Fedor ponownie w Strikeforce ?

Domel 1

Oplot Challenge
Light Heavyweight
http://mmajunkie.com/news/26876/fedor-emelianenko-possible-as-strikeforces-plus-one-heavyweight-for-new-champ.mma
 
Walka z Barnettem była by ciekawa ,ale ja myślę że jak Fedor wróci do USA to przegra i to nie raz...
 
Rozumiem, że miałby wystąpić tylko w jednej walce?


Ponadto, Rosjanie dogadają się z Showtime, czy Zuffa?
 
Watpia zeby to bylo pod bandera Zuffy. Showtime moze chciec, ale to juz nie jest ten sam Strikeforce co kiedys. Poza tym z kim on tam bedzie walczyl jak w SF zlikwidowali HW? Showtime moze by i chcialo, ale watpie zeby Dana i spolka zgodzili sie firmowac to pod bandera SF. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic gale pod nazwa SF/M-1 Global :-)
 
zawalczy z wygranym Josh Barnett vs Daniel Cormier , i koniec na jedna walkę
 
Zawsze moga dalej M-1 Global pokazywac :-)



Domel 1:



Wierzysz w taka bajke? Juz widze jak Dana oddaje potencjalnego pretendenta nr 1 do walki o pas UFC na walke z Fedorem.
 
no niewiem zobaczymy jak to bedzię ale pewnie tylko na pogłoskach sie skonczy , a kto wie jeszcze z jedna wygrana i Fedor w UFC ?
 
Fedor NIGDY nie zawalczy w UFC. Teraz to Dana ma na niego wyjebke, to nie czasy kiedy sam łysy zabiegało to.
 
wiecie jak to jest z powrotami do UFC ( werdum , tores ) nie bedzie zdziwiony jak Marguardt niedługo zawita z powrotem
 
Teraz to Fedor chyba musialby zaplacic, aby miec mozliwosc walki w UFC. A i tak nie wiem, czy by starczylo :-)
 
Ale Werdum, torres to nie ten kaliber kolego. Nie pamiętasz chyba co się działo po rozpadzie Pride, jaki zabiegi robiła Zuffa by mieć Fedora. To minęło.
 
Po przegranej walce z Hendo, Zuffa zaoferowała Fedorowi kontrakt w Strikeforce. Bodajże 500 tys. $ za walkę. Myślę, że teraz też by go chętnie wzięli do UFC, gdyby nie kosmiczne żądania M-1.
 
Samego Fedora bez jego pasozytow to moze by i Danka chcial. Ale mowmy o rzeczach realnych.
 
nie wiem po co do cholery Fedor trzyma z M-1 , to jakas sekta czy jak ? albo jakas wyzsza władza która tam żądzi za plecami i pociaga za sznurki
 
Jeśli mówimy Fedor, trzeba mysleć o kilkunastu chorych osobach. Jego sztab to poracha, ale o tym to powiedziano wszystko.
 
Chętnie bym zobaczył Fedora ze zwyciezca GP w S. Po takiej walce możnaby było zobaczyc gdzie aktualnie jest Rosjanin.
 
M-1 mogło sobie rzucać kiedyś kosmiczne żądania gdy wszyscy mysleli ze Fedor jest numerem 1, teraz ich pozycja znacznie osłabła. Jeśli chcą zarobić jeszcze troche kasy ale nie już tak kosmicznej to muszą się dogadać z Zuffą, no bo gdzie się ten Fedor będzie bił, na KSW ? Tak jak napisał Venom mysle, ze chetnie UFC by go przyjeło patrząc jak HW nadal jest mizerna, a Rosjanin ma jeszce sporo fanów.



Problem jest tylko taki zeby ten sztab pasożytów to zrozumiał, że dobrze to już było.
 
Fedor vs Barnett? Oby tym razem doszło do skutku, a nie jak ostatnio w Affliction jak Josh usiadł na igłe
 
Walka moich marzeń Fiodor vs White



12 rund jak w Boksie, bo Dana ma słabość:



1. Judo



2. Box



3.K1



4.MMA



5.Muay thai



6. Wrestling



7. Karate full contact



8. Taekwondo



9. BJJ



10. Aikido



11. Capoeira



12. Sambo
 
Back
Top