FFL - Fight Football League

Ten Xarm to rozwiazanie dla ludzi co nie mają cardio i chcieliby się w MMA pobawić... :D szczerze mówiąc do Pudzilla mógłby się w tym sprawdzić ;D hahahahah
 
No są takie zjeby co wymyślają takie sporty... Tutaj organizacja wrestlingu CZW. Tutaj nic nie jest fake :D
 
Podobny motyw był użyty w filmie "Zapaśnik" :) ale faktu to nie zmienia że do sportu temu daleko ;)


PS. Czy mi się wydaje czy Meru masz w avatarze Carlosa Sapao z baneru nad drzwiami w Copacabanie??
 
Ten futbol jako tako mozna ogladac ale to x-arm jakas porazka :D Niedlugo bedzie sie grac w pilke nozna na stole do tenisa..
 
Fight football league wiesz ze jest dobre, skoro dopiero po 50 sekundach trailera pokazuja jak sie zdobywa punkty, a przedtem naparzanka lol.
 
Nie mowie ze jest dobre, przypomina normalna gre. I napisalem tylko ze mozna ogladac.
 
A widzieliście akcje gdzie 3 kolesi bije się każdy z każdym. nie pamiętam tylko jak się ta 'dyscyplina' nazywała. W każdym razie na porządku dziennym kopy w plecy itp.
 
Nie mogłem się powstrzymać ;)
http://www.fightfootball.tv/index.php?pag=teams
zerknijcie kto jest w składzie Polski
 
Jeżeli chodzi o Mameda to wiemy o tym od bardzo dawna w dodatku on ma tylko funkcje reprezentatywną.
 
Fight Football League

MATCH: ITALY • POLAND February, 7, 2011

Hi there,
...Unfortunately, the tournament that was supposed to start with the Italy • Poland match has been postponed to May or later.

My apology and a gratitude goes to the Polish Team, fine people and good friends that were ready to go.

I • m sorry ,
BG
 
włosi drugi raz przekładają mecz , zasłaniają się kontuzjami w swojej drużynie.
 
mega gówno... albo się gra w piłkę albo się walczy... łączenie tych dwóch sportów to jakaś karykatura.
 
zamiast ustawek niech chłopaki grają w "piłke" przynajmniej nie bedzie ich za to policja zgarniac
 
to takie bzdurne tłumaczenie - że muszą odreagować, że lepiej tu niż na ulicy - dla mnie to zwykła ustawka - albo piłka, albo walka, a mieszanie tego jest żałosne.
 
A wiesz co dla mnie jest żałosne Yagiel?



Wciąż większość Kowalskich uważa nasze wspaniałe i intrygujące MMA jako syf jakich mało, ani to boks ani zapasy niech się zdecydują czy chcą się bić jak w boksie czy przytulać w parterze jak cioty! Kto powinien lepiej zrozumieć to całe FFL jak nie my ludzie którzy jeszcze do niedawna byli uważani za psychopatów walczących w klatkach jak dzikie psy? Jeśli jest ktoś kto się tym jara uważa to za ekscytujący sport i chce poświęcać swój wolny czas by trenować droga wolna lepsze to niż siedzieć przed klatką i dłubać w nosie!



Filmik jest śmieszny bo mało tam ładu i składu ale to są początki i chłopaki dopiero się uczą. Odpalcie sobie dokument "To my rugbyści" o grupce zapaleńców, chuliganów, którzy od zera doszli do mistrzostwa Polski w rugby! Tam właśnie mówili, że piersze treningi wyglądały komicznie a oni sami mieli mało pojęcia o grze. Znowu porównam to do naszego MMA myślisz, że nasi trenerzy którzy uczyli się z kaset bjj wyglądali lepiej? Ja sobie nie wyobrażam, że nie ma Copy a ja z kilkoma kolegami uczymy się techniki z kaset! I teraz zobacz co ta grupka zapaleńców zrobiła z MMA ile jest klubów ilu mamy trenerów kiedyś też pukali się w czoło widząc jak kolesie tarzają się na macie...



Ja tam życzę im jak najlepiej może im się uda może nie ale nazywać to żałosnym mająć w pamięci początki MMA, BJJ w POlsce jest nie na miejscu.
 
Back
Top