Fantasy matchmaking

KSW w Londynie 2016

9.Mamed Khalidov VS Luke Barnatt (84kg)

8.Borys Mańkowski VS Aslambek Saidov(77kg)

7.Jimmy Wallhead VS Walter Gahadza (77kg)


6.Goran Relijc VS Atilla Vegh (120kg)

5.Oli Thompson VS Stuart Austin (120kg)

4.Colin Fletcher VS Leszek Krakowski (70kg)

3.Max Nunes VS Łukasz Bieńkowski (84kg)

2.Paddy Pimblett VS Alex Enlund (66kg)

1 . Alexandar Rakic VS Karl Albrektsson (93kg)​
 
Goran Relijc VS Atilla Vegh (120kg)
To już widzieliśmy, dziękuję bardzo za powtórkę


265 lbs.: Jędrzej Maćkowiak (4-1) vs. Tomasz Czerwiński (8-13)
265 lbs.: Michał Włodarek (7-1) vs. Oli Thompson (17-8)
265 lbs.: Szymon Bajor (15-6) vs. Goran albo Attila (w zależności który z nich wygra w Rosji, jeśli obaj to brałbym Attile - ma bardziej wymagającego rywala)
265 lbs.: Michał Kita vs. Graham albo McSweeney (wisi mi to który)
185 lbs.: Robert Bryczek (7-2) vs. Cezary Kęsik (4-0)
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (4-1) vs. Oskar Piechota (6-0-1)
 
KSW 36 - Szczecin - Polsat/Polsat Sport - Wrzesień 2016

Walka Wieczoru:
84kg: Michał Materla (22-5) vs Jack Hermansson (12-2)
Warunkiem tego zestawienia jest to, że oboje muszą wygrać swoje najbliższe walki - Michał z Antkiem, a Jack z Irkiem Cholewą. Faworyci są raczej oczywiści i niespodzianek nie przewiduję. Dlaczego stawiam na Hermanssona? Z podobnego powodu co Pimblett - jest solidny i nie trzeba ściągać go z innego kontynentu. Plus UFC jeszcze po niego nie sięgnęło, więc mogłoby się o to pokusić KSW. ;)

Walka o Mistrzostwo KSW w wadze ciężkiej:
120kg: Karol Bedorf (14-2) vs Denis Goltsov (17-4)
Karol raczej nie ma szans w tym roku zaliczyć więcej niż dwóch występów, więc byłoby fajnie jakby ten drugi stoczył właśnie w Szczecinie. Od jakiegoś czasu proponuję Goltsova, bo Rosjanin jest jednym z najlepszych zawodników których nie posiada jeszcze UFC.

Walka o Mistrzostwo KSW w wadze półśredniej:
77kg: Borys Mańkowski (18-5) vs Aslambek Saidov (18-4) III
Chyba nie warto odwlekać tego pojedynku do końca roku. Zestawienie logiczne, wyczekiwane i zapowiadane od dawna. Warunkiem jest to, że Saidov musi wygrać we wrześniu z Taylorem.

Walka o Mistrzostwo KSW w wadze półciężkiej:
93kg: Tomasz Narkun (12-2) vs Andre Muniz (13-3)
Zdaje się, że ktoś z duetu K&L gdzieś wspominał, że Muniz będzie kolejnym oponentem Żyrafy. Więc niech i tak będzie...

Extrafight:
66kg: Anzor Azhiev (6-2) vs Paddy Pimblett (10-1)
Skoro walka Anzora z Wrzoskiem miała być eliminatorem, a ten pierwszy wypadł, to mimo wszystko Marcin lub Filip powinien otrzymać status pierwszego pretendenta do pasa. Dla Anzora warto więc poszukać innego rywala. Ja stawiam na młodego Pimbletta z dwóch powodów: skoro KSW zamierza wrócić do Anglii, warto mieć w swoich szeregach obytych z Konfrontacją zawodników z tego kraju; po drugie to mocny fighter, którego koszty ściągnięcia są mniejsze niż pozyskanie kolejnego zawodnika znad brzegu Amazonki.
77kg: Maciej Jewtuszko (12-3) vs Yasubey Enomoto (14-7)
Skoro Szczecin, to flagowych postaci z lokalnego klubu nie mogło zabraknąć. Irokez mówił, że zmierzy się z przegranym walki Saidov/Enomoto, więc klamka zapadła.
120kg: Michał Kita (16-8) vs Szymon Bajor (15-6)
W KSW ciężka kiepsko stoi i ciężko szukać sensownych zestawień. A zdaje mi się, że kiedyś czytałem na forum pozytywne komentarze na temat takiego zestawienia, sam uważam że mogłoby być ciekawie, więc why not?

Undercard:
57kg: Ariane Lipski (6-3) vs Katlyn Chookagian (7-0)
Ariane bije się w moje urodziny, 21 maja - a jeśli wygra, nie widzę przeszkód by pojawiła się na "mniejszej gali" KSW, zwłaszcza że chodziły słuchy że ma pojawić się na polskiej gali w drugiej połowie roku. Na przeciwniczkę proponuję Amerykankę która balansuje na granicy dwóch kategorii wagowych i ma już za sobą walki w Europie, a także dla znanej organizacji WSOF. Jeśli Brazylijka wygra to może walka o pas?
70kg: Grzegorz Szulakowski (6-1) vs Bartłomiej Kurczewski (9-6)
Ta walka miała odbyć się na KSW 34, nie odbyła się też na następnej gali, więc gala w otwartym Polsacie to chyba dobry moment aby to zestawienie zrealizować.
 
265 lbs.: Jędrzej Maćkowiak (4-1) vs. Tomasz Czerwiński (8-13)
265 lbs.: Michał Włodarek (7-1) vs. Oli Thompson (17-8)
265 lbs.: Szymon Bajor (15-6) vs. Goran albo Attila (w zależności który z nich wygra w Rosji, jeśli obaj to brałbym Attile - ma bardziej wymagającego rywala)
265 lbs.: Michał Kita vs. Graham albo McSweeney (wisi mi to który)
185 lbs.: Robert Bryczek (7-2) vs. Cezary Kęsik (4-0)
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (4-1) vs. Oskar Piechota (6-0-1)

Tak w odniesieniu do tego co napisałem wcześniej:
Wygranego z pary Włodarek - Thompson bym nagrodził walką z McSweneeyem.
Dla Kity lepiej Grahama, jak Michał wygra to z Duńczykiem Christianem Colombo, a Graham po porażce może dać rewanż Pudzianowi albo Różalowi, w zależności który okaże się lepszy.
Lipską z Nalepką ale to już wiecie... :D
Bajor z Reljiciem albo Veghiem (to już pisałem), a zwycięzca z pary Jędrzej Maćkowiak - Tomasz Czerwiński z Kowalkowskim z EFCA.
Wiadomo, jak napisałem od razu po porażce Enomoto z Saidovem, chętnie bym Szwajcara z Irokezem pooglądał.
Krakowski ze zwycięzcą pary Chlewicki - Piraev, w lekkiej jeszcze Kura z Szulim jak obiecano fanom, jak Kura przegra to rewanż za majority z Kowalewiczem.
W LHW dla Cassio Barbosy Łazarz, jako nowy nabytek Miki Różański by się przydał i zestawić go z Alanem Baudotem z Francji.
Jak Różal po ewentualnej porażce z Pudzianem będzie jeszcze chciał coś powalczyć, to może Michał Wlazło by się nadał?
 
to tak żeby trochę czytelniej było:

KITA vs. GRAHAM -----> winnerKITA vs. COLOMBO, loserGRAHAM vs. winner of PUDZIAN/RÓŻAL
winner of WŁODAREK vs. O.THOMPSON ----> MCSWEENEY
winner of MAĆKOWIAK/CZERWIŃSKI ----> KOWALKOWSKI
JEWTUSZKO vs. ENOMOTO
winner of CHLEWICKI/PIRAEV ----> KRAKOWSKI
loser of SZULAKOWSKI/KURCZEWSKI ----> KOWALEWICZ
CASSIO BARBOSSA vs. ŁAZARZ
MIKI RÓŻAŃSKI vs. BAUDOT
loser RÓŻALSKI vs. WLAZŁO
 
Wpisuję tu ten pojedynek niekoniecznie dlatego że chcę zobaczyć starcie tych pań ale by zwrócić na nie Waszą uwagę:

MARILIA “CHOCOLATE” SANTOS (5-1)
Mar%C3%ADlia-Chocolate-SH.jpg

CLAUDIA REY (6-0)
claudia1-e1390700663746.jpg
 
FEN 13 - Gdynia, 13.08.16

Walka Wieczoru/Walka o Mistrzostwo FEN w wadze lekkiej:
70kg: Roman Szymański (8-2) vs Kazuki Tokudome (16-6)

Extrafight:
120kg: Tyberiusz Kowalczyk (2-0) vs Michał Wlazło (3-2)
84kg: Marcin Naruszczka (15-5) vs Paweł Hadaś (6-1)
84kg: Oskar Piechota (6-0) vs Yacine Bandoui (7-3)
70kg: Marian Ziółkowski (14-4) vs Jacek Kreft (6-3)
95kg: Marcin Szreder vs TBA *
77kg: Bartosz Chyrek (5-2) vs Rafał Lewoń (11-5) ^
93kg: Arkadiusz Wrzosek vs TBA *

Undercard:
77kg: Paweł Kiełek (6-2) vs Dawid Drobina (6-4)
93kg: Mikołaj Różański (4-1) vs Klemens Ewald (4-1)
84kg: Bartosz Leśko (3-0) vs Mateusz Zieleński (3-0)

* Walki K-1
^ O ile Lewoń nie uzna jakichś urazów podczas czerwcowej walki z Zawadzkim
 
KSW 37, Tauron Arena, Kraków, 3 grudzień 2017:

120 kg: Karol Bedorf vs Denis Stojnic
120 kg: Mariusz Pudzianowski vs Paweł Mikołajuw
77 kg: Borys Mańkowski vs Ben Saunders
66 kg: Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek
77 kg: Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto
70 kg: Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui
66 kg: Filip Wolański vs Anzor Azhiev
77 kg: Kamil Szymuszowski vs Rafał Moks
00 kg: TBA vs TBA

KSW 38, Hala Podium, Gliwice, 4 marzec 2017:

93 kg: Tomasz Narkun vs Thiago Silva
70 kg: Mateusz Gamrot vs Murad Machaev
57 kg: Ariane Lipski vs Diana Belbita
120 kg: Marcin Różalski vs Oli Thompson
120 kg: Michał Kita vs James McSweeney
84 kg: Tomasz Drwal vs Antoni Chmielewski
93 kg: Marcin Wójcik vs Karol Celiński
84 kg: Damian Janikowski vs Łukasz Bieńkowski
00 kg: TBA vs TBA

KSW 39, Ergo Arena, Gdańsk/Sopot, 28 maj 2017:

84 kg: Michał Materla vs Mamed Chalidow 2
77 kg: Borys Mańkowski vs Aslambek Saidov 3
120kg: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson 3
66 kg: Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst
70 kg: Łukasz Chlewicki vs Grzegorz Szulakowski
93 kg: Tomasz Kondraciuk vs Michał Fijalka
66 kg: Filip Wolański vs Leszek Krakowski
66 kg: Piotr Hallmann vs Anzor Azhiev
70 kg: Maciej Kozieczko vs Jakub Kowalewicz

KSW 40, Atlas Arena, Łódź, 30 wrzesień 2017:

120 kg: Michał Kita vs Karol Bedorf 2
57 kg: Ariane Lipski vs Kalindra Faria
120 kg: Michał Włodarek vs Damian Grabowski
77 kg: Maciej Jewtuszko vs Marcin Bandel
70 kg: Łukasz Sajewski vs Kamil Gniadek
77 kg: Paweł Pawlak vs Robert Radomski
70 kg: Łukasz Rajewski vs Bartłomiej Kurczewski
84 kg: Damian Janikowski vs TBA
77 kg: Rafał Moks vs TBA

KSW 41, Tauron Arena, Kraków, 2 grudzień 2017:

84 kg: Michał Materla vs Luke Barnatt
84 kg: Tomasz Drwal vs Mamed Chalidow
93 kg: Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik
77 kg: Borys Mańkowski vs Rousimar Palhares
120 kg: Szymon Bajor vs Marcin Różalski
66 kg: Filip Wolański vs Artur Sowiński
70 kg: Łukasz Chlewicki vs Grzegorz Szulakowski
66 kg: Krzysztof Klaczek vs Piotr Hallmann
66 kg: Sebastian Kotwica vs TBA
 
UFC on Fox Poland
Stadion Narodowy, Warszawa

125 Jędrzejczyk vs Andrade
125 Kowalkiewicz vs Gadelha
170 Sobotta vs Mike Perry
185 Jotko vs Uriah Hall
155 Held vs Burns
135 Stasiak vs Pickett
265 Tybura vs Magomedov
265 Omielańczuk vs Johnson
205 Błachowicz vs Krylov
 
KSW 39, Ergo Arena, Gdańsk/Sopot, 28 maj 2017:
84 kg: Michał Materla vs Mamed Chalidow 2
77 kg: Borys Mańkowski vs Aslambek Saidov 3
120kg: Mariusz Pudzianowski vs James Thompson 3
Łooo Paaaaaaaanie, gdyby coś takiego doszło do skutku to bank rozjebany. Nierealne raczej, jak dla mnie rewanż Mameda z Cipkiem only Tauron Arena, tylko tam jest idealny klimat na tę walkę, Ergo jest za ' mała ' mimo wszystko.
 
Tak Cię to śmieszy? Takie szybkie pytanie na inteligencję. Jaki sport jest bardziej popularny w Polsce futbol amerykański czy MMA? Kilka lat temu odbył się mecz futbolu amerykańskiego na który przyszło jakieś 25 000 ludzi. Kto powiedział, że UFC musi wynająć cały stadion, przecież mogą sobie odpuścić te górne sektory i zrobić galę tylko na 30 000. Do tego przynajmniej połowa polaków z tej rozpiski jest jako tako rozpoznawalna przez przeciętnego fana MMA, a i miejsce moim zdaniem nie przypadkowe. Wydaję mi się, że więcej osób w stolicy kojarzy nazwisko Jędrzejczyk niż np. w Krakowie.
 
Tak Cię to śmieszy? Takie szybkie pytanie na inteligencję. Jaki sport jest bardziej popularny w Polsce futbol amerykański czy MMA? Kilka lat temu odbył się mecz futbolu amerykańskiego na który przyszło jakieś 25 000 ludzi. Kto powiedział, że UFC musi wynająć cały stadion, przecież mogą sobie odpuścić te górne sektory i zrobić galę tylko na 30 000. Do tego przynajmniej połowa polaków z tej rozpiski jest jako tako rozpoznawalna przez przeciętnego fana MMA, a i miejsce moim zdaniem nie przypadkowe. Wydaję mi się, że więcej osób w stolicy kojarzy nazwisko Jędrzejczyk niż np. w Krakowie.
Przypomnij mi jak się miała UFC w Krakowie pod względem frekwencji i ilości sprzedanych biletów? Bo jakoś rewelacyjnie to nie wyglądało :lol:
 
Wydaję mi się, że więcej osób w stolicy kojarzy nazwisko Jędrzejczyk niż np. w Krakowie.
:homer:
Tak Cię to śmieszy?
Nawet nie wiesz jak bardzo:DC:
W Krakowie sprzedali 6k reszte rozdali. Sam widziałem jak Miras miał torbe biletów przed halą i rozdawał komu chciał , nawet takie na płyte za 800zł. :crazy:
A teraz z spójrzmy sobie od strony UFC. W kraju , w którym nie sprzedali hali , i ogólnie mają złe doświadczenie związane z tym krajem , to zrobią gale na NAJWIEKSZYM STADIONIE W KRAJU. I po chuj mi mówisz o jakims futbolu amerykanskim . #TylkoRugby @Masu

a tobie drogi @KML :kis:
Nie potrzebnie się spinam bo to przecież Fanatsy Matchmaking. :benny:
 
UFC Poland 2

Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov

Joanna Jędrzejczyk vs Karolina Kowalkiewicz II

Alexander Gustafsson vs Jan Błachowicz II

Gegard Mousasi vs Krzysztof Jotko

Marcin Held vs Rashid Magomedov

Daniel Omielańczuk vs Marcin Tybura

Gunnar Nelson vs Bartosz Fabiński

Makwan Amirkhani vs Kamil Łebkowski
 
UFC Poland 2
Jędrzejczyk - TBA
Jotko - Weidman
Kowalkiewicz - Gadelha
Błachowicz - Krylov
Held - Brooks
Sobotta - Tumenov
Omielańczuk - Arlovski
Stasiak - Yahya
Tybura - Johnson 2
Lubońska - @klimekone
UFC on Fox Poland
Stadion Narodowy, Warszawa

125 Jędrzejczyk vs Andrade
125 Kowalkiewicz vs Gadelha
170 Sobotta vs Mike Perry
185 Jotko vs Uriah Hall
155 Held vs Burns
135 Stasiak vs Pickett
265 Tybura vs Magomedov
265 Omielańczuk vs Johnson
205 Błachowicz vs Krylov
To ja już wam powiem, że Janek nie zawalczy z Krylovem, bo ten ma walkę na grudzień. Myślę, że niedługo będzie info, że Janek walczy z Edem Hermanem. Obydwaj są po porażce. No chyba, że znowu mu dadzą wyzwanie i będzie to St. Preux. Chyba, że kogoś z niżej notowanych to Christensen. To są moje typy, ale stawiam na Hermana.
 
Agnieszka Niedzwiedz - Julia Berezikova Unplugged jak Cage Warriors np. studio rozmów w toku w Krakowie. Szef LFN mówi, że gala ma być w nietypowym miejscu jakimś, a klimat na CWFC niesamowity był w tym studio bt sport, tylko M1 na statku miało lepszy.
 
Co dalej? - KSW 37

Karol Bedorf vs Michał Włodarek

Coco miał być jak karabin maszynowy, a okazał się zwykłym niewypałem. Nie chce natychmiastowego rewanżu, nie ważne już nawet ile lat panował na tronie, czas na inne wyzwania, a na rewanż przyjdzie czas. Na chwilę obecną proponuję zestawienie, które jeszcze rok temu zdaniem wielu było jednym z lepszych zestawień jakie Konfrontacja może zestawić w królewskiej kategorii.
Fernando Rodrigues Jr. vs Michał Kita
Brazylijczyk niby anonimowy ogór, a sprawił niespodziankę. Rewanżu z Karolem bym nie chciał, przynajmniej nie teraz. Pozostaje w wyścigu o title shota Michał Kita i Szymon Bajor, ale na dobrą sprawę nie wiadomo jak ten drugi poradzi sobie w drugiej rundzie turnieju Rizin - dlatego wybór jest dość prosty.
Mariusz Pudzianowski vs Siala-Mou Siliga
Według mnie jakoś Mighty Mo idealnie wpisuje się w pewien "schemat" rywali Mariusza - dobre zaplecze w kick-boxingu, prime już raczej dawno minęło, w dodatku podobnie jak Mario, bliżej do mu emerytury. I przy tym wypromują go jako mistrza nokautu, bo żadna jego walka nie dotrwała do decyzji, a na 10 wygranych pojedynków aż 7 kończył przy pomocy ciosów.
Borys Mańkowski vs Kamil Szymuszowski
Chyba czas do tego starcia doprowadzić, bo z tego co zrozumiałem z wypowiedzi Maćka Kawulskiego, Kamil nie chciał słyszeć o jakimkolwiek zastępstwie tylko o walce o pas. Może KSW 38?
Marcin Wrzosek vs Lucas Martins/Nazareno Malegarie
Erbst wygrał z Krakowskim, a ustalmy, że to nie jest zawodnik z czołówki. Wolański kontrowersyjnie wygrał z Oliveirą, a Szymański ledwo co zadebiutował w organizacji. Osobiście chciałbym by każdy z nich dopisał jeszcze przynajmniej jedną wygraną przed title shotem. Martins w UFC dorobił się bilansu 4-3 i mimo wygranej został zwolniony. Jak dla mnie byłby świetnym rywalem dla aktualnego mistrza. Drugą opcją jest Argentyńczyk Malegarie, który w UFC zawalczył tylko raz. Jeden z tej dwójki zmierzy się z Wrzoskiem w pierwszej połowie 2017 roku i będę zadowolony.
Marcin Wójcik vs Tomasz Narkun
Też nie ma nic do dodania, to musi się odbyć. KSW 38 to byłby dobry czas.
Dawid Zawada vs Maciej Jewtuszko
Sagat dobrze się zaprezentował w walce z Radomskim, z kolei Irokez już nie zmierzy się z Enomoto, więc dlaczego nie zestawić takiej walki? Przy okazji oboje lubią wymiany, więc mogłyby być fajerwerki.
Artur Sowiński vs Anzor Azhiev III
Czeczen ma tylko jedną wygraną i aż rok przerwy, a to zbyt mało by walczyć o tytuł mistrza. Z kolei Kornik nie powinien dostawać natychmiastowego rewanżu, bo nie przegrał w jakichś kontrowersyjnych okolicznościach. Trylogia między tymi dwoma mogłaby przyciągnąć trochę kibiców, osobiście ich trzecie starcie na ten moment interesowałoby mnie bardziej niż rewanż Sowińskiego z Wrzoskiem.
Mansour Barnaoui vs Grzegorz Szulakowski
Skoro Szuli chciałby dostać walkę z Gamerem to powinien najpierw pokonać jakiegoś klasowego rywala. Proponuję Barnaouiego i walkę ochrzcić walką o miano pretendenta.
Filip Wolański vs Kleber Koike Erbst
Kontrowersyjna wygrana Filipa i poddanie Erbsta na rywalu klasy Leszka Krakowskiego jakoś mnie nie przekonuje na tyle, by chcieć ich widzieć w walce o pas. Dlatego proponuję konfrontację obu tych zawodników, a od jej przebiegu i wyniku zależałoby czy zwycięzca dostanie walkę o tytuł czy jeszcze będzie musiał poczekać.
Roman Szymański vs Denilson Neves de Oliveira
Przegrana Brazylijczyka kontrowersyjna, dlatego konfrontuję go z zawodnikiem, który ostatnią walkę na KSW wygrał. Generalnie Denilson pokazał, że jest ciekawym nabytkiem i warto go jeszcze wykorzystać.
Łukasz Chlewicki vs Renato Gomes
Łokcie Francuza zrobiły robotę, choć te przerwania lekarzy w Polsce są trochę... za delikatne? Ale nie o tym... Gomes wygrał jakiś tam turniej przez który ma kontrakt z KSW, więc włodarze mogliby go jeszcze wykorzystać. W swoim debiucie też zaprezentował się dobrze, więc konfrontacja z Łukaszem zapowiadałaby się nieźle.
Marcin Łazarz vs Atanas Djambazov
W półciężkiej jest taka posucha, że "Bane" powinien dostać jeszcze jedną szansę. Proponuję Bułgara, który pierwotnie miał bić się z Marcinem Wójcikiem, bo chciałbym zobaczyć Celińskiego w trylogii z Fijałką, a Sokoudjou ponownie w KSW jakoś nie chcę oglądać...
Sebastian Romanowski vs Leszek Krakowski
Piórkowa w KSW jest chyba odpowiedzią na najlepszą wagę półśrednią FENu. Berserker nie zaprezentował się źle, osobiście dałbym mu jeszcze szansę, dlatego proponuję zawodnika który w KSW dorobił się bilansu 1-1 i podobnie jak Sebek przegrał ostatnio przez poddanie. Przegrany wylatuje, bo przy czterech galach rocznie ciężko wszystkich upchnąć.
 
256 lbs.: Fernando Rodrigues Jr. vs. Oli Thompson
256 lbs.: Karol Bedorf vs. Marcin Różalski
256 lbs.: Michał Włodarek vs. Jędrzej Maćkowiak
205 lbs.: Ryan Bader vs. Tomasz Narkun
205 lbs.: Marcin Wójcik vs. Cassio Barbosa
185 lbs.: Antoni Chmielewski vs. Costello Van Steenis
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski vs. Ian Martell
170 lbs.: Borys Mańkowski vs. Lorenz Larkin
170 lbs.: Aslambek Saidov vs. Kamil Szymuszowski
170 lbs.: Rafał Moks vs. Salim Touahri
170 lbs.: Maciej Jewtuszko vs. Ken Hasegawa
155 lbs.: Mateusz Gamrot vs. Ricardo Tirloni
155 lbs.: Piotr Hallman vs. Grzegorz Szulakowski
155 lbs.: Kazuki Tokudome vs. Łukasz Chlewicki
155 lbs.: Mansour Barnaoui vs. Leszek Krakowski
155 lbs.: Maciej Kazieczko vs. Tomasz Matusewicz
 
UFC - waga ciężka 2017

Stipe Miocic - Fabricio Werdum/Cain Velasquez (wygrany)
Alistair Overeem - Fabricio Werdum/Cain Velasquez (przegrany)
Junior dos Santos - Josh Barnett
Mark Hunt - Travis Browne
Ben Rothwell - Andrei Arlovski
Derrick Lewis - Stefan Struve
Roy Nelson - Alexander Volkov
Timothy Johnson - Gabriel Gonzaga
Marcin Tybura - Francis Ngannou
Daniel Omielańczuk - Shamil Abdurahimov
Alexey Oleynik - Viktor Pesta
Justin Ledet - Luis Henrique
Adam Milstead - Curtis Blaydes
Anthony Hamilton - Cody East
Walt Harris - Mark Godbeer
Damian Grabowski - Jarjis Danho
Cyril Asker - Dmitry Smoliakov
Christian Colombo - Dmitry Sosnovsky
Chris De La Rocha - Chase Sherman
 
KSW Fight Club II

Data: Luty/Marzec 2017
Miejsce: Zamek Książąt Pomorskich

Walka Wieczoru/Walka o Mistrzostwo KSW:
93kg: Tomasz Narkun (13-2) vs Marcin Wójcik (10-4)

Extrafight:
77kg: Maciej Jewtuszko (12-3) vs Ismail Naurdiev (10-1)
77kg: Rafał Moks (11-8) vs David Zawada (13-3)
93kg: Michał Fijałka (15-6) vs Karol Celiński (12-6) III
66kg: Sebastian Romanowski (11-7) vs Leszek Krakowski (10-1)
70kg: Maciej Kazieczko (2-0) vs Tomasz Matusewicz (2-0)

Pokrótce - skoro wcześniejsza gala niż ta na Narodowym stoi pod znakiem zapytania, to chyba dobra okazja by wrócić do cyklu Fight Clubu. O lokalizacji wspominam nie przypadkowo, bo w oparciu o nią wytypowałem na kartę konkretne nazwiska. W odróżnieniu od tego pierwszego Fight Clubu tutaj jest sześć walk, z czego jedna o pas, tak żeby jednak pewne ramy "numerowanej" gali to trzymało. ;)
 
Back
Top