Fantasy Liga - Ekstraklasa

jak co edycje dolaczylem ustawiam sklad i nie patrze co dalej :D moze w tym roku troche bede aktywniejszy
 
buric - zbozien - malarczyk - bieniuk - paraiba - chmiel - mila - matusi - podgorski - chmiel - papadopulos



jak tam u was ?
 
Się przekonasz po pierwszej kolejce :D



Mam nadzieje, że logo ligi wam się podoba :D
 
Trela - douglas, banaś, bieniuk, rzeźniczak - lovrencsics, mila, kosecki - korzym, formela, patejuk







Co do loga to jako czołowy abstynent cohones chciałbym zaprotestować!







PS: szkoda, że na forum tak mało ludzi zaintereowanych polską ligą skopaną :(
 
ciekawe jak dlugo Trela i Korzym beda mieli kontuzje ? Polska liga to jedyna ktora ogladam. Jak najwiecej meczy w kazdej kolejce. Teraz po reformie bedzie jeszcze lepiej.



Ciekawe ile czasu na boisku spedzi Formela i Rzezniczak ?
 
Co do rzeźniczaka to nie mam pojęcia. Ale Formela pyka nie źle w sparingach i liczę, że częśto będzie dostawał szane:)
 
Rzezniczak bedzie mial mega problem na prawej jest Bereszynski i Broz. Niby dostawal szanse w sparingach na srodku ale podobno srednio sobie radzi. Formela to typowy srodkowy napastnik ?
 
Słowik



Golański - Banaś - Kamiński - Wawrzyniak



Przybecki - Piątek - Kupisz - Bąk



Paixao - Teodorczyk







Jakieś inne logo proponujecie ?:D
 
Nie chcesz nie musisz sponsora brać.. jak ogarniasz temat to bez sponsorów możesz grać;)
 
i tak przestane zagladac po kilku kolejkach wiec w sumie nie ma po co sie przejmowac. Chociaz moze dzieki temu tematowi bede czesciej sie w to bawil
 
Here we go! Aniołki Chael'a

Skład na 1 kolejkę:

Kelemen
Danch-Kokoszka-Deleu-Gancarczyk
Hamalainen-Mila-Madej
Jankowski-Jurado-Papadopoulos

Ja właśnie dlatego nie biorę legionistów, mają tak szeroki skład, że za cholerę nie wiadomo kto wyjdzie.
 
@dssport = W meczu z Nordsjaelland wszedł za Teo w 73 minucie i strzelił bramkę w 85, w meczu z Haopelem grał 90 minut w pomocy, niby na skrzydle(jak dokładnie nie wiem bo nie oglądałem meczu), z Wisłą natomiast wszedł za Teo w 70 minucie i dwukrotnie pokonał bramkarza w 71 i 77.



Co do Bereszyńskiego to wg mnie najbardziej przeceniany kopacz z PL ligi i mam co do niego swoją teorię ale nie chce mi sie o tym gościu już pisać;)



@LaQi - logo może być, żartowałem;)
 
Gurowiezgur, dobra nazwa :-)



35nvvt.jpg




Fajne logo ligi.
 
Grałem we wcześniejszym sezonie w fantasy lige ale po paru kolejkach przestałem się interesować. Mam nadzieję że w tym sezonie znajdę więcej motywacji.



KS Rododendron



Trela



Ceesay - Gancarczyk - Norambuena - Marciniak



Kosecki - Sobota - Dzalamidze - Ntibazonkiza



Papadopulos - Korzym
 
Rofl, żałosne. Boljevic jest sklasyfikowany jako napastnik :O Gdzieś można zgłaszać błędy?
 
Dokonalem 2 zmian w skladzie :). Wie ktos czy mecze beda dalej w tym samym systemie transmitowane na polsacie sport ?
 
Back
Top