Fantasy Premier League?

zastanawia mnie zouma.
1,8 % posiadania, 5,4 mln.
terminarz chelsea ma łagodny przez najbliższe kolejki.
pytanie tylko czy będą minuty, jak do tej pory.
 
szósty raz, na siedem kolejek nie trafiłem kapitana.
super.
w ubiegłej kolejce ktoś w świecie zagrał potrójnego kapitana... zouma.
 
szósty raz, na siedem kolejek nie trafiłem kapitana.
super.
w ubiegłej kolejce ktoś w świecie zagrał potrójnego kapitana... zouma.

Łączę się z Tobą w bólu, jedziemy od paru kolejek na Aguero...
 
Pierdole, Kun wykończył moją cierpliwość. Od początku sezonu mam go na kapitanie, pora na zmianę. I pewnie teraz odpali, ale trudno.

P.S. Mega się wahałem czy nie dać Maty, ale dałem go tylko na vice.. No i pięknie kurwa, będzie miał pewnie 14 punktów, x2 to by 28 wpadło..
 
ha, zostawiłem Rooneya i w kooońcu coś pacnął. :) kolejka, którą wiele punktów nadrobię.
 
Ja to mam nosa, wyjebałem szrot z Chelsea to Ci zaczęli wygrywać, wziąłem dwóch z City i chyba nie muszę tłumaczyć co było dalej.
 
Ja to dzisiaj dobre 15minut zastanawialem sie, kogo brac za Silve. Na pierwszy wybor poszedl Hazard i Sanchez, ale na obu mi zabraklo funduszy (na tego drugiego 0.1...), pozniej zaczalem zastanawiac sie nad para De Bruyne / Walcott, ale oczywiscie skonczylem z... Pedro. A tak fajnie bylo byc liderem przez jedna kolejke :lol:
 
u mnie dier, brady i monreal na lawce, a w skladzie takie asy jak kolarov na kapitanie(znowu), cresswel i gomis...
 
lukaku sprawił, że moja kolejka przestała wyglądać słabo.
pomocnicy też w większości punkty przynieśli.
transfery może nie trafione w 10, ale świeżo nabyci gracze jeszcze zapunktują.
gdybym jeszcze miał nosa do kapitana to byłoby całkiem nieźle.
 
Lukaku uratował mi tyłek w pojedynku na szczycie H2H, choć w sobotę kiedy Pellegrini posadził na ławie Harta i Kompanego myślałem, że nie ma szans na zwycięstwo. Oby tylko znów nie zaciął się na kilka kolejek. Linia pomocy zapunktowała przyzwoicie, ale znów wracam do pudłowania z mianowaniem kapitana. W następnej kolejce z konieczności wymieniam Calluma Wilsona, bo jego kontuzja wygląda dość nieciekawie.
 
Ja łapię wiatr w żagle z tym składem. Co prawda Benteke musiał odejśc a na Sturridge'a mnie nie stać (nadal czekam na punkty Aguero, ma dwa mecze u siebie z dziurawymi obronami ale jeśli tu będzie klapa to się cierpliwość moja chyba w końcu skończy) ale poza tym jedyne punkty składu, które mnie martwią to dwójka ze Swansea, które coś nie domaga w ostatnich meczach.

Kapitan trafiony słabo ale po tygodniach mnożenia 1 czy 2 pkt wezmę 5x2 z uśmiechem.
 
A obczajcie to, że pech chciał i mam 3 zawodników kontuzjowanych :wall:
Mój Alexis 20 pkt, chyba rekord wśród moich wszystkich dotychczasowych zawodników.
 
Ehh, gdzie te piękne czasy, jak się miało Suareza na kapitanie, a on co rusz wpierdalał trzy bramki i asystę czy coś w tym stylu... W tym roku mam takie słabe wyniki przez Aguero, bo ciągle mu ufam z opaską, a on zdobywa po 2 pkt..
 
Ehh, gdzie te piękne czasy, jak się miało Suareza na kapitanie, a on co rusz wpierdalał trzy bramki i asystę czy coś w tym stylu... W tym roku mam takie słabe wyniki przez Aguero, bo ciągle mu ufam z opaską, a on zdobywa po 2 pkt..
Jakby mój kapitan zdobył w tym meczu przynajmniej 2 punkty, to bym z toba wygrał :D zreszta obojętnie kto z rezerwy by zagrał, a nie jakieś gomisy i pedry
 
Ja po meczu City także zadowolony :D

Przechwytywanie.JPG
 
Jak dobrze, że mój rywal w h2h posadził Pelle na ostatnim miejscu na ławce.. 2 asysty i bramka póki co :D
 
U mnie po sobocie słabo, zapomniałem zrobić zmian i Kapitan Toure kontuzja + kontuzja Koscielny.
Dobrze, że mam zawodników z 4 jutrzejszych drużyn.
 
Tez zostawiłem Yaye, ale South zrobiło robotę, Pelle i Mane, a większość gra jutro.
 
ponad milion pozycji w górę to taka nagroda za kolejne złe wybory kapitana- tym razem się udało.
to zdecydowanie dobra wiadomość.

złe to takie, że muszę zmodyfikować obronę, bo słabo punktuje.
bardzo zła to eden hazard...
wymieniać/ zaczekać.
najlepsza wymiana jakościowa- sanchez, cena podobna.
a wariant ilościowy to pakiet z redmondem za dwójkę: mata/ozil/coutinho/ayew/eriksen.
 
wymieniać/ zaczekać.

Ja bym wymieniał na Sancheza albo KDB ale lepiej chyba przeczekać mecze reprezentacji, żeby nie kupić kontuzji.

Co do drugiej części to ja mam pomoc tylko z jednym graczem z "półki premium" (Alexis) i póki co jestem z niej całkowicie zadowolony.
 
Ja bym wymieniał na Sancheza albo KDB ale lepiej chyba przeczekać mecze reprezentacji, żeby nie kupić kontuzji.

Co do drugiej części to ja mam pomoc tylko z jednym graczem z "półki premium" (Alexis) i póki co jestem z niej całkowicie zadowolony.

właśnie są pierwsze ofiary reprezentacji w mojej ekipie- aguero...
sanchez to na pewno dobra opcja, podobnie kdb.
muszę poczekać, jak do końca zmagań reprezentacyjnych, selekcja naturalna.

rozpatruję też zmiany w obronie i one nawet są bardziej potrzebne niż odstrzelenie hazarda.
ten dostanie ostatnią szansę vs aston villa.

ciekawy mecz wba- sunderland.
0-0 w nie byłoby sensacją.
pullis kontra allardyce......
 
Back
Top