Fame MMA gala youtuberów

ja pierdole
Wiesz jak cieżko miec takiego ostrego ojca jak Krejzi. To taki domiantor ze Denys został pasywem. On chciał tylko nagich chłopakow na treningu przytulac a musial byc twardy. Potem na siłe mu dali Sandre ale on chciał tylko patrzec na fifloki :cool:

Teraz spotkał mezczyzne o pieknych oczach jakze innych od oczu jego najwiekszej miłosci Bartka SZ. On chce sie tylko podobać mezczyznom, ciotom nie jest bo jest bandyta :bayan:
 
Hahaha ja pierdolę. On to gada jakby przyglądanie się randomowym chłopom na ulicy, podziwianie ich atrybutów, zagadywanie i komplementowanie było normalnym, standardowym zachowaniem :waldeklaugh:
Dodatkowo noszenie obcisłych koszulek, ale jeszcze to wariactw kulturystów trochę mu brakuje :korwinlaugh:
 
Gruz by penis gubił
1000041483.gif

1000045210.gif
 
Koszulki jak koszulki, ale te spodenki i torebki... A najważniejsze, to żeby do torebki gaz pieprzowy zmieścić:waldeklaugh:
I pewnie plakaty z rozebranymi panami, ale to oczywiście chodzi tylko o kulturystykę nix więcej :korwinlaugh:
Maratończycy i kulturyści to jedni z największych kosmitów, wyżej to już tylko artyści i osoby chodzące do wróżek. Nawet kibole są przy nich normalni.
 
I pewnie plakaty z rozebranymi panami, ale to oczywiście chodzi tylko o kulturystykę nix więcej :korwinlaugh:
Maratończycy i kulturyści to jedni z największych kosmitów, wyżej to już tylko artyści i osoby chodzące do wróżek. Nawet kibole są przy nich normalni.
Taa, a z Sandrą chodzi tylko o gimnastykę. Ależ starego musi boleć to, co synek odwala..
 
Taa, a z Sandrą chodzi tylko o gimnastykę. Ależ starego musi boleć to, co synek odwala..
,,Pracownica seksualna" :suchykarol:
A na poważnie: jakbym miał obstawiać samobója to raczej takie Szeligi albo Załeckie - oni nie są mocno psychicznie i ta pozerka ryje im banie...
 
Wiesz jak cieżko miec takiego ostrego ojca jak Krejzi. To taki domiantor ze Denys został pasywem. On chciał tylko nagich chłopakow na treningu przytulac a musial byc twardy. Potem na siłe mu dali Sandre ale on chciał tylko patrzec na fifloki :cool:

Teraz spotkał mezczyzne o pieknych oczach jakze innych od oczu jego najwiekszej miłosci Bartka SZ. On chce sie tylko podobać mezczyznom, ciotom nie jest bo jest bandyta :bayan:
jedyna mająca sens teoria
 
Pamiętam jak ten ziomek miał normalny kanał o zagadnieniach prawnych

Ale on upadł.


Case WK które dekady temu tylko byli zwykłymi ziomkami co trenowali w piwnicy, a teraz filmy typu przez 24 h mówimy nie , mówimy tak itp.

 
Last edited:
Bądź znanym ,,raperem" baw się z dziewczyną w nagie fotki za 200 zł co może ci zniszczyć karierę.

Macias 2 KO po walce z Josefem Bratanem. Podobno nie pytał nawet o jej wiek.

 
Jak to możliwe, że tyle lat Muran ciśnie ludzi z freaków, nawet tych z pierwszego szeregu i dalej w tym siedzi?
 
Jak to możliwe, że tyle lat Muran ciśnie ludzi z freaków, nawet tych z pierwszego szeregu i dalej w tym siedzi?

Bo bossy freaków nie mają godności i już było wiele przykładów gdy byli jechani od k i h zarówno zarząd Prime i Fame, a i tak Denis,Kasjo Natan, Najman i Muran i tak wracali.

Szalony nawet aby nie tracić contentu Fame pogodził się z Denisem Z bo na początku mówił że będzie bojkotowal Fame ponieważ go przywrócili :beczka:
 
Jak to możliwe, że tyle lat Muran ciśnie ludzi z freaków, nawet tych z pierwszego szeregu i dalej w tym siedzi?

Bo to generuje kliknięcia i wyświetlenia a na tym oparty jest dzisiejszy świat. Ktoś jest kontrowersyjny -> przyciąga widzów -> więcej widzów, więcej hajsu. Zarząd wie to najlepiej, dlatego też przyzwalają na takie rzeczy. Czasem jakieś inby pokręcą, jakieś groźby pozwami, prawnikami, ale ostatecznie i tak na koniec zbiją piątkę i dalej będą pracować razem. Ilu to już miało wylecieć na zawsze z FAME? Załęcki, Najman i wielu innych. Gdzie dzisiaj są? Widać :fjedzia:
 
Roll

Ps- jak ten biznes jest oparty na kilku osobach to nic dziwnego, że wracają :fjedzia:

Kołdra króciutka jak cholera.
 
Back
Top