Wyniki FAME: Reborn – wyniki gali

Najgorsze jest to, że Ferrari jest słaby jedna akcja w każdej walce, a nikt nie umie z nim walczyć...

Z powazniejszymi przeciwnikami były smary.
 
Olewnik, fabianski, daro, rafonix, macron plus haraś. Tutaj jest nisza do zagospodarowania, bo praktycznie żaden z żadnym nie walczył a to osoby uchodzące za największych loserów. Sam ten fakt budzi zainteresowanie i nawet ja sam bym prędzej kupił ppv na ich walke niż te mieszanki k1 w małych rękawicach.
 
Ta, zaprasza, a potem wymówki po przegranej a wcześniej niezrobienie wagi....
 
Miras jutro będzie pierdolił, że są najlepsi w Polsce w największej organizacji w Polsce i, że wjechali i rozjebali.

3-0 dla Wilanowa***

Bo on też odkrył Daro Lwa - Kołecki z nim walczył w swoim debiucie a Daro zrobił 5 walk na PLMMA, jeździł na obozy treningowe Mirka do Bakałarzewa.

EDIT: Szeliga u Mirka? (?)
 
Panowie kurwa macie jakiegos strima sensownego bo mnie pokurwi. Ten strimov zacina się co 10 sekund. Pokurwi mnie zaraz
 
Olewnik, fabianski, daro, rafonix, macron plus haraś. Tutaj jest nisza do zagospodarowania, bo praktycznie żaden z żadnym nie walczył a to osoby uchodzące za największych loserów. Sam ten fakt budzi zainteresowanie i nawet ja sam bym prędzej kupił ppv na ich walke niż te mieszanki k1 w małych rękawicach.
MOz\e jakas petycja, zeby Harasia by zatrudnili do fame, przeciez to legenda. Nie wiadomo co sie tylko z nim dzieje, gosc ogolnie mlody , bo 33 lata
 
  • Like
Reactions: AKK
Miras jutro będzie pierdolił, że są najlepsi w Polsce w największej organizacji w Polsce i, że wjechali i rozjebali.

3-0 dla Wilanowa***

Bo on też odkrył Daro Lwa - Kołecki z nim walczył w swoim debiucie a Daro zrobił 5 walk na PLMMA, jeździł na obozy treningowe Mirka do Bakałarzewa.

EDIT: Szeliga u Mirka? (?)
No Piotruś został przygarnięty
 
Back
Top