Fedor vs Randleman na M1?

Lucek, idź spać do cholery!


Szkoda mi to czytać. Przynajmniej walkę będzie można obejrzeć o ludzkiej godzinie...
 
Stasinek



no ale z kim.. ten Randleman już lepszy wybór. Niech zawalczy z jakims ex- Pridowcem, bo ta 3 liga to juz przesada.
 
Nie rozumiem tej ich mentalności. Chyba faktycznie lepiej mieć wyjebane na jego dalsze losy, zamiast stresować się tym całym szumem jaki go otacza. Szkoda mi go tylko, bo zdaje sie że nie do końca sam podejmuje decyzje o swoim losie. Może to błędne odczucia, ale skoro nie chce mu sie walczyć to dlaczego walczy?
 
Fedor skończy jak Tiger Woods - polecam obejrzeć ramkę "PGA Tour career summary"


http://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_Woods
 
Ta chęć pieniądza to przesada (bo o kase tu chyba chodzi) Fedor jak i Vadim zarobili miliony i to grube więc po co iągnąć to.. i tak są ustawieni już. A tak tylko zniechęcają ludzi do Fedora. Jak tak dalej pójdzie to na yt więcej będzie HLów z porażek niż zwycięztw.
 
Ja nie wierzę że Fedor jest tak łasy na kasę. Jakby był to by walczył tak żeby dostawać jej jak najwięcej, a nie tak byleby tylko odbębnić swoje i by móc wrócić do cerkwi się modlić.
 
Faktycznie Fiedzia chce wszystkim powiedzieć :-):-)



m.jpg
 
Back
Top