Fifa 19 i wszystko co z nią związane

@HubiSSJ3
Właśnie myślałem nad Saviciem, jakbym uzbierał 200.000 to zrobię sbc o jego kartę z LE.

Szczęsny nawet nieżle - choć dwa mega babole zaliczył, ale jak znajdę kasę to kupię tego lepszego Ifa
Obrona Cancelo kozak, Manolas również świetnie jak do tej pory (polecam go), Chiellini i Kolarov ujdą.
Co do pomocy Nainggolan i Hamsik bardzo ładnie się uzupełniają, co do Joao Mario to mam wątpliwości (przesuwałem Perisicia do pomocy , lub z ławki Thiago na śpo a Naingollan do tyłu)

Ogólnie opłacało się sprzedać ten skład z PL, ale pewnie kilka dni pogra się fajnie i znowu gra zacznie odpierdalać cuda że najchętniej wyrzuciłbym ją przez okno.
 
@HubiSSJ3
Właśnie myślałem nad Saviciem, jakbym uzbierał 200.000 to zrobię sbc o jego kartę z LE.

Szczęsny nawet nieżle - choć dwa mega babole zaliczył, ale jak znajdę kasę to kupię tego lepszego Ifa
Obrona Cancelo kozak, Manolas również świetnie jak do tej pory (polecam go), Chiellini i Kolarov ujdą.
Co do pomocy Nainggolan i Hamsik bardzo ładnie się uzupełniają, co do Joao Mario to mam wątpliwości (przesuwałem Perisicia do pomocy , lub z ławki Thiago na śpo a Naingollan do tyłu)

Ogólnie opłacało się sprzedać ten skład z PL, ale pewnie kilka dni pogra się fajnie i znowu gra zacznie odpierdalać cuda że najchętniej wyrzuciłbym ją przez okno.

Ja mam zwykłego Cancelo i Manolasa, póki co nie zachwycają...
Nie wiem czy robić transfery jakieś i wzmacniać skład, czy zbierać na Cristiano, brakuje mi już tylko półtorej miliona :lol:

I chyba zmienię formację na 4-2-3-1 z ŚPO i dwójką ŚP. Jak oceniasz Naingollana?
 
Fajny, dobrze walczy w środku pola przy pressingu, dobre uderzenia z dystansu w miarę szybki nawet żeby puścić go po skrzydle z kontrą...
 
Robiąc dzisiaj bilans 7-2 trafiłem na typa z 581 miejsca na świecie(wyjebany skład z ikonami, Mbappe z player picka) i przegrałem, bo w końcówce wprowadził Aube i poszła kontra, nie byłem gorszy, przegrałem, bo los tak chciał.

Kończę dzisiaj na 7-3 i mam nadzieję na powtórzeniu tego wyniku jutro.
 
Skupiłem niedawno kilku T.Hazardów IF. Dałem cenę od 25k w wzwyż na licytację, ale nie schodziły. Dzisiaj obniżyłem na 23k rano i wszystkie poschodziły w sekundę. Teraz najniższa cena po 25k... Akurat jak wjechał POTM Bundesligi to musiałem obniżyć cenę :korwinlaugh: Kilkanaście tysięcy zarobku mniej. Jeszcze nie umiem w handel..
 
46444465_191590651750244_400827698345148416_n.jpg


Propos mojego postu wyżej: teraz po tym screenie się zastanawiam czy panicznie nie władować wszystkich coinsów w zawodników, bo jak mi zaraz zapierdolą 430 tysięcy monet, to chyba xboxa przez okno wyrzucę, jak jakis upośled z EA uzna, że to była redystrybucja coinsów...
 
46444465_191590651750244_400827698345148416_n.jpg


Propos mojego postu wyżej: teraz po tym screenie się zastanawiam czy panicznie nie władować wszystkich coinsów w zawodników, bo jak mi zaraz zapierdolą 430 tysięcy monet, to chyba xboxa przez okno wyrzucę, jak jakis upośled z EA uzna, że to była redystrybucja coinsów...
Widziałem to, zajebista firma :D dobrze, że nie umiem handlować, a skupiam się na grze.
 
Widziałem to, zajebista firma :D dobrze, że nie umiem handlować, a skupiam się na grze.

Też nie umiem, dopiero w tym roku zacząłem się w to bawić, ale kokosów na tym nie zbijam, szkoda mi czasu na takie szczegółowe zajmowanie się handlem w Fifie.
 
Zajebiste fifa dzisiaj :D Miałem plan rozegrać kilka meczy fut champions tak do 15, bo skoki, a tu serwery wyłączone :D Wykurwiście, zapewne przedłużą fc do jutra, ale i tak chuj im w serwerownie.
 
Zajebiste fifa dzisiaj :D Miałem plan rozegrać kilka meczy fut champions tak do 15, bo skoki, a tu serwery wyłączone :D Wykurwiście, zapewne przedłużą fc do jutra, ale i tak chuj im w serwerownie.

Zmienienie pozycji POTM Sancho wymagało zamknięcia serwerów :korwinlaugh:
 
Wbiłem g2 17-9 i 4 mecze w zapasie, nie wbijam g1, pierdole te paczki z zawodnikami, wolę 1 złotą paczke rzadkich kart i 2 mega paki rzadkich kart, przynajmniej kondycje drużynowe trafie.
 
Gra ktoś Higuainem OTW? Teraz jego cena spadła, a mam go na liście transferowej i się zastanawiam jakby wyglądał w systemie z dwoma napastnikami (głównie z Mandżukiciem)
 
Dobra, od wczoraj zacząłem zabawę z fut. Jakies rady? Co kupować? Zbierać?

Macie jakies fajne poradniki?

To co znalazłem w necie wieje chujem
 
Dobra, od wczoraj zacząłem zabawę z fut. Jakies rady? Co kupować? Zbierać?

Macie jakies fajne poradniki?

To co znalazłem w necie wieje chujem

Dejwhandluje na fb swoim wrzucił rozwiązania WBS. Na początek jak masz mało coinsów to rób te z gorszych lig, Australijska itd. Może coś dobrego wydropisz co pozwoli Ci szybciej zrobic dobry skład, ale gwarancji nie dam.

Kupuj w czwartki, wtedy są nagrody za Divison Rivals i ceny graczy są zaniżone. Szczególnie w ten czwartek powinno tak być, bo ludzie spanikują przed Black Fridayem, tak przypuszczam.

I sprawdzaj wszystko na futbin :)
 


Czyli będą bronić jeszcze gorzej..

@kofi jeszcze jedna rada, chyba najważniejsza: jak jeszcze możesz, to zwróć tę Fifę w pizdu, bo to najgorsza i najbardziej zbugowana Fifa w historii :)
 
Juz wiem co to znaczy sbc/wbs :antonio:

Reszta skrótów to dalej czarna magia :korwinlaugh:

Czuje sie jak wtedy kiedy zaczynałem grać w wowa lata temu
 
Fekir to nie jest dobra karta :D nawet w tej najnowszej ucl co się upgrade`uje. Wracam do ifa Ben Yeddera, dodatkowo na lewym skrzydle przetestuje sif Andersona, na nowe fut champions pogram czymś takim:
46520117_1410275542442336_4947218823620067328_n.png


A jak tam u was składy?
 
Chce ktoś kupić 800k coinsów na Xbox One? Nie będę się ogłaszał po grupach póki co, a odpuszczam te zjebaną grę przez internet, bo to jest cyrk przecież żebym co mecz miał sytuację, że mam laga i gość w tym czasie ładuje mi bramkę, a ja nic z tym nie mogę zrobić.
 
Oczywiście zamiast wziąć 60.000 monet to wybrałem 3 zjebane paczki z których max wyciągne 30.000... Ostatni raz, ku... ostatni raz

A co do gry:
Po zmianie składu na włoską ligę przegrałem może z 5 meczy a wygrałem pewnie z 30, Mandzukić kot nieziemski - nie grałem lepszym napastnikiem w tej grze.
 
Oczywiście zamiast wziąć 60.000 monet to wybrałem 3 zjebane paczki z których max wyciągne 30.000... Ostatni raz, ku... ostatni raz

A co do gry:
Po zmianie składu na włoską ligę przegrałem może z 5 meczy a wygrałem pewnie z 30, Mandzukić kot nieziemski - nie grałem lepszym napastnikiem w tej grze.
U mnie też dziś tez słabo FC i DR szkoda się nawet rozpisywać. A co do Mandzukicia to dostał u mnie czerwoną za jakiś głupi faul. Dobijałem wczoraj do 1 grupy DR i wstawilem Milika, w pierwszym meczu strzrlił 3 a w następnych 2 kolejne 3, co strzeli na bramke to wpdada :brainoverload:
 
Fekir to nie jest dobra karta :D nawet w tej najnowszej ucl co się upgrade`uje. Wracam do ifa Ben Yeddera, dodatkowo na lewym skrzydle przetestuje sif Andersona, na nowe fut champions pogram czymś takim:
46520117_1410275542442336_4947218823620067328_n.png


A jak tam u was składy?
jak ten lala? zastanawiam się nad nim, żeby dać pełne zgranie Mbape
 
jak ten lala? zastanawiam się nad nim, żeby dać pełne zgranie Mbape
Najlepszy po w grze, więcej nie trzeba pisać.
------
Co do nagród to z pp wypadł 90 Kane, który wjechał do składu za Depaya, z paczek Walker sprzedany za 88k.

1x w tej grze zainwestowałem 200k w zawodników, jak dobrze pójdzie to podwoje zysk :D
 
Lala to był mój transferowy hit. Kupiłem 15 za 22000 i wszystko poszło za 45-50. I tak za tanio bo teraz jest jeszcze droższy.
Został mi 1 w klubie
 
Najlepszy po w grze, więcej nie trzeba pisać.
------
Co do nagród to z pp wypadł 90 Kane, który wjechał do składu za Depaya, z paczek Walker sprzedany za 88k.

1x w tej grze zainwestowałem 200k w zawodników, jak dobrze pójdzie to podwoje zysk :D
W co inwestowałeś? mam na koncie 400 i w sumie leży niewykorzystane bo zbieram na Trezegueta 89.
 
Back
Top