Fen 14 - oglądanie w Krakowie

Ktoś się pisze albo chociaż zna dobry lokal z tanim piwem, gdzie mogą transmitować?
Michaś spróbujcie z Wiewiórką na miasteczku AGH. Wisła i Cracovia nie grają to gdzieś powinna być transmisja. Nazwami nie rzucę bo od 8 lat tam nie bywam ale sprawdź w obrębie ulic al. Mickiewicza-Reymonta-Piastowska-Czarnowiejska Odpuść tylko knajpę na rogu Czarnowiejskiej i Miechowskiej bo to wiślacka knajpa i przy waszym szczęściu ktoś was może zabić. Albo gorzej
 
:windu: Byłem w restauracji i tam była taka szafa grająca, wrzucało się tam pieniążek i grała utwór.Tam był taki mój ulubiony pod tytułem "Cisza" , 5 minut ciszy, żadnego dźwięku.Wystarczyło wrzucić pieniążek.Chciałbym wiedzieć, ile muszę zapłacić abyś wreszcie przestał na mnie najeżdżać?
Nie wiem czy ten post dobrze zrozumiałem, ale tak ogółem zawsze.
 
:windu: Byłem w restauracji i tam była taka szafa grająca, wrzucało się tam pieniążek i grała utwór.Tam był taki mój ulubiony pod tytułem "Cisza" , 5 minut ciszy, żadnego dźwięku.Wystarczyło wrzucić pieniążek.Chciałbym wiedzieć, ile muszę zapłacić abyś wreszcie przestał na mnie najeżdżać?
Nie wiem czy ten post dobrze zrozumiałem, ale tak ogółem zawsze.

Michi schlej się i nie pisz już dzisiaj nic wiecej na forum #cohonesdobrzeradzi
 
DAŁNIE GŁUPI, MIAŁEŚ PO PROSTU PRZEKAZAĆ POZDROWIENIA DLA WEWIURA I NAWET TO SPIERDOLIŁEŚ
gdzie tam niby jakieś czepianie było :homer:
Przecież on też ma konto, to trochę mi się pomieszało , jprdl brak inby mąci w głowie
 
Last edited:
Pozdrów Leszka

generImg.php
 
Back
Top