Fantasy UEFA Champions League

q.

Shark Fights
Welterweight
Jest Premier League, jest Ekstraklasa, będą chętni na Lige Mistrzów?



http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15809/clienthome.do
 
Ja mam na wp i mi wchodzi. Chciałem założyć temat, dobrze,że ktoś mnie uprzedził. Założyłem ligę cohones, kod do ligi:



1615837-517264
 
ta strona uefy czasami chodzi jak smarki z nosa. pograłbym z wami w fantasy lm ale tylko w jedną. Albo oficjalną albo na wp. Poczekam gdzie więcej ludzi sie zglosi. Bo dwie te same ligi to bez sensu.



Kiedy pierwsze mecze?
 
Było ciężko ale udało mi się w końcu wybrać tych 15. Mimo iż dużo bardziej wolę Ronaldo to zdecydowałem się na Messiego. Atak jest formacją w którą władowałem najwięcej kasy bo nie licząc ławki rezwowych (gdzie zresztą nie mam napadziora bo gram 4-3-3) poszło tam 31 mln.
 
No ja od roku grałem już w to. W tym roku połynąłem, ze hoho praktycznie większość kasy poszło na 4 zawodników. Mój skład to:



Courtois-Siqueira,Kościelny,Uchida-Bale, Draxler, Lucas, Pogba- Messi, Ronaldo (c), Neymar.
 
ja po pierwszej połowie mam 38 pkt, Alaba,Isco po brameczce,ponadto ładnie punktuje Maxwell i Garay, zawodzi CR,Srna oraz T.Silva ;/
 
ja zaluje ze nie wzialem Mandzukicia... nie chcialem brac graczy Bayernu bo duza rotacja, ale no w sumie Mario to taka prawdziwa jedyna klasyczna 9 z BM, w dodatku strzelił bramkę.
 
ja tez 38 :-)



Do trojki Maxwell, Alaba, Isco, asyste dorzuca Almeida z Benfici.



W grze jest jeszcze Eboue i Vidal.
 
u mnie gra jeszcze tylko teixeira i reszta jutro, ale slabo narazie gornik 0:0



a na lawie de gea i boateng, bo zamulilem i nie wstawilem ich po wybraniu skladu poczatkowym
 
Teixeira, myslalem nad nim i Srna, wybralem Chorwata. :), teraz Gaarze zarabia punkciki.
 
Cristiano i Isco zrobili robotę. Szkoda, że wymieniłem Alabę na Lahma w ostatniej chwili. Nie jest źle biorąc pod uwagę, że jutro gra większość zawodników :) Pogba frajer przestrzela setki z 5 m :/



Kto ma Ibrę w składzie? Właśnie nie trafił karnego :-)
 
Swoją drogą, Multiliga Mistrzów na 36 NC+ wymiata :) Po co dawałem opaskę karłowi. Nie sądzę, aby Messi powtórzył wyczyn Ronaldo :(
 
Heh, tez sie mocno zastanawialem: Messi czy Ronaldo. Podobnie jak wy postawilem na tego mniejszego...



A Ronaldo, 3 bramy i asysta :-)
 
Ja mam atak Ronaldo, Callejon i Messi. Liczę na dużo goli, a Napoli będzie czarnym koniem LM :D
 
47pkt za 4 graczy, niezle. kazdy mial przynajmniej jedna bramke lub asyste, a zaden napastnik jeszcze nie gral
 
47pkt za 4 graczy, niezle. kazdy mial przynajmniej jedna bramke lub asyste, a zaden napastnik jeszcze nie gral
 
Comber ja tak samo jesli chodzi o atak i o CPT...



Moglem dac Szukale na obrone za Thiago Silve...
 
Back
Top