Fame MMA gala youtuberów

on jako Michal Baranowski sie przedstawia na twitterze i w paru innych miejscach, rzekomo dziennikarzyna jakis
 
slodki jezu nigdy nie odzyskam tych 15 minut poswieconych na czytanie urojen schizofrenika
 

Widzę fame wyszło z ciekawą inicjatywą dla porządnej części społeczeństwa i kilku użytkowników z cohones dobrze się w tym programie odnajdzie, wszak niektórzy mają doświadczenie w donosach, a spora część gardzi złodziejami i każdym przejawem łamania prawa to będą mogli sobie dorobić przy weekendzie
 
Całe Fame 31 to boks na małe i jedna walka w K-1.

Dla mnie trochę lipa, bo najbardziej lubię K-1, ten boks na male to tak lubię 2 walki na 15 na całą gale.
 
Kasjo jak zdarta płyta, zero zdziwienia jak Karaś wygra

najciekawsze dwie walki to Crazy z Matrixem i Good Boy z Don Diego, Zaleckii zszedł z bomby, nie wygląda jak nabita i tłusta klucha, wprawdzie Diego 3 tyg na przygotowania, ale to Mistrz Gromdy
 
Kasjo jak zdarta płyta, zero zdziwienia jak Karaś wygra

najciekawsze dwie walki to Crazy z Matrixem i Good Boy z Don Diego, Zaleckii zszedł z bomby, nie wygląda jak nabita i tłusta klucha, wprawdzie Diego 3 tyg na przygotowania, ale to Mistrz Gromdy


Good boy vs Diego jedna z ciekawszych?

Przecież to będzie egzekucja.

Zalecki nie potrafił zrobić małego Bońkowskiego w boksie



Ja w ogóle miałem wrażenie, że on ledwo tego Szachte zrobił
 
Good boy vs Diego jedna z ciekawszych?

Przecież to będzie egzekucja.

Zalecki nie potrafił zrobić małego Bońkowskiego w boksie



Ja w ogóle miałem wrażenie, że on ledwo tego Szachte zrobił

zobaczymy co z tego wyjdzie

Diego już nieraz zawidl, czy to z Pasternakiem, czy z Izu
 
Back
Top