Wyniki FAME: Reborn – wyniki gali

Kto kiedykolwiek wyszedł na matę to wie, że amatorskie K1 nigdy nie będzie miało podjazdu do poważnego boksu i poruszania się na nogach boksera :)
Norman był chujowym stójkowiczem i nudziarzem dociskaczem, a tu nagle się okazuje, że zawodowiec się rusza i nie daje się trafić :beczka:
 
Ten Marcoń może wygrać z Polakiem?
Raczej nie, chociaż to freaki to może jakiś cep wejdzie
Kto kiedykolwiek wyszedł na matę to wie, że amatorskie K1 nigdy nie będzie miało podjazdu do poważnego boksu i poruszania się na nogach boksera :)
Norman był chujowym stójkowiczem i nudziarzem dociskaczem, a tu nagle się okazuje, że zawodowiec się rusza i nie daje się trafić :beczka:
Norman zawsze był podatny na proste, chociażby walka z Gamrotem. Moim zdaniem i tak pokazał się dobrze, chociaż 2 i 4 rundy za bardzo nie wykorzystał, ale może to przez to, że kontrą na lowy jest jednak prosty.
 
Wstyd - wyrównana walka boksera w gazie - szykującego się do ważnej walki - z osiągnięciami w tym sporcie - 3 rundy na 5 na korzyść Polaka - Normanem - grapplerem ćpunem wziętym z kanapy.

K1 to niekoniecznie było na korzyść Normana.


48-47 PARKE LOL
 
Mordo, bądźmy poważni.
To było gówno jak chuj i obaj powinni dopłacić, że kradliśmy to na strimach.
DZIADOSTWO i tyle mam do powiedzenia
Ale ja się zgadzam bo pod względem sportowym a bardziej rozrywkowym było to poprostu kiepskie. Mam nadzieję, że więcej nie wpadną na takie coś. Sam oglądam te freaki bardziej by obejrzeć taką cepeliade jak Daro vs Dis, a nie szachy zawodowców.
 
Raczej nie, chociaż to freaki to może jakiś cep wejdzie

Norman zawsze był podatny na proste, chociażby walka z Gamrotem. Moim zdaniem i tak pokazał się dobrze, chociaż 2 i 4 rundy za bardzo nie wykorzystał, ale może to przez to, że kontrą na lowy jest jednak prosty.
Z tego co kojarzę to w UFC Norman miał bardzo porządną gardę i obronę. Miałem już tutaj lite-rozprawkę na temat Normana, ale dostał wygraną xD
Wciąż uważam, że u frików powinni robić tylko K1/MT dla zawodowców albo K1/MT/BOKS dla frików, bo ludzie jarają się tylko stójką
To jest kurwa dramat, że gość co bił się o pas WBC w boksie mając 3 rundy w swojej formule przejebał z frikiem i mma średniakiem. Niech już lepiej sklei pizdę
 
Back
Top