Fantasy UEFA Champions League

q.

BAMMA
Middleweight
Jest Premier League, jest Ekstraklasa, będą chętni na Lige Mistrzów?

http://en.uclfantasy.uefa.com/UEFA/15809/clienthome.do

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Ja mam na wp i mi wchodzi. Chciałem założyć temat, dobrze,że ktoś mnie uprzedził. Założyłem ligę cohones, kod do ligi:

1615837-517264

Arlovski

UFC
Heavyweight
ta strona uefy czasami chodzi jak smarki z nosa. pograłbym z wami w fantasy lm ale tylko w jedną. Albo oficjalną albo na wp. Poczekam gdzie więcej ludzi sie zglosi. Bo dwie te same ligi to bez sensu.

Kiedy pierwsze mecze?

Egraam

BAMMA
Featherweight
Było ciężko ale udało mi się w końcu wybrać tych 15. Mimo iż dużo bardziej wolę Ronaldo to zdecydowałem się na Messiego. Atak jest formacją w którą władowałem najwięcej kasy bo nie licząc ławki rezwowych (gdzie zresztą nie mam napadziora bo gram 4-3-3) poszło tam 31 mln.

nikuya-san

BAMMA
Welterweight
No ja od roku grałem już w to. W tym roku połynąłem, ze hoho praktycznie większość kasy poszło na 4 zawodników. Mój skład to:

Courtois-Siqueira,Kościelny,Uchida-Bale, Draxler, Lucas, Pogba- Messi, Ronaldo (c), Neymar.

Droni

Bellator
Lightweight
ja po pierwszej połowie mam 38 pkt, Alaba,Isco po brameczce,ponadto ładnie punktuje Maxwell i Garay, zawodzi CR,Srna oraz T.Silva ;/

Droni

Bellator
Lightweight
ja zaluje ze nie wzialem Mandzukicia... nie chcialem brac graczy Bayernu bo duza rotacja, ale no w sumie Mario to taka prawdziwa jedyna klasyczna 9 z BM, w dodatku strzelił bramkę.

Visu

Bellator
Heavyweight
ja tez 38 :-)

Do trojki Maxwell, Alaba, Isco, asyste dorzuca Almeida z Benfici.

W grze jest jeszcze Eboue i Vidal.

Gaara

Vale Tudo
Open
u mnie gra jeszcze tylko teixeira i reszta jutro, ale slabo narazie gornik 0:0

a na lawie de gea i boateng, bo zamulilem i nie wstawilem ich po wybraniu skladu poczatkowym

Droni

Bellator
Lightweight
Teixeira, myslalem nad nim i Srna, wybralem Chorwata. :), teraz Gaarze zarabia punkciki.

Comber

UFC
Light Heavyweight
Cristiano i Isco zrobili robotę. Szkoda, że wymieniłem Alabę na Lahma w ostatniej chwili. Nie jest źle biorąc pod uwagę, że jutro gra większość zawodników :) Pogba frajer przestrzela setki z 5 m :/

Kto ma Ibrę w składzie? Właśnie nie trafił karnego :-)

Comber

UFC
Light Heavyweight
Swoją drogą, Multiliga Mistrzów na 36 NC+ wymiata :) Po co dawałem opaskę karłowi. Nie sądzę, aby Messi powtórzył wyczyn Ronaldo :(

Visu

Bellator
Heavyweight
Heh, tez sie mocno zastanawialem: Messi czy Ronaldo. Podobnie jak wy postawilem na tego mniejszego...

A Ronaldo, 3 bramy i asysta :-)

Comber

UFC
Light Heavyweight
Ja mam atak Ronaldo, Callejon i Messi. Liczę na dużo goli, a Napoli będzie czarnym koniem LM :D

Gaara

Vale Tudo
Open
47pkt za 4 graczy, niezle. kazdy mial przynajmniej jedna bramke lub asyste, a zaden napastnik jeszcze nie gral

Gaara

Vale Tudo
Open
47pkt za 4 graczy, niezle. kazdy mial przynajmniej jedna bramke lub asyste, a zaden napastnik jeszcze nie gral

Droni

Bellator
Lightweight
Comber ja tak samo jesli chodzi o atak i o CPT...

Moglem dac Szukale na obrone za Thiago Silve...