Fight raport odc.44 - Gościem programu był Mirosław Okniński

Danke za wrzutę. W sumie nic ciekawego, liczyłem na jakąś kolejną perełkę z ust Trenera :)
 
"U nas walczą dla Sportu nie dla Piniendzy" - Mirosław Okiński


Zwłaszcza że wypłaty są takie że trzeba dopłacać żeby wystapić w PLMMA.



Trudno się tego słucha, odpowiedź na konkurs Kawulski, Najman, Pudzian, Juras, Chmielewski , TROLOLOLO.
 
Szczególnie, że tylko PLMMA zapewnia podstawy podstaw. Brawo dla Jurasa za odwagę na zaproszenie Trenera : )
 
Są jakies hejty, wyzwiska i afery? :) Bo nie wiem czy napierdalać w World of tanks dalej czy obejrzeć
 
właszcza że wypłaty są takie że trzeba dopłacać żeby wystapić w PLMMA.


Jeśli zawodnicy chcą tam walczyć to w czym problem? Czyli rozumiem, że lepiej proponować nierealne pieniądze, a potem ich nie wypłacać zawodnikom? Jak to było w niektórych upadłych orgazniacjach. O tym czy ktoś jest dobrym organizatorem i zna się na biznesie nie świadczy to, że będzie obiecywał złote góry, a to ile zorganizuje gal.
 
dalej nie rozumiem myslenia. Nie trenowal to nie powinnien nic robic zwiazanego z tym. No i oczywiscie walka Warchol - Bezelak to nie jest freak ani troche.
 
Trener nie jest łatwym rozmówcą, niestety nie łatwo się też go słucha ale czasem jak czymś przywali to przechodzi do kanonu ;)
 
Innymi slowy Pawel nie ma teraz innego wyjscia jak wziac sie za treningi i dostac gdzies "po ryju" :) Troche szkoda, ze Juras pytajac o dziwne zestawienia na PLMMA nie zapytal o najblizsza walke o pas w kategorii muszej. To zestawienie to chyba nie wynik kontuzji a o pas walcza zawodnicy z lacznym rekordem 1-4. Poniewaz dostalem "po ryju" wiele razy czuje sie upowazniony do krytykowania takiego matchmakingu.
 
...chce być, pisze...pisze, sędziuje yyy jeszcze układa maj kart, yyy ten, karty walk, więc mi się to akurat nie podoba i akurat o tym powiedziałem...


Miras jak zwykle zrobił robotę. Dzięki VoRaNeK
 
Ja tam Mirasa bardzo lubie,mimo to,ze nie zawsze sie z nim zgadzam.Mysle,ze z wiekiem zaczyna sie doceniac wlasnie ta szczerosc.Na tym okrutnym swiecie:-) jak powiesz komus prawde,to co naprawde myslisz to wiekszosc zamiast to docenic to sie obraza.Takie sa,niestety fakty,mozliwe,ze moja sympatia do jego osoby spowodowana jest tym,iz jestem taki sam.Wale prosto z mostu,nie patrzac na konsekwencje co juz nie raz,w zyciu wpedzilo mnie w jakies tam"klopoty".(tu napisze,ze sa sytuacje,w ktorych szczeroisc nie jest wskazana,no przeciez nie powiem ziomkowi choremu na raka,ze np zostaly mu 3 dni zycia)Mysle,ze Okninski sprawia wrazenie (nie znam go osobiscie) bardzo sympatycznej osoby,z ktora chcialoby sie wyskoczyc na jakis tam browarek,pogadac,posmiac sie.Cenie go za jakis tam kregoslup moralny,ktory w dzisiejszych czasach cechuje coraz mniejsza grupe ludzi. Howgh!
 
Jak UFC bedzie w Polsce niech mirek Danie tez zabroni zajmowac sie mma, przeciez ten nie stoczyl zadnej walki mma
 
Jak będzie UFC w Polsce to się okaże że trener Mirosław trenował pół UFC razem z Daną White, znajdzie sobie nowego wroga pod postacią kogoś z UFC i skończy się wieczny flame na Pawła.
 
Trochę zalatuje hipokryzją z wątkiem Pawła Kowalika. Po pierwsze sam jest sterem, żeglarzem i okrętem na swoich galach, wliczając to nawet sędziowanie. Po drugie nie trzeba być wielkim zawodnikiem, żeby znać realia środowiska i się w nich odnajdować.



P.S. Na plus coraz płynniejsze wypowiadanie się przed kamerą :)
 
Dana, bracia Fertita, Joe Silva,. Organizacja UFC opiera się na ludziach którzy nie mają pojęcia o MMA!



Logika Oknińskjiego mnie przeraża. Czasami chciałbym wziąć udział w debacie z tym gościem. Dawać go na vkonfę ! :-)
 
Back
Top