więc Mamed zaraz po tym jak przyjmie polskie obywatelstwo będzie nadawał się idealnie :)
Szczęka Chris Leben, zadziwia mnie ten człowiek...
Płuca, wraz z całą resztą klaty, Żorża. Wydaje mi się, że ten człowiek się nie męczy.
Ręce - Anderson Silva. Striking Spidera jest dla mnie czymś nieosiągalnym dla innych zawodników MMA.
No i nóżki Jose Aldo. Bardzo mnie kręci co robi ten człowiek ze swoimi nogami i jest najlepszym przykładem łączenia efektywności z efektownością.

Jeszcze kilka ukrytych cech na pierwszy rzut oka :)

Grapling - GSP.
Siła ciosu - Shane Carwin
Szybkośc - Anderson Silva
Kontakt z fanami - Wanderlei Silva

Nie wiem, może zapomniałem jakiejś istotnej rzeczy ale na tą chwilę mam pustkę w głowie. Mimo to wydaje mi się, że czegoś zapomniałem.

Czekam na propozycje waszych idealnych fighterów :)
 
Fedor nie jest w niczym najlepszy, jest we wszystkim bardzo bardzo dobry, w każdej płaszczyźnie, w stójce, w klinczu, w parterze z dołu i z góry, ale nie jest wybitny w żadnej dziedzinie. Choć to jaki jest pozwala mu być fighterem wszech czasów bo to MMA.
Poza tym powyższy idealny fighter to moja subiektywna opinia :)
 
Eee, gdyby Giana miała tyłeczek Mieshy Tate to wtedy było by idealnie ;)
 
Cardio - Ben Henderson
Zapasy - GSP
BJJ - Demian Maia
Stójka - A.Overeem
Szybkość - Jose Aldo
Buzia - Gina Carano ;DD
Szczęka - Cain Velasquez

ostre połączenie by było ^^
 
serus do twojej sklejki dodałbym jeszcze kolana i łokcie Jonesa i twarz założmy irokeza czy Helda(bo to 100% Polacy) i wychodzi naprawdę konkretny fajater ;)
 
Fighter idealny?! Oto najbardziej wszechstronnie utalentowany fajter wszechczasów: I jeszcze piersi na foto się załapały. :D
 
haha :P

Gdyby w niego włożyć
kardio GSP, stójkę Aliego,zapasy Brocka no to kto wie xD
 
cycki Carano parter cebeki stójka Boba Sappa!czyli:
Gina-Carano-Maxim-Pic-3.jpg
+
skinny-guy.jpg
+
sapp-bob.jpg



wyjdzie fajter idealny:
tampa-sea-monster.jpg
 
Back
Top